Zašto žene sve pričaju prijateljicama?

ja, ako sam srecna ne mogu da se suzdrzim

Zasto? I sta je svrha toga?

Ne znam, i ja sam se to uvek pitao. I to ne samo drugaricama nego svima redom. Znaci nebitno da li je to kolega, drugarica, djubretar, taksista, sestra, otac, poznat ili nepoznat pa cak i muž, mora da istrtlja sve zivo pa taman na uši da progovori.

Mozda zato sto su zene generalno brbljive, ili zele da se pohvale ili da dobiju savjet sta da rade...

Pda. Ne mozes se vise ni nabacivati udatoj zeni a da ona to ne isprica muzu. :lol:

Pa da bi videle da li su i one baksuzi kao ja, ili se to samo meni desava :lol:
A u cemu se ogleda taj baksuzluk?

Prepoznala sam se :rumenko:

Smokvice, sta te nagoni da o tome pricas svima?
 
Mozda zato sto su zene generalno brbljive, ili zele da se pohvale ili da dobiju savjet sta da rade...


Pda. Ne mozes se vise ni nabacivati udatoj zeni a da ona to ne isprica muzu. :lol:

Pa sta ima da mu prica? Ne pise nikome na celu da li je ozenjen ili udat. Te burme i prstenje ne gledam niti znam na kojem prstu stoji niti me interesuje. I onda joj das neki bezazlen kompliment ili tako nesto a guska odmah da se "pohvali" muzu sve u "hihihi" fazonu. I posle sto su ljubomorni i nasilini.
 
Pa sta ima da mu prica? Ne pise nikome na celu da li je ozenjen ili udat. Te burme i prstenje ne gledam niti znam na kojem prstu stoji niti me interesuje. I onda joj das neki bezazlen kompliment ili tako nesto a guska odmah da se "pohvali" muzu sve u "hihihi" fazonu. I posle sto su ljubomorni i nasilini.
Mda. Imao sam i ja slicnih slucajeva. Bukvalno preda mnom kuca poruku muzu gdje kaze "on (tj. ja) ce mi zavrsiti to i to (nesto bezazleno)" kako bi kod njega izazvala ljubomoru. I to pise sa stetnim smeskom na licu.

Hbg sad cu morati da otvorim novu temu.:lol:
 
pa to sto sve pricaju ti je super

zene su patoloski lazovi i ima da te nahvali pa ces se procuti daleko :per:
Ovo je uglavnom istina, s tim što će žena da te nahvali prijateljicama.A prijateljice uglavnom budu smradovi koje ne želiš da dodirneš ni u rukavicama.E ako si baš ptićkopaćenik, lako ćeš naći ''prijateljicu'' koja će da zabije tvojoj ženi nož u leđa jerbo ništa ne pali bolje od međuženske reklame.
 
Poslednja izmena:
Koji je to prirodni odušak i ventil.
To je čist dar dat ženama, izjadaju se , zajedno cmizdre, izogovaraju, .....Zato i valjda duže žive.
Mi muškarci smo tu tvrdokorni i zato riknjavamo pre, valjda što sve zadržavamo u sebi. Te pukne jednom !
http://fs5.****************/images/170716/glw84ews.jpg
Ali dobro, ko zna nadje odušak u radu, muzici, slikanju, ..............
Pa i forumašenju čak :D
 
Muski pricaju o apsolutno svemu.
Od flertova do najsitnijih seksualnih detalja i to realno.
"Lovacke price" sire budale/ lozaci.Laz do lazi.To su budalastine koje ne racunam.

Koliko je odvratno pitati zasto zenski svet to radi kad muski imaju brutalne izraze i procene.U cemu je fora sa tim fiktivnim nabijanjem osecaja krivice zenskom svetu?

Veoma malo muskih poštuju partnerku te cuvaju intimu za sebe.
 
Muski pricaju o apsolutno svemu.
Od flertova do najsitnijih seksualnih detalja i to realno.
"Lovacke price" sire budale/ lozaci.Laz do lazi.To su budalastine koje ne racunam.

Koliko je odvratno pitati zasto zenski svet to radi kad muski imaju brutalne izraze i procene.U cemu je fora sa tim fiktivnim nabijanjem osecaja krivice zenskom svetu?

Veoma malo muskih poštuju partnerku te cuvaju intimu za sebe.

verovatno... zato imas najveci broj biseksualaca medju onima koji dele intimu o zenama

- - - - - - - - - -

Ljubomorno cuvam sve sto je lepo u nekom odnosu od tudjih urokljivih ociju i radoznalih usiju...

:glogud00pe:

za sestre razumem i uvek cu razumeti... ali frendice...pa uz kafu i cigarku pa kad krenu da lazu i mazu :lol:
 

Back
Top