Haarp ratovi i manipulacije klimom

Poruka
24.138
...

Dakle da HAARP tehnologija odavno postoji to je valjda jasno i pticama na grani...
Poplave 2014. u Srbiji su bile HAARP poplave...i nazalost nasa kvislinska vlast je verovatno unapred znala da ce se sprovesti to ritualno zrtvovanje...
Srecom sam Bog nas je spasao od mracnjaka da ne bude vise zrtava...
Za te HAARP polave iz 2014. ima xy dokaza da su vestacki kreirane...

A da vidimo sad sutrasnju naslovnicu Novosti:


vn071601km-830x0.jpg




...
 
Poslednja izmena:
Zao mi je, ali nema vise !

https://www.adn.com/science/article/alaska-university-take-over-haarp/2015/07/15/
Za one sa slabijim engleskim - univerzitet Aljaske preuzima Haarp postojenje. Vest iz jula 2015. godine.

Cak je bilo organizovano par slobodnih dana, da svako moze da dodje i pogleda, sasvim slobodno.

Jos malo teksta, na engleskom, o sadasnjem radu.
https://news.uaf.edu/haarp-ready-business-uaf-management/


p.s. jel Haarp mozda kriv i za tu zabokrecinu i djubre sa slike dole, i za nered na Dunavu, Savi i Moravi? :roll:
 
Zao mi je, ali nema vise !

https://www.adn.com/science/article/alaska-university-take-over-haarp/2015/07/15/
Za one sa slabijim engleskim - univerzitet Aljaske preuzima Haarp postojenje. Vest iz jula 2015. godine.

Cak je bilo organizovano par slobodnih dana, da svako moze da dodje i pogleda, sasvim slobodno.

Jos malo teksta, na engleskom, o sadasnjem radu.
https://news.uaf.edu/haarp-ready-business-uaf-management/


p.s. jel Haarp mozda kriv i za tu zabokrecinu i djubre sa slike dole, i za nered na Dunavu, Savi i Moravi? :roll:



Drugar...
Tvoja upoznatost sa materijom je u velikom zaostatku...
Nije HAARP samo Aljaska...
HAARP je TEHNOLGOIJA KOJA SE UVELIKO KORISTI SIROM SVETA !

Izmedjuostalog se koristi i za otkrivanje ruda, pa smo u vezi s tim imali nekoliko smrtonosnih zemljotresa u Italiji u blizini jednog HAARP-u slicnog postrojenja...


...
 
...

Manipulacija klimom, kao u slucaju eksperimenta koji je proveden nad nama u Maju 2014. godine..., se izvodi tako da se na neki hibridni nacin koriste postojeci energetski potencijali zemlje iliti lokacije gde se cilja sa klimatskim napadom.

PA TAKO - NIJE SLUCAJNO STO SU HAARP-OM REZIRANE POPLAVE KOD NAS SE DESILE BAS U OBRENOVCU - JER SE TAMO NALAZI JEDNO OD NAJVAZNIJIH ENERGETSKIH POSTROJENJA - TE NIKOLA TESLA (opet simbolicki vrlo jasno...)

Takodje tada su teze posledice se desile u Krupnju i Malom Zvorniku, a sto je sve u zoni HE Zvornik, a u BiH su najteze posledice bile u Doboju gde se nalazi TE Stanari...

Takodje negde u danima i mesecima po poplavama se desila i velika eksplozija u TE Obilic na Kosovu, sto ukazuje da su za taj eksperiment koristeni i potecnijali tog energetskog objekta...


Potom posle nekoliko meseci ili bese 2015. imali smo HAARP napad i na Istoku Srbije, kada smo takodje imali iznenadne jake padavine i odrone, a sve se desavalo u zoni HE Djerdap !!!

Dakle jasno je da su svi ti napadi bili HAARP napadi , koji su na hibridni nacin koristili mrezu postojecih Energetskih objekata HE i TE...


Kao sto smo u Japanu imali onaj zemljotres jak i posledicni cunami u zoni NE Fukushima...



Dakle ocigledno nije u pitanju slucajnost vec eksperimentalno koristenje energetskih postrojenja tj njihove snage u funkciji HAARP eksperimenata upravljanja klimom !!!!



