Za pretnju Vučićevoj ćerki na Fejsbuku osuđen na 8 meseci zatvora
Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 126

Tema: Za pretnju Vučićevoj ćerki na Fejsbuku osuđen na 8 meseci zatvora

Domaćin
    Učlanjen
    21.11.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano Za pretnju Vučićevoj ćerki na Fejsbuku osuđen na 8 meseci zatvora

Apelacioni sud u Beogradu pravosnažno je osudio na osam meseci zatvora Milovana Raonića (29) iz Sivca kod Kule jer je u decembru prošle godine preko Fejbuk profila "ugrozio sigurnost tadašnjeg premijera, a sada predsednika Srbije Aleksandra Vučića pretnjom da će napasti njegovu ćerku".

Nastavak na donjem linku...

http://www.blic.rs/vesti/drustvo/za-...atvora/wlet1ss

Izvolite pa pisite.

Elita
    Učlanjen
    30.10.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    1122

Podrazumevano Re: Za pretnju Vučićevoj ćerki na Fejsbuku osuđen na 8 meseci zatvora

Mnogo besa i jeda, mnogo.
    Jeremic: Da li je unilateralna deklaracija Privremenih institucija samouprave na Kosovu o nezavisnosti od 17. februara 2008. godine u saglasnosti s međunarodnim pravom?
    Odgovor Suda pravde: Da

Zaslužan član DeeLite (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3772

Podrazumevano Re: Za pretnju Vučićevoj ćerki na Fejsbuku osuđen na 8 meseci zatvora

šta da se piše...totalitarizam, gušenje sloboda
    nije što se to radi nego što se to toleriše...sve dok ovaj narod pognute glave ćuti i guta takve stvari biće još gore
    a pravosuđe nam je duboko u kurrcu
    mukami

Ističe se REMOVE KEBAB (avatar)
    Učlanjen
    03.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

A sta je konkretno napisao,nisam video?
    Sekirom u glavu, a glava na panju, u krvavom stanju!Osećaj je ludi što ti neko sudi od običnih ljudi!Ko visoko leti taj nisko pada, čak i ako vlada,A ja sam samo tu da pružim podršku!

Poznat Straks92 (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    158

A za pretnje koje su dobijale dve ubijene žene i dete ovog meseca ništa.

Još su mogle dobijati i kazne jer nisu htele dati decu tim čestitim ljudima.
    SRPSKA DIJASPORA:
    USA + NATO + EU = 2.500.000 Srba
    Rusija + Kina = 63.000 Srba

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2072

Citat Original postavio REMOVE KEBAB Pogledaj poruku
    A sta je konkretno napisao,nisam video?
    не пише шта је конкртно написао.......
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3772

samo nije loše da se isto tako procesuiraju i ostali koji prete po forumima, fejsbucima, tviterima, a ne zakon da postoji samo za decu sns-ovaca, a nas ostale ko jebbe...pred zakonom smo svi isti valjda
    mukami

Poznat bRu zLi (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    217

Koliko je odvratno sto koristite siroto dete koje bi 90% Srbije napalo i sililo se, zbog njenog oca, a niti je krivo niti duzno. Jos ova uporedjenja sa mrtvim zenama iz Centra za socijalni rad su totalna logicka greska "ne sledi".

Sad kao - te zene su mrtve, nisu im pomogle institucije adekvatno pa kao nema veze i ako je neko pretio i mozda pokusao da ugrozi fizicki i psihicki jednu devojcicu koja se eto, sticajem okolnosti preziva Vucic.

Pa je l umete bre vi da razdvojite emocije i racionalno zakljucivanje? Je l imate u tim glavama sta?

Niko NE SME BRE DA PRETI DETETU, MLADIMA, pa cak ni eto Vucicevom detetu. Ako je po vama Vucic i kriv za nesto, njegova cerka koja je tek zakoracila u zivot nije ni za sta.

8 meseci zatvora za tog sociopatu je nista nista, da je mojoj cerki tako pretio dobio bi 8 meseci lezanja u krevetu u gipsevima od glave do pete.

A tek da sam ja A. Vucic....I da mi preti neko detetu bre? Pa znas sta bi ga snaslo.

