BOŠNJAKU SU U RATU POGINULI OTAC I BRAT, A PIJE SA SRBINOM!
Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: BOŠNJAKU SU U RATU POGINULI OTAC I BRAT, A PIJE SA SRBINOM!

Buduća legenda комшија (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    893

Thumbs up BOŠNJAKU SU U RATU POGINULI OTAC I BRAT, A PIJE SA SRBINOM!

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/28...-ratovali-foto

SVE JE MOGLO BITI DRUGAČIJE

BOŠNJAKU SU U RATU POGINULI OTAC I BRAT, A PIJE SA SRBINOM! Svako s 2 grama mozga posle ove scene u Srebrenici pitaće se: ZAŠTO SMO RATOVALI?

16.07.2017. 01:09h

Svi se slažu u jednom: "Nikad nam nije bilo bolje nego kad smo bili zajedno"

Besmisao rata.

Veličanstvenost mira.

Veličanstvenost prijateljstva, bratske sloge.

Ovo je naša lekcija koju smo naučili na putu na koji smo sa sličnom idejom krenuli. Zaputili smo se put Srebrenice, a kasnije i sela Kravica samo da bismo pokušali da pokažemo da je ratovanje koje se tad dešavalo nema smisla. Da su dva naroda, braću, zavadili pa vladali.

Manipulisali su nama kao marionetama, okrenuli brata protiv brata, terali ih da se kolju i tuku iz samo njima znanih razloga.

KLEČALA SAM ISPRED SPOMENIKA POBIJENIM SRBIMA: U Srebrenici je bilo 30.000 ljudi, a ovde SAMO MOJ KOLEGA I JA! (FOTO)

Da se vratimo na samu poentu teksta. Kako smo kasnili zbog teške saobraćajne nesreće koja se dogodila na putu ka Zvorniku, zakasnili smo i na komemoraciju. Ipak, nismo želeli da odustanemo.

Možemo i sami, bez svih tih zvaničnika koji su došli samo na "fotosešn", da odamo počast stradalima. Tenkovi i jake policijske snage blokirale su sve pristupne puteve Srebrenici. Nije se moglo prići ni sa jedne strane. Tako smo, lutajući kroz ulice, brda, kaldrme, šljunak naišli na družinu koja nam je ovde zadala najveću lekciju.

Sasvim slučajno, u ugodnom ćaskanju s njima, dok smo se raspitivali za neki sporedni put i ulazak u Srebrenicu, ušli smo u priču s njima.

I tad su pazle počele same da se sklapaju.

Sead je Bošnjak, muslimanske veroispovesti.
    Braća Šefik i Seid su Albanci.
    Enver je Bosanac, koji je dugo živeo u Srbiji.
    Ahmed je musliman iz Prijepolja koji živi u Srebrenici.
    Ivica je Srbin.

I tako je počelo.
    - Ma sjedite djeco s nama, gužva je tamo, nećete proći. Mi pijemo pivo, vi uzmite šta hoćete. Nemamo mnogo, ali s vama ćemo podeliti. Pa jel' ste gosti ili niste? - kaže jedan od njih.

Nakon upoznavanja, usledilo je logično pitanje, koje se kosi sa svim politikama, ratovanjima, tabloidiotskim naslovima u pojedinim medijima.

- Čekajte, vi se svi družite? - pitala sam, a na moju šokiranu facu dobila sam odgovor koji me je zalepio za panj na kojem sam sedela.

- Milo moje dete, sad kad bismo rasekli tvoju i moju venu potekla bi ista krv. Ono što se u Srebrenici dogodilo - to nije smelo da se desi... - govori Seid i dodaje:

- Znaš kako ja često volim da se šali - ja sam veliki miks svega. Deda mi je Albanac, rođen sam u Bosni, zovu me šiptar, a kuma mi je Srpkinja. Ma bre, internacionale! - kaže on uz osmeh.

I niko, dok ova družina neobavezno ćaska i pije pivo ispred prodavnice, ne bi rekao kako tužnu priču kriju neki od njih.