...
 
Poslednja izmena:
Drugar...
Tvoja upoznatost sa materijom je u velikom zaostatku...
Nije HAARP samo Aljaska...
HAARP je TEHNOLGOIJA KOJA SE UVELIKO KORISTI SIROM SVETA !

Izmedjuostalog se koristi i za otkrivanje ruda, pa smo u vezi s tim imali nekoliko smrtonosnih zemljotresa u Italiji u blizini jednog HAARP-u slicnog postrojenja...


...

Postoje 4 velika postrojenja, jedno na Aljasci i jos tri po svetu, od kojih jedan u Rusiji.

Mozemo samo da se pomolimo da oni znaju sta rade... mada ja jos uvek nisam uveren u menjanje klime tim antenama.
Snaga pri bezicnom prenosu opada sa kvadratom rastojanja. Ali, za slanje signala, to vec mogu da poverujem.

Uostalom, pretpostavka da je klima zakucana u jednoj 'tacci' i da je nepromenljiva nikako ne moze da stoji. Sve se u svemiru krece, ni Sunce ne stoji.

Za 2014. godinu mogu da kazem da Haarp i poplave u istoj recenici nemaju nikakvog smisla. Godinama pre toga su se u nasoj okolini desavala velika nevremena, poplave i svasta jos - pa niko nije "zvao Haarp". Ali smo se zato dosetili kad je pogodilo nas.

Uostalom, kolicina vode koja je napunila ugljenokop je ravna kolicini vode koju bi prepuni Dunav (preko 10000 kubika u sekundi) imao tokom nekoliko sati. Korito Kolubare ne prima ni 1000. Meni se najpre cini da je neko minirao ivicu ugljenokopa i tako pustio vodu unutra. Zato je Obrenovac bio pod metrom-dva vode a ne pod 5. Postoji i vestacko jezero kod ugljenokopa a na samoj Kolubari, uzvodno od Obrenovca. Njega na vestima niko ne pominje.
Tek kada objasnimo izmerene cinjenice, mozemo da se posvetimo pisanju teorija. Tabloidno vristanje kao prvi korak je nista drugo do ispiranje mozga.

- - - - - - - - - -

Kao sto smo u Japanu imali onaj zemljotres jak i posledicni cunami u zoni NE Fukushima
To nije ni prvi ni poslednji zemljotres tamo. Jeste jedan od jacih, ali zemljotres njima nije nista napravio. 9 stepeni Rihtera bi nas skoro poravnalo sa zemljom a tamo je izazvalo tek razbijanje pokucstva i lomljenje prozora. Zemljotres nije izazvao nikakvu znacajniju strukturnu stetu. Njima je stetu napravio cunami, odnosno nedovoljna odbrana od istog.
Nisam video da postoji objasnjenje za potrebne uslove izazivanja cunamija.
Upravljanje plocama zemljine kore je van domasaja. Niko se nije time hvalio - a njihovo medjusobno pomeranje je glavni uzrok zemljotresa.
 
Poslednja izmena:
poplave u Srbiji 2014e godine nisu bile poplave u Srbiji nego u pola Evrope je bila katastrofa

mene na ovoj naslovnoj gore vise brine sto su Dunav, Sava i Morava pune otpada i otrova, jer iz njih uzimamo vodu za vodovod i tu vodu i pijemo

kisu ce da prezivimo, mozda se neko nesretno i utopi, a od vode pune otrova koju ce da pijemo niko nece pobeci
 
E, ovu sam temu cekao. :D

Je li jos neko osim mene primetio da se famozna 2014. tacno poklopila sa pocetkom masovne upotrebe mobilnih telefona i pojavom prvih smartfon-zombija na ulicama?

Pa, da nije slucajno mobilna telefonija cuveni HAARP? :D

Je li se ostvarilo predvidjanje da kada HAARP jednom proradi, niko toga nece biti svestan jer ce kolektivna svest momentalno da podnese ostavku na sve funkcije? Idemo sa naucnim objasnjenjima ove dramaticne situacije. :D

http://globalmicrowave.org/
 
Poslednja izmena:
...

