Za pretnju Vučićevoj ćerki na Fejsbuku osuđen na 8 meseci zatvora

Milos 13

Iskusan
Poruka
5.993
Koliko je odvratno sto koristite siroto dete koje bi 90% Srbije napalo i sililo se, zbog njenog oca, a niti je krivo niti duzno. Jos ova uporedjenja sa mrtvim zenama iz Centra za socijalni rad su totalna logicka greska "ne sledi".

Sad kao - te zene su mrtve, nisu im pomogle institucije adekvatno pa kao nema veze i ako je neko pretio i mozda pokusao da ugrozi fizicki i psihicki jednu devojcicu koja se eto, sticajem okolnosti preziva Vucic. :roll:

Pa je l umete bre vi da razdvojite emocije i racionalno zakljucivanje? :roll: Je l imate u tim glavama sta?

Niko NE SME BRE DA PRETI DETETU, MLADIMA, pa cak ni eto Vucicevom detetu. Ako je po vama Vucic i kriv za nesto, njegova cerka koja je tek zakoracila u zivot nije ni za sta.

8 meseci zatvora za tog sociopatu je nista nista, da je mojoj cerki tako pretio dobio bi 8 meseci lezanja u krevetu u gipsevima od glave do pete.

A tek da sam ja A. Vucic....I da mi preti neko detetu bre? Pa znas sta bi ga snaslo.

Tako da svaka cast ovde Vucicu kako moze i ume da se iskontrolise. Ja ne bih mogao. Ja bih ga zadavio golim rukama pa ne mora da budem vise ni premijer ni predsednik drzave. Ne kazem ni to da je ispravan put niti nekom sugerisem da radi to, ali bre oko nas je sve vise i vise sociopata i psihopata.

Ako nesto imas protiv mene, kazi meni, uradi meni, a ne mojoj cerki koja do juce bila maloletno dete. :rtfm:

I ovo vazi za sve zive slucajeve i sve okolnosti. Ne dirajte decu, psihopate, niti druge clanove porodice, oni nisu krivi!
 
Много веће казне треба да добијају манијаци за претње преко интернета, посебно деци и малолетницима и да коначно схвате да нису невидљиви, ако су под лажним именом или ником.

A ko ce da hapsi ove manijake sto udaraju na srz bica svim od nas?
 
Koliko je odvratno sto koristite siroto dete koje bi 90% Srbije napalo i sililo se, zbog njenog oca, a niti je krivo niti duzno. Jos ova uporedjenja sa mrtvim zenama iz Centra za socijalni rad su totalna logicka greska "ne sledi".

Sad kao - te zene su mrtve, nisu im pomogle institucije adekvatno pa kao nema veze i ako je neko pretio i mozda pokusao da ugrozi fizicki i psihicki jednu devojcicu koja se eto, sticajem okolnosti preziva Vucic. :roll:

Pa je l umete bre vi da razdvojite emocije i racionalno zakljucivanje? :roll: Je l imate u tim glavama sta?

Niko NE SME BRE DA PRETI DETETU, MLADIMA, pa cak ni eto Vucicevom detetu. Ako je po vama Vucic i kriv za nesto, njegova cerka koja je tek zakoracila u zivot nije ni za sta.

8 meseci zatvora za tog sociopatu je nista nista, da je mojoj cerki tako pretio dobio bi 8 meseci lezanja u krevetu u gipsevima od glave do pete.

A tek da sam ja A. Vucic....I da mi preti neko detetu bre? Pa znas sta bi ga snaslo.

Tako da svaka cast ovde Vucicu kako moze i ume da se iskontrolise. Ja ne bih mogao. Ja bih ga zadavio golim rukama pa ne mora da budem vise ni premijer ni predsednik drzave. Ne kazem ni to da je ispravan put niti nekom sugerisem da radi to, ali bre oko nas je sve vise i vise sociopata i psihopata.

