BRUTALAN PLAN VUČIĆEVOG REŽIMA: 300 aktivista SNS sklanja Kurir s kioska

комшија

Stara legenda
Poruka
90.697
http://www.kurir.rs/vesti/politika/2880055/brutalan-plan-vucicevog-rezima-300-aktivista-sns-sklanja-kurir-s-kioska

1238719_0902-dragan-kadic_ls-s.jpg


SKOVAO NOVI PLAN

BRUTALAN PLAN VUČIĆEVOG REŽIMA: 300 aktivista SNS sklanja Kurir s kioska

14.07.2017. 09:04h

Aktivisti su se podelili po rejonima i idu od trafike do trafike prekrivajući Kurir kako ne bi mogao da se vidi

Režim pod vođstvom Aleksandra Vučića, u pokušaju da ugasi Kurir i preotme kompaniju „Adrija medija grupa d.o.o.“ (AMG), angažovao je 300 aktivista Srpske napredne stranke kako bi na kioscima sklanjali Kurir i time onemogućili prodaju.


Aktivisti su se podelili po rejonima i idu od trafike do trafike prekrivajući Kurir kako ne bi mogao da se vidi.


Podsetimo, pre nekoliko dana objavili smo da po nalogu Vučića distributeri novina kriju dnevne novine Kurir na kioscima, ali po svoj prilici to nije bilo dovoljno, pa su sada u priču uključili i aktiviste. Obilaskom velikog broja kioska u Beogradu uverili smo se da je Kurir sklonjen s mesta na kojima bi trebalo da se nalazi. AMG ima potpisan ugovor sa distributerima kako da pozicioniraju Kurir na svojim prodajnim mestima, a oni ugovor svesno krše zbog pretnji kojima su izloženi. Distributeri „Futura plus a.d. Beograd“ i „Štampa sistem d.o.o. Beograd“, koji posluju u okviru „Moj kiosk grupe“, krše ugovorom definisanu obavezu da između ostalog dnevni list Kurir mora biti pozicioniran tako da se čitava naslovna strana vidi i da bude okrenuta ka kupcu. AMG upozorava distributerske kuće sa kojima ima potpisane ugovore da će preduzeti sve neophodne radnje i aktivnosti kako bi zaštitila svoje interese.


U prilog ovome ide i izjava samog predsednika Srbije, koji je u emisiji „Ćirilica“ na televiziji Hepi izjavio da Kuriru navodno padaju tiraž i poseta sajtu. Nameće se pitanje na osnovu čega i kojih podataka šef države iznosi ovakve tvrdnje.


Pozivamo čitaoce da se, ukoliko primete da je Kurir skriven ili sklonjen sa kioska, jave redakciji na telefon 011/635 71 00 ili na imejl redakcija kurir-info.rs.



Sramota

PORESKA UPRAVA I DALJE ĆUTI

Direktorka Poreske uprave Dragana Marković i dalje javnosti nije saopštila kolika su dugovanja „Adrija medija grupe“ i da li ih uopšte ima. Podsećamo, AMG je objavio da je 8. i 9. juna od Poreske uprave i Sektora za javne finansije Grada Beograda dobio uverenja da izmiruje sve obaveze, dok je 14. juna dobio da dug iznosi 16 miliona dinara, a zatim su svi računi AMG blokirani 10. jula, čime je onemogućeno normalno poslovanje.
 
Kurur se makar stampa i pusta u promet!

Za vreme vizijonara se nije smelo slovo napisati protiv DOS-manlija!


A ko je stvarni vlasnik Kurira?

Kako se ono zvala Vučićeva dnevna novina za vreme DOS-a? Pravda, jel tako?
Malo si promašio temu. Štampa je za vreme DOS-a bila apsolutno slobodna. Elektronski mediji su bili pod kontrolom.

Zna se kako se zove društveni sistem u kome se štampa zabranjuje ili se drugim džiberskim metodama sklanja iz prodaje.