- Oca i brata sam izgubio u tom prokletom ratu. Brat, koji je bio student i kome je ostao samo diplomski na Hemijsko tehnološkom fakultetu jednog dana je samo nestao bez traga. Poslednji put je viđen te 1992. godine u nekom motelu, gde su ga odveli, i od tada ga nema. Verovatno su ga ubili, a mi evo ni 25 godina kasnije ne znamo gde je, ni grob da mu obiđemo, ako ga uopšte ima.

Sreća u nesreći je što barem znam gde je očev grob. On je stradao u ratu 1994. godine - kaže Enver.

Ovi ljudi, svi koji su bili na okupu dele sličnu sudbinu. Svi su drugačije vere i nacije, a složni su kao braća ioako su u ratu u kom smo svi zavađeni izgubili svoje najbliže.

Tu su, ti Srbi, Albanci, Bošnjaci. Uvek su tu jedni za druge. Da pomognu. Da pruže ruku. Da popiju kafu. Da se rashlade uz pivo. Da pozajme kosačicu.

Svi se slažu u jednom: "Nikad nam nije bilo bolje nego kad smo bili zajedno".

- Za sve je kriva politika. Hoće da nas zavade, a mi smo svi isti. Mi smo sami krivi za to jer smo navikli da manipulišu nama.
    - Ako je Vučić nacionalista, i Dodik je nacionalista, i Izetbegović to znači da smo mi krivi što ih biramo, zar ne? Sami ovo dozvoljavamo...
    Sead je, jedan od članova ove družine, rekao je da kaže ne svim bljuvotinama, zavadama, i tim rekama zle krvi koje teku među susedima.
    - Ove godine sam prepešačio Marš mira. Peške sam prešao 110 kilometara kao podršku žrtvama - kaže on.

Nakon druženja, svi ovi ljudi otišli su istim putem. A mi? Pomalo u šoku nastavili smo dalje put Srebrenice i sela Kravica. Posle razgovora s ovim ljudima, koji se druže i uprkos različitostima, postavili smo jedino logično pitanje.
    - Zašto smo ratovali?

Legenda dive (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    5257

Podrazumevano Re: BOŠNJAKU SU U RATU POGINULI OTAC I BRAT, A PIJE SA SRBINOM!

nismo ratovali mi
    mi smo se ubijali medjusobno po nalogu onih koji su ratovali za svoj licni materijalni interes
    tudjman, milosevic, izetbegovic i sva ostala placenicka klika koja je tada bila na celu republika ex yu

Buduća legenda
    Učlanjen
    14.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1766

Jel vidis komsija kako ljudi mogu bez mrznje da zive,nauci nesto od njih.

Elita Александр Григорьевич (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    574

Citat Original postavio комшија Pogledaj poruku

BOŠNJAKU SU U RATU POGINULI OTAC I BRAT, A PIJE SA SRBINOM! Svako s 2 grama mozga posle ove scene u Srebrenici pitaće se: ZAŠTO SMO RATOVALI?
    MUKI мајсторе, ми знамо да је могло бити другачије, али иди на неки Бакиров форум па објасни

шта му је радио Бабо Алија! КО ЈЕ окупљао најгори сарајевски олош да би рат започео.

КО ЈЕ урлао - "Босна ће бити сувјерена по цијену мира"!

Елем, неуморан си у спамовању "Крсте" са буђавим и прежваканим причама.
    Север - То је посебно место где се сусрећу други светови!

Buduća legenda veliki krang (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    535

Sa mudžiburcima jedino po Njegoševom receptu, sve ostalo ne funkcioniše.
    https://www.youtube.com/watch?v=RP2u4wJcnS0

Veoma poznat Mortimer (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    257

Citat Original postavio Александр Григорьевич Pogledaj poruku
    Друкаро, колика ти је дневна норма за новоотворене "Курчир" теме? Ко ти прави сендвиче - Недим или Сабахудин?
    Rvati za sudiju kazu sudac!

A kako kazu za kurir?
    Sta radi pirgavi isped akvarijuma!