Ako nesto imas protiv mene, kazi meni, uradi meni, a ne mojoj cerki koja do juce bila maloletno dete. :rtfm:

I ovo vazi za sve zive slucajeve i sve okolnosti. Ne dirajte decu, psihopate, niti druge clanove porodice, oni nisu krivi!

srećom pa nema svako mogućnost da dođe na vlast :sad2:

- - - - - - - - - -

zvučiš ko neki bot
 
AV ce postati veliki drzavnik kao sto su to Putin i Erdogan

zlato.jpg
 
šta da se piše...totalitarizam, gušenje sloboda
nije što se to radi nego što se to toleriše...sve dok ovaj narod pognute glave ćuti i guta takve stvari biće još gore
a pravosuđe nam je duboko u kurrcu

Знаш како, има ту много негативних ствари везаних за врх власти, али дефинитивно треба казнити опасне пријетње... Због принципа...
 
Знаш како, има ту много негативних ствари везаних за врх власти, али дефинитивно треба казнити опасне пријетње... Због принципа...

naravno
ali to tako da bude za svu decu, a ne samo za decu uticajnih ljudi
 
Koliko je odvratno sto koristite siroto dete koje bi 90% Srbije napalo i sililo se, zbog njenog oca, a niti je krivo niti duzno. Jos ova uporedjenja sa mrtvim zenama iz Centra za socijalni rad su totalna logicka greska "ne sledi".

Sad kao - te zene su mrtve, nisu im pomogle institucije adekvatno pa kao nema veze i ako je neko pretio i mozda pokusao da ugrozi fizicki i psihicki jednu devojcicu koja se eto, sticajem okolnosti preziva Vucic. :roll:

Pa je l umete bre vi da razdvojite emocije i racionalno zakljucivanje? :roll: Je l imate u tim glavama sta?

Niko NE SME BRE DA PRETI DETETU, MLADIMA, pa cak ni eto Vucicevom detetu. Ako je po vama Vucic i kriv za nesto, njegova cerka koja je tek zakoracila u zivot nije ni za sta.

8 meseci zatvora za tog sociopatu je nista nista, da je mojoj cerki tako pretio dobio bi 8 meseci lezanja u krevetu u gipsevima od glave do pete.

A tek da sam ja A. Vucic....I da mi preti neko detetu bre? Pa znas sta bi ga snaslo.

Tako da svaka cast ovde Vucicu kako moze i ume da se iskontrolise. Ja ne bih mogao. Ja bih ga zadavio golim rukama pa ne mora da budem vise ni premijer ni predsednik drzave. Ne kazem ni to da je ispravan put niti nekom sugerisem da radi to, ali bre oko nas je sve vise i vise sociopata i psihopata.

Ako nesto imas protiv mene, kazi meni, uradi meni, a ne mojoj cerki koja do juce bila maloletno dete. :rtfm:

I ovo vazi za sve zive slucajeve i sve okolnosti. Ne dirajte decu, psihopate, niti druge clanove porodice, oni nisu krivi!

Pošto zakon nije očigledno isti za sve što se vidi na primeru ubijenih žena i deteta ovog meseca kojima je prećeno hiljadu puta to se mora kritikovati jer nismo u srednjem veku da vlastelini i meropsi nemaju ista prava.

Dakle kritika dok se zakoni sprovode samo kada su ugroženi uticajni ljudi i njihova deca može jednog dana dovesti do toga da se primenjuje na sve.
 
Poslednja izmena:
da li njegovo dete vredi više od dece svih nas ostalih pa kad prete našem detetu ne desi se ništa ?

odnosi se na svu decu

naravno

ali na zalost , nekad je tesko precizno definisati sta je pretnja ( oca recimo ) a sta manipulacija ( majke recimo)

jer osobu nikad ne mozes upoznati potpuno i iznenadjivali su me ljudi koje poznajem godinama a kamoli da psihijatar ili neko drugi moze proniknuti i coveka za par sati
 

Back
Top