Koje su zenske najbolje (nacionalnost)

Mickie

Veoma poznat
Poruka
13.240
Ja jedino imam dobra iskustva sa ruskinjama. Sa srpkinjama se ne gledam ni s dvogled.

Koje jos zenske valjaju? Cuo sam da su madjarice dobre. Neke ukrajinke su mi se nabacivale ali to izbegavam u sirokom luku, to su socijalni slucajevi sa ustaskim sklonostima. Vise i ne putujem preko ukrajne.

Necu da stavljam anketu jer cu da zaboravim neke. zato bolje pisite u komentaru.
 
Mislim da su u krevetu za seks,najbolje generalno,Hrvatice.kada kazem Hrvatice,tu mislim uglavnom,na Zagrebcanke.

Posle njih,najbolje su Bosanke.Kada kazem Bosanke,onda mislim na sve devojke iz Bosne.Verska pripadnost me ne interesuje,

a one su sve Bosanke.Sto se Srbijanki tice,one su uglanom zatucane,seksualno neinteresantne.Srbijanke su samo za radjanje dece.


Mastoviti seksualni odnosi,za njih su "perverzije" ! Tako,da ih treba izbegavati,u sirokom luku.
 
Šta fali Poljakinjama? Onima koje vole curac je svejedno za Ruse, a one druge ti i ne trebaju

One sve mrze Rusiju vise nego sto vole curac. Barem ja nisam sreo nijednu koja je u vinklu i van politike. Kad me pitaju otkud ti ovde ja im kazem idem za Rusiju pa sam u prolazu, one onda opletu po rusiji i onda sam u fazonu CAO FUKSO.

Slovakinje isto nisu lose. Sa madjaricama se na zalost ne razumem, nijedna ne zna engleski a madjarski je smrt za ucenje. Finkinje sam sreo u Sankt Peterburgu, ali mi nisu zanimljive pored ruskinja. Kad bih otiso u finsku valjda bi mi bile zanimljive.
 
Ja jedino imam dobra iskustva sa ruskinjama. Sa srpkinjama se ne gledam ni s dvogled.

Koje jos zenske valjaju? Cuo sam da su madjarice dobre. Neke ukrajinke su mi se nabacivale ali to izbegavam u sirokom luku, to su socijalni slucajevi sa ustaskim sklonostima. Vise i ne putujem preko ukrajne.

Necu da stavljam anketu jer cu da zaboravim neke. zato bolje pisite u komentaru.

Ovo za Ukrajinke je istina :lol:

Bas sam imao jednu i ladno riba kaze pred svima " mrzim arape turke i sve sto ima veze sa njima " reko okej :mrgreen: pomislim ova je malo radikalna al nista zato ...medjutim na kraju kaze da mrzi i Ruse , e onda jbg :lol:

Inace slovenske zene su najlepse onako u proseku ubedjivo...Svaka nacija ima lepih i manje lepih to je normalno.

Za sada Ruskinje su za klasu bolje od svih :)

Poljakinje su okej isto ...Nemice nisu bas nesto , mada kod njih kad je dobra onda je bas dobra za sve pare...Madjari,Bugari,Srbi,Hrvati...to je sve slicno .
 
One sve mrze Rusiju vise nego sto vole curac. Barem ja nisam sreo nijednu koja je u vinklu i van politike. Kad me pitaju otkud ti ovde ja im kazem idem za Rusiju pa sam u prolazu, one onda opletu po rusiji i onda sam u fazonu CAO FUKSO.

Slovakinje isto nisu lose. Sa madjaricama se na zalost ne razumem, nijedna ne zna engleski a madjarski je smrt za ucenje. Finkinje sam sreo u Sankt Peterburgu, ali mi nisu zanimljive pored ruskinja. Kad bih otiso u finsku valjda bi mi bile zanimljive.

Ruskinje su globalno najlepse...Medjutim ja sam sreo dosta poljakinja koje gotive Ruse...


Valjda je stvar samo kakvog su odgoja, vecina ti liberalnih i okrenutih nemackoj ( koju pola poljske uzgred nevoli) pricaju tu pricu kako ne vole ruse...Ova druga polovina je sasvim drugacija, oni ne vole nemca .

- - - - - - - - - -

Mada sustina je kako se ti postavis :D

Ja sam svaku sa kojim sam bio barem malo duze ucio da voli Srbe i tako...Nije imala izbora :))))
 
Ruskinje su globalno najlepse...Medjutim ja sam sreo dosta poljakinja koje gotive Ruse...


Valjda je stvar samo kakvog su odgoja, vecina ti liberalnih i okrenutih nemackoj ( koju pola poljske uzgred nevoli) pricaju tu pricu kako ne vole ruse...Ova druga polovina je sasvim drugacija, oni ne vole nemca .

- - - - - - - - - -

Mada sustina je kako se ti postavis :D

Ja sam svaku sa kojim sam bio barem malo duze ucio da voli Srbe i tako...Nije imala izbora :))))

Ne, u poljskoj imas dve vrste. Oni sto zive u Austrijsko-Nemackom delu poljske svi mrze Ruse a oce da budu kao nemci. A oni sto zive u Ruskom delu Poljske (sto je najveci deo ukljucujuci varsacvu i centralnu poljsku) mrze Ruse i mrze Nemce. To je zato sto je Rusija svom delu poljske posle podele dala autonomiju i nije sprovodila zatiranje poljaka tako efikasno kao Nemci i Austrijanci. Taj deo se zvao Carstvo Polskoe i imao je autonomiju sve do ustanka kad su poljaci hteli leba preko pogace. Onda su dobili po guzici ali opet tu Rusi nisu radili na zatiranju poljske nacije tako efikasno kao nemci.

Ja kad idem preko slovacke i poljske prolazim kroz krakov koji je Ausrijski i presedam u Varsavi koji je ruski deo. Onda odatle direktno za Moskvu ili SPB. Voleo bih da stanem u Minsku ali ne stajem. Razlika izmedju Austrijskih poljaka i ruskih je ogromna ali mrznja prema svemu pravoslavnom im je jednaka. S tim sto ovi ruski mrze i nemce. Oni su trenutno na vlasti, PIS partija ima biracko telo uglavnom iz Carstva Poljskogo ili tzv Congress Poland.
 

Back
Top