Radi da zavadi ribice

Elita Александр Григорьевич (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    574

Citat Original postavio dive Pogledaj poruku
    nismo ratovali mi
    mi smo se ubijali medjusobno po nalogu onih koji su ratovali za svoj licni materijalni interes
    tudjman, milosevic, izetbegovic i sva ostala placenicka klika koja je tada bila na celu republika ex yu
    Ако неко ни после 20 година нема у свести календар догађаја и не влада чињеницама,
    требало би да своју скромну главицу набије у педу и не оглашава се, не просипа ментално смеће!
    Poslednji put ažurirao/la Александр Григорьевич : 16.07.2017. u 09:22
    Север - То је посебно место где се сусрећу други светови!

Veoma poznat Mortimer (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    257

Ако неко ни после 20 година неко нема у свести календар догађаја и не влада чињеницама,
    требало би да своју скромну главицу набије у педу и не оглашава се, не просипа ментално смеће!
    Mora da se zaradi porcija!
    Sta radi pirgavi isped akvarijuma!

Radi da zavadi ribice

Legenda dive (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    5257

Ако неко ни после 20 година нема у свести календар догађаја и не влада чињеницама,
    koje mentalno smece
    ono kad mirka markovic izjavi da nema od cega da zivi jer joj je penzija samo 52.000
    ima samo to i nista vise

Buduća legenda комшија (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    893

Citat Original postavio dive Pogledaj poruku
    koje mentalno smece
    ono kad mirka markovic izjavi da nema od cega da zivi jer joj je penzija samo 52.000
    ima samo to i nista vise
    Репка ко` врата!

Veoma poznat Watchman (avatar)
    Učlanjen
    21.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    490

16.07.2017. 01:09h

Svi se slažu u jednom: "Nikad nam nije bilo bolje nego kad smo bili zajedno"

Besmisao rata.

Veličanstvenost mira.

Veličanstvenost prijateljstva, bratske sloge.

Ovo je naša lekcija koju smo naučili na putu na koji smo sa sličnom idejom krenuli. Zaputili smo se put Srebrenice, a kasnije i sela Kravica samo da bismo pokušali da pokažemo da je ratovanje koje se tad dešavalo nema smisla. Da su dva naroda, braću, zavadili pa vladali.

Manipulisali su nama kao marionetama, okrenuli brata protiv brata, terali ih da se kolju i tuku iz samo njima znanih razloga.

KLEČALA SAM ISPRED SPOMENIKA POBIJENIM SRBIMA: U Srebrenici je bilo 30.000 ljudi, a ovde SAMO MOJ KOLEGA I JA! (FOTO)

Da se vratimo na samu poentu teksta. Kako smo kasnili zbog teške saobraćajne nesreće koja se dogodila na putu ka Zvorniku, zakasnili smo i na komemoraciju. Ipak, nismo želeli da odustanemo.

Možemo i sami, bez svih tih zvaničnika koji su došli samo na "fotosešn", da odamo počast stradalima. Tenkovi i jake policijske snage blokirale su sve pristupne puteve Srebrenici. Nije se moglo prići ni sa jedne strane. Tako smo, lutajući kroz ulice, brda, kaldrme, šljunak naišli na družinu koja nam je ovde zadala najveću lekciju.

Sasvim slučajno, u ugodnom ćaskanju s njima, dok smo se raspitivali za neki sporedni put i ulazak u Srebrenicu, ušli smo u priču s njima.

I tad su pazle počele same da se sklapaju.

Sead je Bošnjak, muslimanske veroispovesti.
    Braća Šefik i Seid su Albanci.
    Enver je Bosanac, koji je dugo živeo u Srbiji.
    Ahmed je musliman iz Prijepolja koji živi u Srebrenici.
    Ivica je Srbin.

I tako je počelo.
    - Ma sjedite djeco s nama, gužva je tamo, nećete proći. Mi pijemo pivo, vi uzmite šta hoćete. Nemamo mnogo, ali s vama ćemo podeliti. Pa jel' ste gosti ili niste? - kaže jedan od njih.

