kako ne biti uspešan zavodnik?

(diskutabilno pristojnog izgleda, ali kakve sve lože da su ultra ribe/frajeri na trif i dvvd ja sam Džontra Volta iz mlađih dana).

Izbegavati žene i mesta na kojima se one mogu zadesiti, pogotovu kritična poput svadbi, dečijih rođendana, muzičkih festivala kad nastupa bend sa srceparajućim repertoarom, škole plesa i kafići pred fajronat je dosta uspešno. Ukoliko se baš zadesim u neposrednoj blizini kakve osobe ženskog pola, biti svoj i prirodan pomaže u cilju sprečavanja bilo kakvog uspešnog zavođenja (al to što sam nesiguran i previše suzdržan, uz očiglednu depresiju, rezultat može varirati zavisno od osobe). Obratiti pažnju tj izbegavati gledanja oči u oči, pozdravljanja u prolazu i sl. Da ne zaboravim, gnjaviti onu koja se izjasnila da nije zainteresovana i tako trošiti vreme zaista pomaže da se ne zavede neka druga.

P.S. ovo je trol temica sa takvim odgovorom, molio bih redžija da me ne komentariše, hvala.
 
Poslednja izmena:
Kaži joj da ti je tatko jedan od direktora Forda u Americi i da kao svaki truli kapitalista ima vilu na Floridi .
Spomeni i garažu sa Lamborđinijem Murselađom , Ferarijem f 40 i Ford Šelbijem GT 500 kabriolet .
Pošto naše žene imaju izražen osjećaj za socijalnu pravdu bježaće svaka od tebe kao đavo od tamjana .
 
Kaži joj da ti je tatko jedan od direktora Forda u Americi i da kao svaki truli kapitalista ima vilu na Floridi .
Spomeni i garažu sa Lamborđinijem Murselađom , Ferarijem f 40 i Ford Šelbijem GT 500 kabriolet .
Pošto naše žene imaju izražen osjećaj za socijalnu pravdu bježaće svaka od tebe kao đavo od tamjana .

Da, socijalna pravda je ono sto kod zena preovladava u bilo kom odlucivanju....:ok:
 
Kako ne biti uspjesan zavodnik..Pricas o Staljinu. Znaci izasao si u kafe bar, diskoteku,klub,koncert,zurka,mesara,biblioteka,kampovanje,bilo sta gdje ima zena. Ali samo pricas o Staljinu. Red pozitivnog, red negativnog. Ali samo se drzi Staljina i neces pogrijesiti. I budi nepristojnog izgleda. Ako izgledas pristojno, uradis neke stvari da izgledas nepristojno.
 
Reci im da zivis sa mamom, psuj, pricaj o bivsima i vredjaj ih, cackaj zube noktom malog prsta, ceskaj jaja, prdi gromoglasno, podriguj, ne odgovaraj na poruke i pozive, reci da ne podnosis oralni seks, trazi i salji im golisave slike, uporedjuj ih sa drugim zenama, dahci im nocu u slusalicu i nazivaj ih zapadnjackim droljama,...
 
Non stop pricaj o svom autu, gledaj da bude volkswagen, salji im slike felni i spojlera na viber, svoju kevu oslovljavaj sa mama a caleta imenom, pricaj im kako ti se mama napatila kroz zivot, pricaj im kako volis zivot na selu kao i cuvanje goveda jer od njih dobijamo vunicu i mleko, sutiraj golubove po kalemegdanu kad setate, gledaj u svako zensko dupe ispred sebe, pricaj im kako su te svi ortaci presli i kako su svi ljudi govna...
 
Samo treba reci da si vec duze vreme nezaposlen i da imas vise od 25 godina, a ako bas zelis da se ogadis onda kazes da isto tako zivis sa mamom i sa tatom jer ne mozes da se odvojis od njih, a za podizanje na maksimalni nivo gadjenja moras dodati i da zivis u nekoj zabiti od sela.
 
Poslednja izmena:

Back
Top