Arapi napali ženu u Sarajevu zbog GOLOG RAMENA, a evo kako im je ona ODBRUSILA

zemunski kej

Elita
Poruka
20.173
Nije nista spektakularno ali jedna mlada Sarajka ,Bosnjakinja odrasla u liberalnom drustvu sto se tice oblacenja i ponasanja imala je problem u jednom sarajevskom trznom centru, Zbog nesto sire majice i golog ramena ,prisla joj je jedna arapska porodioca i pocela da vice na nju,Devojka je bila u soku ali se pribrala i rekla OVO JE MOJA ZEMLJA ne mozete da mi napadate u mojoj zemlji zbog golog ramena....https://www.hercegovina.info/vijest...atke-majice-pa-dobili-brutalan-odgovor-128725

Sta me je zaintrigiralo ,ukoliko je ovo tacno preneto Arapi su poceli da se bahate i ponasaju kao da je ovo Saudijska Arabija i da namecu serijat ili sta vec podrazumeva muslimanski nacin oblacenja za zene, Ova devojka nije spremna za to ,vec se vidi da im smeta ta arapska kultura jer oni su samo periferno deo nje,
adela_88430697.jpg

Adela Mahmutovic ,koja je ovaj dogadjaj objavila i prokomentarisala

http://www.blic.rs/vesti/republika-...ramena-a-evo-kako-im-je-ona-odbrusila/5z50wty
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nije nista spektakularno ali jedna mlada Sarajka ,Bosnjakinja odrasla u liberalnom drustvu sto se tice oblacenja i ponasanja imala je problem u jednom sarajevskom trznom centru, Zbog nesto sire majice i golog ramena ,prisla joj je jedna arapska porodioca i pocela da vice na nju,Devojka je bila u soku ali se pribrala i rekla OVO JE MOJA ZEMLJA ne mozete da mi napadate u mojoj zemlji zbog golog ramena....https://www.hercegovina.info/vijest...atke-majice-pa-dobili-brutalan-odgovor-128725

Sta me je zaintrigiralo ,ukoliko je ovo tacno preneto Arapi su poceli da se bahate i ponasaju kao da je ovo Saudijska Arabija i da namecu serijat ili sta vec podrazumeva muslimanski nacin oblacenja za zene, Ova devojka nije spremna za to ,vec se vidi da im smeta ta arapska kultura jer oni su samo periferno deo nje,
adela_88430697.jpg

Adela Mahmutovic ,koja je ovaj dogadjaj objavila i prokomentarisala

Није то ни први ни последњи пут али неће се опаметити јер радикланим муслиманима баш то и одговара .

са друге стране муслимани ће да раде као слуге у њиховим ресортима а то није ни мало лак посао .

има толико сведочења о силовањима и пребијању слуга у Арапским државама .

Тако ће то да буде и има да цвета трговина белим робљем

ако се неко запосли код Арапа у њиховим ресортима и они га одведу у Арабију или негде друго могу да раде са њима шта желе

раднике тетирају на нехуман начин , иживљавају се ..они су толико промитивни , не знају за боље до пре само 50 година нису знали ни да читају
водили су веома примитиван живот , не цене рад , него се још и иживљавају над радницима и третирају их као робове .

до 1968 године Арапи су куповали у Катару Црнце робове на пијаци -
 
Cujem da se po Sarajevu grade neka arapska naselja , gde Bosnjaci maltene nece ni imati pristup.

Nego pojeli su oni ***** , generalno u SFRJ Sarajevoje bilo jedan multikulturni i multietnicki grad, jedan pre svega duhom slobodan grad gde se tek kroz hranu ili arhitekturu naslucivale neke musimanske tekovine, recimo kad su oni mudzahedini dosli da ratuju po Bosni i kad su videli Sarajevo, Bosnjake, njihove zene oni su bili zabezeknuti, nisu mogli da veruju da su dosli u jednu muslimansku zemlju.
Inace desilo se to da su te vehabijske zalivske zemlje i Turska obecali im neke silne pare i lagodan zivot , ali zauzvrat zahtevali su radikalizaciju i arapizaciju Bosne i sad ta radikalizacija i arapizacija su se u dobroj meri desile i od jedne moderne sekularne Bosne vratise se u doba Osmanlija , ali od obecanih para zutu banku nisu videli, jer ako su ti Aapi i Turci davali neke pare to je sve uglavnom zavrsilo po privatnim racunima i dzepovima tipa kod familije Izetbegovic i njima bliskima i slicnima a raja ostade sirotinja i zive opet ko za vreme Turaka.
 