Manipulacija klimom, kao u slucaju eksperimenta koji je proveden nad nama u Maju 2014. godine..., se izvodi tako da se na neki hibridni nacin koriste postojeci energetski potencijali zemlje iliti lokacije gde se cilja sa klimatskim napadom.

PA TAKO - NIJE SLUCAJNO STO SU HAARP-OM REZIRANE POPLAVE KOD NAS SE DESILE BAS U OBRENOVCU - JER SE TAMO NALAZI JEDNO OD NAJVAZNIJIH ENERGETSKIH POSTROJENJA - TE NIKOLA TESLA (opet simbolicki vrlo jasno...)

Takodje tada su teze posledice se desile u Krupnju i Malom Zvorniku, a sto je sve u zoni HE Zvornik, a u BiH su najteze posledice bile u Doboju gde se nalazi TE Stanari...

Takodje negde u danima i mesecima po poplavama se desila i velika eksplozija u TE Obilic na Kosovu, sto ukazuje da su za taj eksperiment koristeni i potecnijali tog energetskog objekta...


Potom posle nekoliko meseci ili bese 2015. imali smo HAARP napad i na Istoku Srbije, kada smo takodje imali iznenadne jake padavine i odrone, a sve se desavalo u zoni HE Djerdap !!!

Dakle jasno je da su svi ti napadi bili HAARP napadi , koji su na hibridni nacin koristili mrezu postojecih Energetskih objekata HE i TE...


Kao sto smo u Japanu imali onaj zemljotres jak i posledicni cunami u zoni NE Fukushima...



Dakle ocigledno nije u pitanju slucajnost vec eksperimentalno koristenje energetskih postrojenja tj njihove snage u funkciji HAARP eksperimenata upravljanja klimom !!!!



...




Ono sto malo njih zna, a trebalo je da mi to prvi 'provalimo':

Deo HAARP sistema su nase piramide na Kosovu!

Zato su nam ga i zauzeli oni koji nisu zaboravili sta je tamo - Albanci i njihovi rodjaci "Albioni"/Mlecani/vladari nesrecne Britanije...


Nakon sto su nam nasilne barabe okupirale Kosovo, poceli su da prave sirom sveta levo i desno mostove slicne onome na Adi - sa pilonima, lancima i toboz svetlima, koji su ustvari dipoli. Takvi mostovi su naprosto bio-meteorolosko oruzje!!!!


https://m950.wordpress.com/2011/08/21/lepezaharfamost-na-adi/
(vidi komeentar od Teslista)


http://blog.b92.net/text/24230/HAARP-radio-talasi-radio-amateri-zraci-razni-/


https://beleznica.wordpress.com/2013/05/30/most-na-adi-trajno-instalirani-haarp/






Sistem piramide - lancani mostovi sa pilonima je mnogo mocniji od eksperimentalnog HAARP-a, zato je taj na Aljasci kao ugasen - sta ce im kad su na Kosovu!
:o

Trebamo se bwe vratiti na Kosovo pre nego sto ga ovi ludaci upotrebe da pobiju pola sveta u svom "6th mass extinction" wet dreamu (jer ne mogu da svrse na druge nacine).



Elem, vidite:


CERN je tacno na liniji Rtanj (piramida) - piramida Sunca Visoko - piramida u Lici ....


Od piramide Sunca u Visokom do Rtnja ima tacno 300 km.

Od Visokog do Urosevca (gde je Bondstil) ima 300 km.

Kada se vrh ugla Rtanj-Visoko-Urosevac postavi na piramidu Sunca, dobijee se ugao od 33 stepena (broj max. stepeni u masoneriji)



.....



Jos par linkova:

http://geo-terrorism.blogspot.hr/2011/03/geo-terrorism-and-technetronic-warfare.html
http://www.aircrap.org/2016/01/30/seven-agendas-of-chemtrails-and-haarp/


 
Ono sto malo njih zna, a trebalo je da mi to prvi 'provalimo':

Deo HAARP sistema su nase piramide na Kosovu!

Zato su nam ga i zauzeli oni koji nisu zaboravili sta je tamo - Albanci i njihovi rodjaci "Albioni"/Mlecani/vladari nesrecne Britanije...