Ova najnovija Av budalaština se može porediti jedino sa njegovim budalaštinama kada je bio ministar informisanja krajem 90-tih.

Stvarno ne znam ko je vlasnik Kurira, niti mi se to blato od žutih medija ikad svidjalo. ALi je činjenica da AV ne sme da primeni neke represivnije mere.
 
Poslednja izmena:
Režim pod vođstvom Aleksandra Vučića, u pokušaju da ugasi Kurir i preotme kompaniju „Adrija medija grupa d.o.o.“ (AMG), angažovao je 300 aktivista Srpske napredne stranke kako bi na kioscima sklanjali Kurir i time onemogućili prodaju.


Aktivisti su se podelili po rejonima i idu od trafike do trafike prekrivajući Kurir kako ne bi mogao da se vidi.

Јел склањају или само покривају марамицама?

- - - - - - - - - -

Da li je moguce pa to je isto kao u Nemackoj za vreme nacista.

056d31391dcf93cb8e6fcef5e677692f--book-burning-the-works.jpg


nazi-kapsimo-vivlia.jpg

Само тешка будала може упоредити смеће од Курира са класицима књижевности.
 
Ali mi se svidja što su sendvičari nervozni :hahaha:

Миријевац предњачи....а кад му је ДС асфалтирао "његов венац", доносио кафу и освежење радницима, и тапш'о жутом Ђиди кад је надглед'о радове....а сад ....жваће сендвич и пљуцка...
 
ko veruje kuriru tako mu i treba

kurir mafijaski sam salje kontroverzne maldice da prave sranje a onda se dere kuku lele

meni se sve cini da je misko iza toga.hm...

- - - - - - - - - -

samo teska politicka budala moze da poredi hiterovu nemacku sa srbijom

niti je odavde niti nam dobro misli taj cro. pa njemu kuci pevaju srbe na vrbe i ne smeta mu

Cuti svi znamo da si ti SNS bot.
 
ko veruje kuriru tako mu i treba

kurir mafijaski sam salje kontroverzne maldice da prave sranje a onda se dere kuku lele

meni se sve cini da je misko iza toga.hm...

- - - - - - - - - -

samo teska politicka budala moze da poredi hiterovu nemacku sa srbijom

niti je odavde niti nam dobro misli taj cro. pa njemu kuci pevaju srbe na vrbe i ne smeta mu

Ti ovim opisa familiju Vucic.
 
AJMO,..... SVI NA TRAFIKE PO KURIR!

Roda donosi srecu,a Kurir ce slobodu!:mrgreen:

- - - - - - - - - -

Morace soros na kraju da plati porez iz svog dzepa.

Uzalud hajka kurira jer gospodarevi ljudi vode hajku uz pink i informer.

Udario tuk na luk a soros ce da plati.

Soros vec placa gospodara..tako da..nemas sta da brines..sendvici su obezbedjeni..

- - - - - - - - - -

podrska kuriru

potrebno nam je da imamo demokratiju i da moze da se cuje i drugo misljenje a ne samo vucic

Tacno!Samo budale ne vide da gasenje Kurira ide na stetu Srbiji.:ok:
 
Kurur se makar stampa i pusta u promet!

Za vreme vizijonara se nije smelo slovo napisati protiv DOS-manlija!


(...)

Чему лагање у времену нета?

Nacional.jpg


tirke-nacional.jpg


NACIONAL
Počeo je da izlazi decembra 2001-e pod sloganom „Dnevni list Srbije“. Bio je prvi opozicioni list novom DOS-ovom režimu. Često je napadao direktno Zorana Đinđića. Ugašen je u akciji „Sablja“ nakon što je od strane tadašnje Vlade Srbije proglašen za medij Zemunskog klana. Nakon gašenja, počeli su da izlaze „Centar“ i „Balkan“ u kojima su radili mahom novinari „Nacionala“. Ovi listovi su izlazili veoma kratko. Glavni i odgovorni urednik „Nacionala“ je bio Predrag Popović dok je Dragan J. Vučićević bio njegov zamenik. U ovim novinama je takođe radio i Svetomir Marjanović, kasnije urednik „Blica“.
http://www.adriadaily.com/zanimljivosti/secate-li-ih-se-domace-dnevne-novine-koje-vise-ne-izlaze/