Nakon upoznavanja, usledilo je logično pitanje, koje se kosi sa svim politikama, ratovanjima, tabloidiotskim naslovima u pojedinim medijima.

- Čekajte, vi se svi družite? - pitala sam, a na moju šokiranu facu dobila sam odgovor koji me je zalepio za panj na kojem sam sedela.

- Milo moje dete, sad kad bismo rasekli tvoju i moju venu potekla bi ista krv. Ono što se u Srebrenici dogodilo - to nije smelo da se desi... - govori Seid i dodaje:

- Znaš kako ja često volim da se šali - ja sam veliki miks svega. Deda mi je Albanac, rođen sam u Bosni, zovu me šiptar, a kuma mi je Srpkinja. Ma bre, internacionale! - kaže on uz osmeh.

I niko, dok ova družina neobavezno ćaska i pije pivo ispred prodavnice, ne bi rekao kako tužnu priču kriju neki od njih.

- Oca i brata sam izgubio u tom prokletom ratu. Brat, koji je bio student i kome je ostao samo diplomski na Hemijsko tehnološkom fakultetu jednog dana je samo nestao bez traga. Poslednji put je viđen te 1992. godine u nekom motelu, gde su ga odveli, i od tada ga nema. Verovatno su ga ubili, a mi evo ni 25 godina kasnije ne znamo gde je, ni grob da mu obiđemo, ako ga uopšte ima.

Sreća u nesreći je što barem znam gde je očev grob. On je stradao u ratu 1994. godine - kaže Enver.

Ovi ljudi, svi koji su bili na okupu dele sličnu sudbinu. Svi su drugačije vere i nacije, a složni su kao braća ioako su u ratu u kom smo svi zavađeni izgubili svoje najbliže.

Tu su, ti Srbi, Albanci, Bošnjaci. Uvek su tu jedni za druge. Da pomognu. Da pruže ruku. Da popiju kafu. Da se rashlade uz pivo. Da pozajme kosačicu.

Svi se slažu u jednom: "Nikad nam nije bilo bolje nego kad smo bili zajedno".

- Za sve je kriva politika. Hoće da nas zavade, a mi smo svi isti. Mi smo sami krivi za to jer smo navikli da manipulišu nama.
    - Ako je Vučić nacionalista, i Dodik je nacionalista, i Izetbegović to znači da smo mi krivi što ih biramo, zar ne? Sami ovo dozvoljavamo...
    Sead je, jedan od članova ove družine, rekao je da kaže ne svim bljuvotinama, zavadama, i tim rekama zle krvi koje teku među susedima.
    - Ove godine sam prepešačio Marš mira. Peške sam prešao 110 kilometara kao podršku žrtvama - kaže on.

Nakon druženja, svi ovi ljudi otišli su istim putem. A mi? Pomalo u šoku nastavili smo dalje put Srebrenice i sela Kravica. Posle razgovora s ovim ljudima, koji se druže i uprkos različitostima, postavili smo jedino logično pitanje.
    - Zašto smo ratovali?

Tu sam prestao da čitam

Buduća legenda
    Učlanjen
    14.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1766

I kakav je to bosnjo kada pije?

Učlanjen
    08.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    535

Citat Original postavio AZTEC Pogledaj poruku
    I kakav je to bosnjo kada pije?
    Ima zašiljene očnjake i slabo izlazi na sunce

Берекин nije na forumu
    Бринем своју невољу,то ме весели!
    Elita Берекин (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    530

Citat Original postavio veliki krang Pogledaj poruku
    Ima zašiljene očnjake i slabo izlazi na sunce
    Борави у воденици?
    "како је до непрепознавања доведена суштина преваре"

Učlanjen
    08.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    535

Citat Original postavio Берекин Pogledaj poruku
    Борави у воденици?
    Mota se noću okolo

Buduća legenda ccaterpillar (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    819

А откуд онолики Албанци тамо?
    Не одустајем од форума све док сви не буду мислили као ја.

Mrkalj nije na forumu
    Demokratski izabrani koordinator istoriografske revolucije na Slovenskom Jugu
    Elita Mrkalj (avatar)
    Učlanjen
    04.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    52
    Reputaciona moć
    566

Klinton i Izetbegović dogovorili Srebrenicu!

