Postavljati bezvezna pitanja nema veze sa filozofijom.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Thucydides

Gost
Poruka
4.551
Ici okolo i zapitkivati kao djeca ... postoje filozofska i ostala pitanja. Tako da bi se prema tome trebao moderisati i ovaj forum. Ne bi bila steta ako bi broj poruka spao za 90%, spam je mnogo stetniji od malog broja poruka.

p. s.

Za sve one koji tvrde da je kultura samo izgovor za vladajuce klase da se odrze, evo, mi vise nismo na vlasti pa ipak se bavimo kulturom i filozofijom. Svako prema mogucnostima.
 
Jednodimenzionalni picopacenici nisu dovoljno empaticni da bi osjetili da se niko ne smije.

Ja mislim da je kod jednojajčanih jedinki, empatija, ipak, u nekom
stadijumu embrionale transplantacije !?
U kasnijoj pretpubertetskoj fazi stvoriće se uslovi za kolektivno utemeljenje.
Putem jetre i nadbubrežne žlezde.

Zanima me kako ocenjuješ ovu elaboraciju u sklopu studijske analize !?
 
Ja mislim da je kod jednojajčanih jedinki, empatija, ipak, u nekom
stadijumu embrionale transplantacije !?
U kasnijoj pretpubertetskoj fazi stvoriće se uslovi za kolektivno utemeljenje.
Putem jetre i nadbubrežne žlezde.

Zanima me kako ocenjuješ ovu elaboraciju u sklopu studijske analize !?

Trebalo bi i dvojajčane analizirati , znam jedan slučaj, ona se rodila znatno teža od brata blizanca .. izgleda nema dozera plus žene nemaju obzira prema budućim filozofima :)
 
Ako ces se tako lakse osjecati, neka ti bude. Ali sam siguran da je sve ove teme dotakao Nietzsche i da nisam odstupao od njih po tom pitanju. Ipak imam filozofsku referencu, a rulja od svega napravi kafanu, to je nezavisno od mene.

Izgleda mi da bi trebao da pročitaš “Niče za osobe pod stresom” http://www.blic.rs/kultura/vesti/pr...zaljubljene-nice-za-osobe-pod-stresom/8hgf4gn

- - - - - - - - - -

Pa ja sam dvojajčan majkumu,analiziraj mene...:per:

Presudno je što si Blizanac u horoskopu , ne možeš biti siguran s kojim razgovaraš :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top