Nakon sto su nam nasilne barabe okupirale Kosovo, poceli su da prave sirom sveta levo i desno mostove slicne onome na Adi - sa pilonima, lancima i toboz svetlima, koji su ustvari dipoli. Takvi mostovi su naprosto bio-meteorolosko oruzje!!!!


https://m950.wordpress.com/2011/08/21/lepezaharfamost-na-adi/
(vidi komeentar od Teslista)


http://blog.b92.net/text/24230/HAARP-radio-talasi-radio-amateri-zraci-razni-/


https://beleznica.wordpress.com/2013/05/30/most-na-adi-trajno-instalirani-haarp/






Sistem piramide - lancani mostovi sa pilonima je mnogo mocniji od eksperimentalnog HAARP-a, zato je taj na Aljasci kao ugasen - sta ce im kad su na Kosovu!
:o

Trebamo se bwe vratiti na Kosovo pre nego sto ga ovi ludaci upotrebe da pobiju pola sveta u svom "6th mass extinction" wet dreamu (jer ne mogu da svrse na druge nacine).



Elem, vidite:


CERN je tacno na liniji Rtanj (piramida) - piramida Sunca Visoko - piramida u Lici ....


Od piramide Sunca u Visokom do Rtnja ima tacno 300 km.

Od Visokog do Urosevca (gde je Bondstil) ima 300 km.

Kada se vrh ugla Rtanj-Visoko-Urosevac postavi na piramidu Sunca, dobijee se ugao od 33 stepena (broj max. stepeni u masoneriji)



.....



Jos par linkova:

http://geo-terrorism.blogspot.hr/2011/03/geo-terrorism-and-technetronic-warfare.html
http://www.aircrap.org/2016/01/30/seven-agendas-of-chemtrails-and-haarp/





Veoma interesantno !!!
I sam sam nesto od toga pronasao, analizirajuci Google Earth lokacije, pogotovo ovo sto pominjes u vezi piramida u Visokom !!!

Pominje se takodje da se svojevrsno HAARP postrojenje upravo i nalazi na tromedji Kosovo, Crna Gora, Albanija i da je tamo pod zastitom americke vojske tj CIA-e.

E sad, da li je to kako kazes bas u Urosevcu tj Bondstilu ili negde u planini na pomenutoj tromedji to neznam, ali ono sto znamo jeste vest koju pominjah a to je da je posle poplava 2014, doslo do eksplozije na TE Obilic.
Sto znaci da je i TE Obilic koristena kao i pomionjane TE i HE po Srbiji na hibridni nacin u korist HAARP manipulacije vremenom i izazivanja poplava.


Takodje, ono sto nisam pomenuo, to je da su poplave tj njihov maksimum podeseni tako da budu vremenski tj datumski tacno negde sa specificnom fazom Meseca, a kako bi se povecali efekti popolave, jer je opste poznat uticaj Mesecevih faza na fluide na zemlji (plima/oseka itd..)


10 Maja 2014. je bio pun Mesec, a popolave dostizu svoj pik negde ok 13-14. Maja


Ima jos dosta toga da se kaze ali sad zurim pa cu nastaviti veceras.

Takodje...
Piramide u Visokom su u nekoj cudnoj konekciji sa onim kamenim kuglama kod Zavidovica, a koje se nalaze tacno na liniji prema SEVERU od piramida.



...
 
E, ovu sam temu cekao. :D

Je li jos neko osim mene primetio da se famozna 2014. tacno poklopila sa pocetkom masovne upotrebe mobilnih telefona i pojavom prvih smartfon-zombija na ulicama?

Pa, da nije slucajno mobilna telefonija cuveni HAARP? :D

Je li se ostvarilo predvidjanje da kada HAARP jednom proradi, niko toga nece biti svestan jer ce kolektivna svest momentalno da podnese ostavku na sve funkcije? Idemo sa naucnim objasnjenjima ove dramaticne situacije. :D

http://globalmicrowave.org/

2014a godina nije pocetak masovne upotrebe mobilnih telefona, ja sam mobilni imao jos devedesetih, secam se da sam tada presao sa mobtelove postpaid na telekom prepaid i taj broj koristim i danas, znaci nekih 25 godina vec
a i smartfoni se koriste bar jedno 10 15 godina
 
2014a godina nije pocetak masovne upotrebe mobilnih telefona, ja sam mobilni imao jos devedesetih, secam se da sam tada presao sa mobtelove postpaid na telekom prepaid i taj broj koristim i danas, znaci nekih 25 godina vec
a i smartfoni se koriste bar jedno 10 15 godina

Kad devedesetih? Mobilna telefonija kod nas je krenula 1996. Ako koristiš 25 godina to znači da je sada 2021. Negde si se zaje6ao.
 