Tako da svaka cast ovde Vucicu kako moze i ume da se iskontrolise. Ja ne bih mogao. Ja bih ga zadavio golim rukama pa ne mora da budem vise ni premijer ni predsednik drzave. Ne kazem ni to da je ispravan put niti nekom sugerisem da radi to, ali bre oko nas je sve vise i vise sociopata i psihopata.

Ako nesto imas protiv mene, kazi meni, uradi meni, a ne mojoj cerki koja do juce bila maloletno dete.

I ovo vazi za sve zive slucajeve i sve okolnosti. Ne dirajte decu, psihopate, niti druge clanove porodice, oni nisu krivi!

Elita Mr. Jones (avatar)
    Učlanjen
    25.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    4494

Много веће казне треба да добијају манијаци за претње преко интернета, посебно деци и малолетницима и да коначно схвате да нису невидљиви, ако су под лажним именом или ником.
    Liberalism is a mental disorder, not a philozophy.

Učlanjen
    03.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Citat Original postavio Mr. Jones Pogledaj poruku
    Много веће казне треба да добијају манијаци за претње преко интернета, посебно деци и малолетницима и да коначно схвате да нису невидљиви, ако су под лажним именом или ником.
    A ko ce da hapsi ove manijake sto udaraju na srz bica svim od nas?
    Sekirom u glavu, a glava na panju, u krvavom stanju!Osećaj je ludi što ti neko sudi od običnih ljudi!Ko visoko leti taj nisko pada, čak i ako vlada,A ja sam samo tu da pružim podršku!

Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3772

Citat Original postavio bRu zLi Pogledaj poruku
    Koliko je odvratno sto koristite siroto dete koje bi 90% Srbije napalo i sililo se, zbog njenog oca, a niti je krivo niti duzno. Jos ova uporedjenja sa mrtvim zenama iz Centra za socijalni rad su totalna logicka greska "ne sledi".

Sad kao - te zene su mrtve, nisu im pomogle institucije adekvatno pa kao nema veze i ako je neko pretio i mozda pokusao da ugrozi fizicki i psihicki jednu devojcicu koja se eto, sticajem okolnosti preziva Vucic.

Pa je l umete bre vi da razdvojite emocije i racionalno zakljucivanje? Je l imate u tim glavama sta?

Niko NE SME BRE DA PRETI DETETU, MLADIMA, pa cak ni eto Vucicevom detetu. Ako je po vama Vucic i kriv za nesto, njegova cerka koja je tek zakoracila u zivot nije ni za sta.

8 meseci zatvora za tog sociopatu je nista nista, da je mojoj cerki tako pretio dobio bi 8 meseci lezanja u krevetu u gipsevima od glave do pete.

A tek da sam ja A. Vucic....I da mi preti neko detetu bre? Pa znas sta bi ga snaslo.

Tako da svaka cast ovde Vucicu kako moze i ume da se iskontrolise. Ja ne bih mogao. Ja bih ga zadavio golim rukama pa ne mora da budem vise ni premijer ni predsednik drzave. Ne kazem ni to da je ispravan put niti nekom sugerisem da radi to, ali bre oko nas je sve vise i vise sociopata i psihopata.

Ako nesto imas protiv mene, kazi meni, uradi meni, a ne mojoj cerki koja do juce bila maloletno dete.

I ovo vazi za sve zive slucajeve i sve okolnosti. Ne dirajte decu, psihopate, niti druge clanove porodice, oni nisu krivi!
    srećom pa nema svako mogućnost da dođe na vlast

- - - - - - - - - -

zvučiš ko neki bot
    mukami

libe strasni nije na forumu
    почетак краја диктатора најавио је курир
    Veoma poznat libe strasni (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1341

Citat Original postavio REMOVE KEBAB Pogledaj poruku
    A ko ce da hapsi ove manijake sto udaraju na srz bica svim od nas?
    они држе банку у србији данас
    бтв класична диктатура
    ништа без снс,пинка&дезинформера

Veoma poznat sasasta (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    212

ako ima nesto protiv vucica , nek se obrati njemu

ali da preti detetu mi je bedno
    ccc , u sta sve covek veruje ;)

Iskusan
    Učlanjen
    24.12.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

AV ce postati veliki drzavnik kao sto su to Putin i Erdogan

Ime:  zlato.jpg
Pregleda: 293
Veličina:  77,0 KB

Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3772

Citat Original postavio sasasta Pogledaj poruku
    ako ima nesto protiv vucica , nek se obrati njemu

ali da preti detetu mi je bedno
    da li njegovo dete vredi više od dece svih nas ostalih pa kad prete našem detetu ne desi se ništa ?
    mukami

Veoma poznat villaret (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    224

znaci opozicija preti..e takvi koji bi vesali na bandere tuku svoju djecu i zenu iznedju cetiri zida..