files.gif


PRAVDA
Počela je da izlazi neposredno nakon „Kurira“, a u redakciji je bilo i nekoliko novinara „Nacionala“. Tabloid je često otvoreno forsirao (tadašnju) Srpsku radikalnu stranku. Glavni urednik „Pravde“ bio je Predrag Popović sve do gašenja 2012-e. Danas postoji internet izdanje ovog lista.

Svedok-11-identitet%201.jpg


katarina.jpg
 
Kao što ti ne vidiš zašto se Kurir preko noći pretvorio u antirežimsko glasilo. Gašenje i Kurira i Informera bi bilo samo korisno za Srbiju.

Mislim da je vaznije da se cuje drugi glas i spreci jednoumlje i samovolja od razloga zasto se Kurir pretvorio u nesto sto vama muratovim obozavaocima smeta.A kad murat bude zavrsio sa Kosovom,i bude pustio niz vodu RS pitaces se gde ti je pamet bila pa si ga podrzavao..:evil:
 
Mislim da je vaznije da se cuje drugi glas i spreci jednoumlje i samovolja od razloga zasto se Kurir pretvorio u nesto sto vama muratovim obozavaocima smeta.A kad murat bude zavrsio sa Kosovom,i bude pustio niz vodu RS pitaces se gde ti je pamet bila pa si ga podrzavao..:evil:

I opet ti isto. :D To što Vučić ne valja ne znači da ću podržati druge muljatore i lopove. A vlasnik Kurira i političari koji ga sad podržavaju su upravo to. I nisu ništa bolji od Vučića. Alternativa Vučiću ni u kom slučaju nisu pijani Velja, DS. Janković. I ne znam dokle će ovde vladati mantraako nisi sa nama protiv nas si.
 
I opet ti isto. :D To što Vučić ne valja ne znači da ću podržati druge muljatore i lopove. A vlasnik Kurira i političari koji ga sad podržavaju su upravo to. I nisu ništa bolji od Vučića. Alternativa Vučiću ni u kom slučaju nisu pihani Velja, DS. Janković.

Da opet ja isto.I to zato sto mislim da vucic ne samo da ne valja,nego da je CRNA SMRT,KUGA,OTROV,NAJNAJNAJGORE nesto za Srbiju..Nesto mora da se menja pa makar to bili i drugi muljatori i lopovi jer ovaj ne samo sto krade nego ide ka DIREKTNOM I BRZOM UKIDANJU SRBIJE i cepkanju teritorije za okupatore!!!Gledaj klipove sto volite da kazete pijanog Velje..I on takav kakav je ima vise razuma od vucica..ma bilo ko bi bio bolji od njega..
 
Da opet ja isto.I to zato sto mislim da vucic ne samo da ne valja,nego da je CRNA SMRT,KUGA,OTROV,NAJNAJNAJGORE nesto za Srbiju..Nesto mora da se menja pa makar to bili i drugi muljatori i lopovi jer ovaj ne samo sto krade nego ide ka DIREKTNOM I BRZOM UKIDANJU SRBIJE i cepkanju teritorije za okupatore!!!Gledaj klipove sto volite da kazete pijanog Velje..I on takav kakav je ima vise razuma od vucica..ma bilo ko bi bio bolji od njega..

Velja nema ništa više razuma. Ne priča on sad sve ovo zato što mu je stalo do Srbije ili zato što neko rasprodaje teritoriju. Velja je godinama bio dio vlasti i učestvovao u svemu tome. Priča zato što mu je onemogućeno da trpa pare u svoj džep. Vrlo slično važi i za Rodića.
 

Back
Top