Kad devedesetih? Mobilna telefonija kod nas je krenula 1996. Ako koristiš 25 godina to znači da je sada 2021. Negde si se zaje6ao.

da, vidim i ja da se nisam lepo izrazio ako se dobro secam bilo je negde pred sam rat godina, recimo nek je 1997 ili 98a, a i napisao sam nekih 25, dakle priblizno 25. nek je i 20 godina opet bitan je kontekst bitna je sustina, a to je da se momak osvrnuo na masovno koristenje mobilnih i navodni pocetak rada haarp sistema, u godini 2014oj. sto nije tacno.
a i ima 3 ujutru, ne mogu zaista da mislim o detaljima toliko. mada mislim da i nije presudno dal je 1991a ili 1999a ili 1956a. bitno da nije 2014a.
 
kakva sada 2012

- - - - - - - - - -

jel tebi dobro sinak, da nisi pusio nesto, drogiras se?

Pogrešio sam u kucanju. Hteo sam da napišem 2021.

Sinak, ja imam 40+ i jedem samo voće i povrće. Bojkotujem meso, mleko i jaja, svu industrijsku hranu sa kodom HACCP, zatim kafu, duvan, alkohol, lekove i droge, dakle i te tvoje droge. Ojha. Nikada nisam konzumirao nikakve droge, niti ću ih ikada konzumirati. Ako ti smeta tuži me. Ojha. Ende.
 
2014a godina nije pocetak masovne upotrebe mobilnih telefona, ja sam mobilni imao jos devedesetih, secam se da sam tada presao sa mobtelove postpaid na telekom prepaid i taj broj koristim i danas, znaci nekih 25 godina vec

Pa nije 2014. ni pocetak klimatskih promena. :lol: Ako nisi znao, globalno zagrevanje je pocelo jos 1950. (korelacija sa prvim radarima i televizijskim predajnicima), neki kazu i 1930. (radio predajnici) a prema NASA-inim podacima od 1998. planeta se zagreva mnogo brze nego sto predvidja teorija o CO2.

Sve je to samo eksplodiralo sa pojavom zombija, inace sam proces nije nov.

Zracenje ima jako veliki netermalni uticaj na vodu, dovoljno je da se promeni refleksivnost oblaka za samo 2% da bi se kompenzovala dvostruka emisija CO2 u odnosu na onu koja se trenutno emituje.

Evo jedne teorije iz 2016. koja objasnjava sinergiju mikrotalasnog i kosmickog zracenja u atmosferi:

February 21, 2017
A new theory has emerged as a possible explanation for climate change. Human generated electromagnetic radiation may contribute to global warming by diverting a natural energy force termed KELEA (kinetic energy limiting electrostatic attraction) from its presumed association with cosmic rays. This theory states that cosmic ray delivered KELEA normally participates in the formation of clouds, by transforming electrostatically inert particles into electrostatic aerosols capable of acting as cloud condensation nuclei (CCN). These clouds then act as a reflective barrier to some of the infrared radiation from the sun, thereby, reducing the earth’s heat.
KELEA theory also suggests that the increase in electromagnetic activity and shifting electrical fields due to the popularization of wireless technology have been competitively withdrawing some of the KELEA from the incoming cosmic rays and from its natural function of cloud formation and climate stability.
With further KELEA studies, researchers hope to understand its principles and involvement in the activation of water and other fluids. At a sufficient level of activation, separated electrical charges on water molecules can directly absorb KELEA, leading to further activation. This kind of fluid activation could provide additional means of managing climate change, and could offer other industrial applications, not only for water but also as applied to gasoline, diesel, and gases. Activated gasoline burns more completely, with less hydrocarbon and carbon monoxide emission and at a reduced temperature. Further testing of this theory could have profound effects on our environment and our shared future.
Source: John Martin, “KELEA, Cosmic Rays, Cloud Formation and Electromagnetic Radiation: Electropollution as a Possible Explanation of Climate Change” Atmospheric and Climate Sciences, March 1, 2016,
 
Poslednja izmena:
Da nastavim pricu o povezanosti ENERGETSKIH OBJEKATA SA HAARPOM...