Da je rat u Bosni i Hercegovini bio unaprijed planiran i dogovoren dokazuje još jedan video koji smo odlučili da podijelimo sa vama. Alija Izetbegović se pravio tako naivan i nikada ništa nije znao…Ovi ljudi su založeni da bi Alijin sin bio najbogatiji čovjek u državi, da bi podijelili Bosnu i Hercegovinu i trgovali teritorijama.

• Vijesti
    • Republika Srpska

Nedjelja, 05.07.2015. | 19:57

Hakija Meholjić, ratni komadant policije Srebrenice, otvoreno govori ko je i šta je bio Alija Izetbegović. Koliko je vrijedio život Bosanca i Hercegovca za Aliju i kako je nagovarao Srebreničane da pristanu da budu zaklani.
    Očigledno je Alija našao drugog partnera u Oriću pošto nijedan častan čovjek ne može sa ovakvim zlikovcima poput Alje i Klintona da ima posla.
    Poslušajte iskren govor Hakije koji je bio involviran u ovo dok ga nisu iz SDA proglasili izdajnikom.Ibran Mustafić, jedan od osnivača SDA stranke, koji je uvidio na vrijeme šta smjera Alija Izetbegović i progovorio glasno o tome.
    Ibran Mustafić tvrdi: Srebrenica je dogovoreni genocid, Alija je sve znao!"Srebrenica je apsolutno dogovoreni genocid. Za kompletan razvoj događaja u Srebrenici Alija Izetbegović je znao prije nego što se dogodio", rekao je član Organizacijskoga odbora za obilježavanje 11. jula u Srebrenici Ibran Mustafić.
    Prenosimo ovaj intervju u kojem je Mustafić izrekao vrlo kontroverzne tvrdnje.
    * Vi ste nedavno ukazali na komercijalizaciju srebreničke tragedije i manipulisanje bošnjačkim žrtvama i njihovim porodicama. Ko se bavi tim nemoralnim poslom?
    MUSTAFIĆ: Nije to samo slučaj sa srebreničkim žrtvama. Svaka politička stranka ima svoje udruženje. To je splet politike, kriminala i pranja novca, a istinske stradalnike i žrtve niko ne vidi. U pitanju je samo lični interes grupe ljudi koji se motaju oko udruženja žrtava i žive od toga, i to nikad bolje u životu.
    * Na koju grupu ljudi mislite?
    MUSTAFIĆ: Znate, sve ide od centra. Imate one koji na daljinski upravljaju nekim drugim ljudima. Između ostalih, Haris Silajdžić upravlja na daljinski svojim udruženjima i takav je princip na cijelom prostoru BiH, samo što je ovdje najizraženiji, jer je u Srebrenici najkrupniji zalogaj.
    * Da li je tačno da političke stranke pokušavaju preuzeti kontrolu nad Organizacijskim odborom za obilježavanje 11. jula u Potočarima?
    MUSTAFIĆ: Sastanak u četvrtak se, nažalost, pretvorio u predizbornu kampanju i ne zna se kakav će biti konačni ishod. Poslije svega što sam čuo i vidio zaključio sam da je mnogim ljudima stalo da dođe do incidenata i mislim da ova izborna godina neće proći bez teških incidenata. Imamo na vlasti vampire koji se hrane ljudskom krvlju i to se, nažalost, proteže do takozvanih udruženja.
    * Zašto takozvanih?
    MUSTAFIĆ: Ima dosta žena koje nisu prije rata vidjele ni Zvornik, a sada se bave politikom po svijetu.
    * Na koja udruženja mislite?
    MUSTAFIĆ: Mislim na četiri, pet osoba iz Srebrenice i znaćete koje su, jer su na svim televizijama. Zna se koje žene predstavljaju majke Srebrenice.
    * Vi ste Srebreničanin, ali ne živite u Srebrenici. Bili ste među osnivačima SDA, koja i sada ovdje drži konce u svojim rukama. Šta je SDA dala Srebrenici?
    MUSTAFIĆ: Kad je u pitanju SDA, moram odgovoriti pitanjem: A šta možete očekivati od političke stranke koja je direktno umiješana u genocid nad narodom Srebrenice?
    * Možete li argumentovati takve optužbe?
    MUSTAFIĆ: Srebrenica je apsolutno dogovoreni genocid. Za kompletan razvoj događaja u Srebrenici Alija Izetbegović je znao prije nego što se dogodio. I zbog toga bi najveća glupost bila tražiti spas od onih koji su te odvukli u provaliju. Ali, nije samo SDA na vlasti u Srebrenici. Nedavna smjena predsjednika Skupštine opštine potvrđuje da su ovdje u stvari SDA i SDS u koaliciji, koju nisu prekinuli od vremena kada su jedni bili na Palama, a drugi u Sarajevu.
    * U knjizi “Planirani haos” objelodanili ste neke činjenice, koje su šokirale javnost. Šta Vam je bio cilj?
    MUSTAFIĆ: Znam da je borba za istinu najopasniji posao na svijetu, ali od istine ne odustajem. Znam i da svaki rat ima “pse rata”. Ali, tragedija je što psi rata postaju postratni psi koji se održavaju na davno zasnovanoj matrici.
    * Hoćete li se vratiti u politiku?
    MUSTAFIĆ: Iako sam skoro 15 godina na berzi rada, još nisam prodao dušu i obraz. Ali, politikom se mogu baviti samo oni koji su iz rata izašli s enormnim bogatstvom. Uvijek sam u politici, ali nisam u kartelima “cosa nostra”, jer su njihova vrata zatvorena za poštene ljude.
    * U ratu se niste slagali sa komandantom Armije BiH u Srebrenici Naserom Orićem. Kontaktirate li s njim i šta mislite o njegovim poslijeratnim angažmanima?

