Goodyear liga

goocha

Zainteresovan član
Poruka
410
Evo malo da se dotaknemo i ove lige...Sta mislite o njoj,o nasim klubovima u njoj itd.

Moje licno misljenje da je ovo totalno nepotrebno takmicenje.Najpre , finansijski nasim klubovima uopste ne odgovora,sve pare uzimaju Slovenci I Hrvati...Drugo, kvalitet je osrednji,nasi klubovi dominiraju,dovoljna je pogledat proslogodisnju i trenutnu tabelu,mislim stvarno...Na kraju kad se ukupno sve sagleda,osvajac te lige nema mnogo ,ustvari se ne postuje,evo kod nas vecinu ljudi zabole ko je to osvojio,vise ih zanima nase prvestvo.Jedina dobra stvar po meni su ova mjestA u Ulebu,ali opet spojise se 4 lige ,a osvajac ne dobija ucesce u Evroligi...Sve u svemu,ja sam za to da se prekine ova glupost,i da se vrati nasa liga u kojoj bi bilo 6 veoma kvalitetnih sastava...
 
Šta da kažemo mi kad si sve rekao?
Samo još da dodam da je nesloga naših klubova dovela do toga da se ovaj shit od lige igra. Znam da je Partizan bio ucenjen da neće moći da igra Evroligu ako ne igra Googyear. Posle kada je već ušao u takmičenje rečeno je da ne mora da igra. Ko zna zašto je to dobro.
 

Back
Top