Dakle jasno je kao dan da se energetski objekti, bilo Termoelektrane, ili Hidroelektrane ili Nuklearne elektrane KORISTE NA NEKI HIBRIDNI NACIN ZA MANIPULACIJU KLIMOM !!!

Pa tako kao sto rekoh nije slucajno sto su tzv "Biblijske poplave" 2014. kod nas...(a ustvari od strane ZLIH LJUDI PROIZVEDENE...) se desile u zoni:

1) TE Nikola Tesla u OBRENOVCU (gde je i bilo najvece poslednicno dejstvo)
2) TE KOLUBARA... gde su pak povrsinske jame na kraju ce se pokazati spasile donekle Obrenovac od jos vece katastrofe, a mozda i sam Novi Beograd...
3) HE ZVORNIK = Kataklizma u Malom Zvorniku i KRUPNJU... odroni i sl...
4) HE Djerdap 1,2... = Kataklizma u Tekiji i jos nekim mestima u zoni HE Djerdap u proteklih par godina...

5) TE Obilic A na Kosovu !!! Kao sto vec rekoh...par nedelja posle majskih poplava 2014., tj 2-3 nedelje posle... imali smo ovu vest:

EKSPLOZIJA U TERMOELEKTRANI OBILIĆ: Izvučeno telo nastradalog radnika, potraga za ostalima u toku!
http://www.kurir.rs/crna-hronika/14...moelektrani-obilic-ima-poginulih-i-povredenih
06.06.2014. 13:13h

Ta eksplozija je usledila verovatno zbog manipulacije tom Teremolektranom za svrhe HAARP-om izazvanih poplava u Obrenovcu...
Dakle njeni kapaciteti tj sistemi su se pregrejali verovatno...usled hibridne zloupotrebe...



Potom u BiH... najgore je prosao Doboj, u blizini kojeg se nalazi

6) TE Stanari...

Delimicno je za "podizanje nivoa" Save tj za formiranje ovog HAARP ciklona koji je tada nazvan TAMARA... verovatno koristena i Nuklearna Elektrana Krško u Sloveniji...ali ipak to nije bilo tolikog obima...fokus je bio na podizanju Kolubare, Drine, Morave i sl dakle ciljali su se upravo OBRENOVAC i BEOGRAD...ali nisu stigli toliko da podignu Savu...kako bi jos vise ugrozili Obrenovac i sam Beograd...

Kazem ciljali su se verovatno HAARPom, ali je pogodjen samo Obrenovac...a Beograd je sam Bog spasio preusmerivsi silne vode u Kolubarske bazene...

Bila je to prava HAARP-OVSKA KLIMATSKA KOLUBARSKA BITKA !!!

I nije slucajno napadnut Obrenovac i hibridno koristeni potencijali najvaznijeg energetskog objekta u zemlji = TE NIKOLA TESLA !!!

Posto HAARP upravo zloupotrebljava Teslina otkrica i istrazivanja...



....
 
Poslednja izmena:
A ja citam tebe i ne mogu da verujem da si toliko naivan i neupucen u svet oko sebe...


Ugasi TV upali mozak

Nece ti kontrolisani mediji i kontrolisani sistem reci istinu...


...

Isključi se ti sa treš portala i JuTub "dokumentaraca", pokušaj da se setiš u kakve si gluposti verovao pre 3-5 godina i da li se nešto od toga ostvarilo.

Vi teoretičari zavera imate pamćenje zlatne ribice, vama je uvek nešto dramatično tu iza ćoška, svakog trenutka će se "otkriti velika istina" i tako skačete sa gluposti na glupost godinama.
 

Back
Top