Poslednja izmena:
Pa bosnijaki sebe smatraju arapima stoga je ta arapska porodica bila u pravu.
Ako hoces da budes Arapin ima da se i ponasas kao Arapin.


"до 1968 године Арапи су куповали у Катару Црнце робове на пијаци"
Treba razumeti Arape posto su od 1968 poceli kupovati jeftinije od crnaca bosnijake i bosnijakinje robove na pijaci na Bas Carsiji.
 
Poslednja izmena:
То да ће домаћи муслимани имати веће проблеме са дошљацима муслиманима афроазијског порекла,само су наши мокри снови.Нажалост,нема ништа од тога,

Zadnjih nekoliko godina Soros je poceo intenzivno da finansira takozvani NVO sektor i oratore u Sarajevu sto do sada nije bio slucaj,jedan od srosoevih agenta je i ova gospodja ..sosoresvci u sarajevu su sve glasniji
Doduse oni nisu toliko glasni kao srpski strani placnici i nvo sektor niti im se poklanja tolika paznja jer su muslimani u BIH veoma ekstremni ,najbolji dokaz za to je slucaj soroseve placenice Lejle Colak koja je morala da napusti Sarajevo zbog stotina pretnji smrcu a koje su stizale cak i od vojnika vojske BIH i policije..Colakova je napisala tekst protiv islamskog nacina odjevanja i dobila fetvu smrtnu presudu zbog koje je pobjegla iz BIH glavom bez obzira
 
Cujem da se po Sarajevu grade neka arapska naselja , gde Bosnjaci maltene nece ni imati pristup.

Nego pojeli su oni ***** , generalno u SFRJ Sarajevoje bilo jedan multikulturni i multietnicki grad, jedan pre svega duhom slobodan grad gde se tek kroz hranu ili arhitekturu naslucivale neke musimanske tekovine, recimo kad su oni mudzahedini dosli da ratuju po Bosni i kad su videli Sarajevo, Bosnjake, njihove zene oni su bili zabezeknuti, nisu mogli da veruju da su dosli u jednu muslimansku zemlju.
Inace desilo se to da su te vehabijske zalivske zemlje i Turska obecali im neke silne pare i lagodan zivot , ali zauzvrat zahtevali su radikalizaciju i arapizaciju Bosne i sad ta radikalizacija i arapizacija su se u dobroj meri desile i od jedne moderne sekularne Bosne vratise se u doba Osmanlija , ali od obecanih para zutu banku nisu videli, jer ako su ti Aapi i Turci davali neke pare to je sve uglavnom zavrsilo po privatnim racunima i dzepovima tipa kod familije Izetbegovic i njima bliskima i slicnima a raja ostade sirotinja i zive opet ko za vreme Turaka.

Gradi ista ekipa koja gradi i Beograd na vodi...samo sto se zove "Sarajevo na havi" tj Ozon O3
I kao sto Bosnje nece imati pristupa havi, tako i u Beogradu Srbi, Srbija i Beograd takodje nece imati zakonski pristup jer je to tajnim ugovorom prostor izvan Ustava Srbije !!!


...
...
 
Nije nista spektakularno ali jedna mlada Sarajka ,Bosnjakinja odrasla u liberalnom drustvu sto se tice oblacenja i ponasanja imala je problem u jednom sarajevskom trznom centru, Zbog nesto sire majice i golog ramena ,prisla joj je jedna arapska porodioca i pocela da vice na nju,Devojka je bila u soku ali se pribrala i rekla OVO JE MOJA ZEMLJA ne mozete da mi napadate u mojoj zemlji zbog golog ramena....https://www.hercegovina.info/vijest...atke-majice-pa-dobili-brutalan-odgovor-128725

Sta me je zaintrigiralo ,ukoliko je ovo tacno preneto Arapi su poceli da se bahate i ponasaju kao da je ovo Saudijska Arabija i da namecu serijat ili sta vec podrazumeva muslimanski nacin oblacenja za zene, Ova devojka nije spremna za to ,vec se vidi da im smeta ta arapska kultura jer oni su samo periferno deo nje,
adela_88430697.jpg

Adela Mahmutovic ,koja je ovaj dogadjaj objavila i prokomentarisala

http://www.blic.rs/vesti/republika-...ramena-a-evo-kako-im-je-ona-odbrusila/5z50wty

To ce vrlo brzo da gledaš i u Beogradu.
 

Back
Top