Windows sale

Ms Bejb

Ističe se
Poruka
2.453
1.jpg


Ne znam kako se postavljaju slike. Mozda uspe.

Ne znam koliko ste putovali, cak i da jeste, verovatno ste obilazili turisticke znamenitosti, a ne neke manje popularne delove gradova.

Odlucim ja da odem do Antwerpena u Belgiji, sednem na voz u Briselu, voz krene, ja gledam kroz prozor.
U jednom momentu ugledam citavu ulicu punu izloga sa lutkama u donjem vesu. Pomislim - Wow, vido ovo! Cela ulica samo za prodaju donjeg vesa, kako super!
Medjutim, lutke pocese da se pomeraju. Ja gledam u shock-u, trebalo mi je malo vremena da shvatim da su to ustvari zive devojke.

Cula sam za one u Amsterdamu, ali nisam znala da to tako jadno izgleda.

- - - - - - - - - -

3.jpg


- - - - - - - - - -

I one tako sede i stoje tu i poziraju
 
Prolaze muskarci i gledaju
Svakavi muskarci
Biraju koju ce
A ne zna se koja je lepsa
Sve lepe i zgodne, cak i one punije izgledaju super

Ne znam zasto je to tako, da li one to rade samovoljno

Bilo je na vestima da su uhapsili neke makroe koji su krijumcarili devojke

Koliko ih je legalno ne znam

Ali to treba videti, doziveti

Smatram da je to jedna od trauma u mom zivotu, kad sam ih videla

Mnogo mi je bilo zao


Sta vi mislite o tome?
 
Pa sta da mislim o tome?
Neke zene nude neke svoje usluge i postoji veliko trziste koje je zainteresovano za te usluge i spremno je to da plati.
Ljudi nasli model kako da to sve legalizuju i mlate se pare.
Jedino mi stalno nesto zaostajemo i cudimo se drugima...
 
Ko se cudi?

Samo me zanimalo vase misljenje o tome, da se pokusate staviti na poziciju jedne takve zene koja stoji u izlogu u gacama i brushalteru i ceka da je neko j*be pa plati.

Ja mislim da bi se najverovatnije pokusavala ubiti dok mi to ne uspe, ukoliko ne bi uspela prvo pobeci odatle.
 
ovo ima i u Austriji...ulica Thaliastrasse

idu muž i žena a super zgodna cica stoji u izlogu u gaćicama i brusu i prstom zove muža
a žena ga muva u rebra i džvanjka mu a on joj kaže: Šta ti je, pa ona mene zove, ne zovem ja nju :lol:

- - - - - - - - - -

legalizovana prostitucija
 
Jeste legalizovana, ok

Ali u Briselu su skoro uhvatili nekoliko desetina makroa koji su imali devojke bas u tom legalizovanom delu, dovodili su devojke iz Afrike, kao migrante i izbeglice, tu su bile vec neko vreme, tako da ne znam koliko im je ta legalizacija uspesna kad imaju mnogo zrtava trgovine ljudima, sto je po meni za smrtnu kaznu
 
ne putujem već 2 meseca., a svet dolazi kod mene..
napravim projice holanđanima, crevca na žaru dancima..onako na jedan dan..nemam vremena da ih animiram više od jednog dana..
mrzi me da kuvam i ne znam da kuvam, znam samo ono čega je njima pun očin neke egzotike..onda se ja zatvorim u kuhinju dok se oni nalivaju rakijom, ja kažem: ne uznemiravajte me..zaključam vrata rajebrom..da kao kuvam..napravim špricer i na zadnja vrata za poslugu krišom pustim dostavljača(muž od komšinice Cane)
ne vodim ih da gledaju izloge..jer kod nas malo-malo pa nekoj lutki fali kosa ili neki već ekstremitet..
tako da..eto
 
Jeste legalizovana, ok

Ali u Briselu su skoro uhvatili nekoliko desetina makroa koji su imali devojke bas u tom legalizovanom delu, dovodili su devojke iz Afrike, kao migrante i izbeglice, tu su bile vec neko vreme, tako da ne znam koliko im je ta legalizacija uspesna kad imaju mnogo zrtava trgovine ljudima, sto je po meni za smrtnu kaznu

a okej to je za svaku osudu, ali ima i onih koje dobrovoljno to rade
hoće žene da unovče telo za 'dobre' pare kad već neće da rade neku drugu fizikaliju
 

Back
Top