Ističe se DarkSoul (avatar)
    Učlanjen
    18.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    289

Citat Original postavio DeeLite Pogledaj poruku
    šta da se piše...totalitarizam, gušenje sloboda
    nije što se to radi nego što se to toleriše...sve dok ovaj narod pognute glave ćuti i guta takve stvari biće još gore
    a pravosuđe nam je duboko u kurrcu
    Знаш како, има ту много негативних ствари везаних за врх власти, али дефинитивно треба казнити опасне пријетње... Због принципа...
    20 godina posle rata u Ukrajini sreću se dva ratna veterana i počinju razgovor pitanjem:
    - U kom si kotlu služio?

Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3772

Citat Original postavio DarkSoul Pogledaj poruku
    Знаш како, има ту много негативних ствари везаних за врх власти, али дефинитивно треба казнити опасне пријетње... Због принципа...
    naravno
    ali to tako da bude za svu decu, a ne samo za decu uticajnih ljudi
    mukami

Elita Mr. Jones (avatar)
    Učlanjen
    25.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    4494

Citat Original postavio libe strasni Pogledaj poruku
    они држе банку у србији данас
    бтв класична диктатура
    Liberalism is a mental disorder, not a philozophy.

Učlanjen
    14.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1341

Citat Original postavio JankoTheGreat Pogledaj poruku
    AV ce postati veliki drzavnik kao sto su to Putin i Erdogan

Ime:  zlato.jpg
Pregleda: 293
Veličina:  77,0 KB

Poznat Straks92 (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    158

Citat Original postavio bRu zLi Pogledaj poruku

Pošto zakon nije očigledno isti za sve što se vidi na primeru ubijenih žena i deteta ovog meseca kojima je prećeno hiljadu puta to se mora kritikovati jer nismo u srednjem veku da vlastelini i meropsi nemaju ista prava.

Dakle kritika dok se zakoni sprovode samo kada su ugroženi uticajni ljudi i njihova deca može jednog dana dovesti do toga da se primenjuje na sve.
    Poslednji put ažurirao/la Straks92 : 15.07.2017. u 16:59
    SRPSKA DIJASPORA:
    USA + NATO + EU = 2.500.000 Srba
    Rusija + Kina = 63.000 Srba

Učlanjen
    14.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1341

Citat Original postavio Mr. Jones Pogledaj poruku
    Ime:  111760_tmb_99904150_19430108_1152879294858811_3145990106688193055_n (1).jpg
Pregleda: 269
Veličina:  66,4 KB

Učlanjen
    03.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Po svemu sudeci opet neki skriveni ljubitelj naprednih g.. mi brise status i potpis..Jaka sloboda izrazavanja,pjuuu..
    Poslednji put ažurirao/la REMOVE KEBAB : 15.07.2017. u 17:06

Veoma poznat sasasta (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    212

Citat Original postavio DeeLite Pogledaj poruku
    da li njegovo dete vredi više od dece svih nas ostalih pa kad prete našem detetu ne desi se ništa ?
    odnosi se na svu decu

naravno

ali na zalost , nekad je tesko precizno definisati sta je pretnja ( oca recimo ) a sta manipulacija ( majke recimo)

jer osobu nikad ne mozes upoznati potpuno i iznenadjivali su me ljudi koje poznajem godinama a kamoli da psihijatar ili neko drugi moze proniknuti i coveka za par sati
    ccc , u sta sve covek veruje ;)

Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3772

to je sad nešto skroz drugo
    mukami

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Odgovora: 93
    Poslednja poruka: 07.12.2016., 22:47
  2. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 30.07.2012., 19:14
  3. Grupa na Fejsbuku: "Noz, zica, Srebrenica"
    Autor dragosh u forumu Politika
    Odgovora: 95