Digla se sirotinja raja protiv Vucica i njegovih robovlasnika!

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.020
Svedoci smo masovnih protesta jadnog i porobljenog naroda zbog katastrofalnih uslova rada u fabrikama Vucicevih subvencionisanih pajtosa - kapitalista gde se radi u najgorim mogucim uslovima gorim nego u Bangladesu, Vijetnamu, Mijanmaru i Kambodzi za platu koja je niza od africkog minimalca tj za samo 200 evra mesecno....

Za to vreme dok se vredan i posten svet muci i znoji i nosi pelene za odrasle Vucic i njegovi debeli funkcioneri sede u ladovini , pod klimom i ne rade nista.... a pritom iz budzeta uzimaju na ime plate svakog meseca od 100-300.000 dinara

Neki i vise...

Sta mislite dokle ce narod da dozvoljava da se kradu pare iz budzeta i daju zapadnim robovlasnicima da nasu sirotinju raju i jadan narod eksploatisu za platu od 200 evra , koju uzgred ne daju oni vec mi gradjani tj daje se od naseg poreza preko subvencija??

Jer budimo realni , plata od 200 evra u zapadnim fabrikama je niza plata nego da ste pravi rob

Jer pravog roba gazda mora da obuce, da ga nahrani da mu obezbedi krov nad glavom

A za sve to treba najmanje 500-600e u Srbiji, znaci plata od 200e ne zadovoljava ni najosnovnije robovske potrebe.
 
Poslednja izmena:
Е мој Тихи пази се да те Слина не упрати,нешта си учестио са темема против Аце.
На листи противника режима пењеш се узлазном путањом,Тихи са Кртарице енему број 35353. :D

Tihi i Mita su bili za Vučića kad je dolazio na vlast za vreme stiropor protesta. Bili su najveći SNS botovi pored Vlade Đuke.
 
Tihi i Mita su bili za Vučića kad je dolazio na vlast za vreme stiropor protesta. Bili su najveći SNS botovi pored Vlade Đuke.

sram te bilo dupeta


Ja sam oduvek bio za Srpsku Radikalnu Stranku a Eremita za DSS

Narocito u tom periodu.

U poslednjih godinu dana sam poceo da naginjem ka Dverima zbog Seseljeve nedovoljne kritike veleizdajnickog vucicevog rezima
 
sram te bilo dupeta


Ja sam oduvek bio za Srpsku Radikalnu Stranku a Eremita za DSS

Narocito u tom periodu.

U poslednjih godinu dana sam poceo da naginjem ka Dverima zbog Seseljeve nedovoljne kritike veleizdajnickog vucicevog rezima

А сада не можеш ни ка Дверима јер су се поздравиле са Тадићем
 
Poslednja izmena od moderatora:
Svedoci smo masovnih protesta jadnog i porobljenog naroda zbog katastrofalnih uslova rada u fabrikama Vucicevih subvencionisanih pajtosa - kapitalista gde se radi u najgorim mogucim uslovima gorim nego u Bangladesu, Vijetnamu, Mijanmaru i Kambodzi za platu koja je niza od africkog minimalca tj za samo 200 evra mesecno....

Za to vreme dok se vredan i posten svet muci i znoji i nosi pelene za odrasle Vucic i njegovi debeli funkcioneri sede u ladovini , pod klimom i ne rade nista.... a pritom iz budzeta uzimaju na ime plate svakog meseca od 100-300.000 dinara

Neki i vise...

Sta mislite dokle ce narod da dozvoljava da se kradu pare iz budzeta i daju zapadnim robovlasnicima da nasu sirotinju raju i jadan narod eksploatisu za platu od 200 evra , koju uzgred ne daju oni vec mi gradjani tj daje se od naseg poreza preko subvencija??

Jer budimo realni , plata od 200 evra u zapadnim fabrikama je niza plata nego da ste pravi rob

Jer pravog roba gazda mora da obuce, da ga nahrani da mu obezbedi krov nad glavom

A za sve to treba najmanje 500-600e u Srbiji, znaci plata od 200e ne zadovoljava ni najosnovnije robovske potrebe.

Digla se do moga. Nego neka umukne banda neradnicka i neka im posalju zandarmeriju da ih rasture kucama.
 
naslov je glup

danas ko ima posao nije sirotinja raja

strajkuju radnici, pa sta? imaju potrebu, nedostaje nam socijalizam. klasna borba se zove borba zato sto to nije pijenje caja i jedenje sampita, nego krvava i znojava bitka, sve ono cega se boje ds i grupa

Poruka radnicima u štrajku.
Jeb'ite im i oca i majku...!
 
Е мој Тихи пази се да те Слина не упрати,нешта си учестио са темема против Аце.
На листи противника режима пењеш се узлазном путањом,Тихи са Кртарице енему број 35353. :D

Ne mozete nas zaplasiti..Najopasniji je protivnik koji nema sta da izgubi..A narod terate u provaliju,ostace bez igde iceg..
 
Lažeš tihi, lažeš. Hvala bogu pa ima još ljudi osim mene na ovom forumu pa se sećaju šta si pisao.

Netacno. Ja se odlicno secam jeste glasao za Tomu, ali se ubrzo razocarao.

@ tema

Pa naravno da je plata od 200E "robovska" i da se svodi na to samo ko koliko izdrzi da radi takav nezahvalan posao sa tako malom platom. To ni za dvoje nije dovoljno, a kamoli sa porodicu.
 

Back
Top