MUSTAFIĆ: Naser Orić je genetski orjentisan kriminalu i njegova najveća želja je da bude glavni “bos” kad su u pitanju kriminogene radnje i to mu je pošlo za rukom.
    Revolucija.info

ꒌ Znaš šta je u celoj priči tragično ‒ to što ti je sistem nezasluženim uhlebljenjem dao iluziju da nisi glup.

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1399

Ždere alkohol i to sa kaurinom , čestiti Kalif će imati šta da kaže za ovog otpadnika .
    The Show Must Go On...

libe strasni nije na forumu
    почетак краја диктатора најавио је курир
    Veoma poznat libe strasni (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1344

само нека буде наиван овај србин--ови његови" при0атељи" истранжирали би га као печено прасе на знак хијерархијски изнад њих
    ништа без снс,пинка&дезинформера

Domaćin KeyserSöze (avatar)
    Učlanjen
    02.05.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    88

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    Ždere alkohol i to sa kaurinom , čestiti Kalif će imati šta da kaže za ovog otpadnika .
    Takvi su muslimani u BIH,tekijaju
    Pije pivo sa njim i glumi a sutra bi ga zaklao samo tako
    A Srbi ko Srbi uvjek glupi i naivni

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1013

Citat Original postavio Watchman Pogledaj poruku

Tu sam prestao da čitam
    Ивица Србин? no way мора да је Хрват. Срби немају имена Ивица. Јовица да.

Iskusan
    Učlanjen
    03.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Пријава.
    Budalo pa Bosnijaki su Srbi.

Moderator vučji čopor (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1468

Чак и у Криру ова репортажа није постављена као поличка него је на одељку " друштво".
    Овде се она намеће као политика, са јасном намером југословенске , братство јединствене идеје.
    То је онај CNN - овски модел " људске приче" примењен на "Курирски" начин.

Slične teme

1. Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 07.11.2015., 16:31
  2. ISTOCNI FRONT U 1 SVETSKOM RATU
    Autor jelena2 u forumu Istorija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 10.06.2011., 20:53
  3. Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 23.08.2010., 12:51
  4. On je i otac i majka svome sinu...
    Autor u forumu Žene
    Odgovora: 12