BRUTALAN PLAN VUČIĆEVOG REŽIMA: 300 aktivista SNS sklanja Kurir s kioska
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 113

Tema: BRUTALAN PLAN VUČIĆEVOG REŽIMA: 300 aktivista SNS sklanja Kurir s kioska

Buduća legenda комшија (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    846

Thumbs down BRUTALAN PLAN VUČIĆEVOG REŽIMA: 300 aktivista SNS sklanja Kurir s kioska

http://www.kurir.rs/vesti/politika/2880055/brutalan-plan-vucicevog-rezima-300-aktivista-sns-sklanja-kurir-s-kioska

SKOVAO NOVI PLAN

BRUTALAN PLAN VUČIĆEVOG REŽIMA: 300 aktivista SNS sklanja Kurir s kioska

14.07.2017. 09:04h

Aktivisti su se podelili po rejonima i idu od trafike do trafike prekrivajući Kurir kako ne bi mogao da se vidi

Režim pod vođstvom Aleksandra Vučića, u pokušaju da ugasi Kurir i preotme kompaniju „Adrija medija grupa d.o.o.“ (AMG), angažovao je 300 aktivista Srpske napredne stranke kako bi na kioscima sklanjali Kurir i time onemogućili prodaju.

Aktivisti su se podelili po rejonima i idu od trafike do trafike prekrivajući Kurir kako ne bi mogao da se vidi.

Podsetimo, pre nekoliko dana objavili smo da po nalogu Vučića distributeri novina kriju dnevne novine Kurir na kioscima, ali po svoj prilici to nije bilo dovoljno, pa su sada u priču uključili i aktiviste. Obilaskom velikog broja kioska u Beogradu uverili smo se da je Kurir sklonjen s mesta na kojima bi trebalo da se nalazi. AMG ima potpisan ugovor sa distributerima kako da pozicioniraju Kurir na svojim prodajnim mestima, a oni ugovor svesno krše zbog pretnji kojima su izloženi. Distributeri „Futura plus a.d. Beograd“ i „Štampa sistem d.o.o. Beograd“, koji posluju u okviru „Moj kiosk grupe“, krše ugovorom definisanu obavezu da između ostalog dnevni list Kurir mora biti pozicioniran tako da se čitava naslovna strana vidi i da bude okrenuta ka kupcu. AMG upozorava distributerske kuće sa kojima ima potpisane ugovore da će preduzeti sve neophodne radnje i aktivnosti kako bi zaštitila svoje interese.

U prilog ovome ide i izjava samog predsednika Srbije, koji je u emisiji „Ćirilica“ na televiziji Hepi izjavio da Kuriru navodno padaju tiraž i poseta sajtu. Nameće se pitanje na osnovu čega i kojih podataka šef države iznosi ovakve tvrdnje.

Pozivamo čitaoce da se, ukoliko primete da je Kurir skriven ili sklonjen sa kioska, jave redakciji na telefon 011/635 71 00 ili na imejl redakcija kurir-info.rs.

Sramota

PORESKA UPRAVA I DALJE ĆUTI

Direktorka Poreske uprave Dragana Marković i dalje javnosti nije saopštila kolika su dugovanja „Adrija medija grupe“ i da li ih uopšte ima. Podsećamo, AMG je objavio da je 8. i 9. juna od Poreske uprave i Sektora za javne finansije Grada Beograda dobio uverenja da izmiruje sve obaveze, dok je 14. juna dobio da dug iznosi 16 miliona dinara, a zatim su svi računi AMG blokirani 10. jula, čime je onemogućeno normalno poslovanje.

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2186

Podrazumevano Re: BRUTALAN PLAN VUČIĆEVOG REŽIMA: 300 aktivista SNS sklanja Kurir s kioska

podrska kuriru

potrebno nam je da imamo demokratiju i da moze da se cuje i drugo misljenje a ne samo vucic
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Iskusan
    Učlanjen
    03.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Podrazumevano Re: BRUTALAN PLAN VUČIĆEVOG REŽIMA: 300 aktivista SNS sklanja Kurir s kioska

Da li je moguce pa to je isto kao u Nemackoj za vreme nacista.

Ističe se foliranat1 (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

Потпуно исто, туга једна где ли ће нас одвести ови лудаци са власти...........
    ja сам против крадоначелника.

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    671

ko veruje kuriru tako mu i treba

kurir mafijaski sam salje kontroverzne maldice da prave sranje a onda se dere kuku lele

meni se sve cini da je misko iza toga.hm...

- - - - - - - - - -

samo teska politicka budala moze da poredi hiterovu nemacku sa srbijom

niti je odavde niti nam dobro misli taj cro. pa njemu kuci pevaju srbe na vrbe i ne smeta mu
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Veoma poznat Mortimer (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    255

Kurur se makar stampa i pusta u promet!

Za vreme vizijonara se nije smelo slovo napisati protiv DOS-manlija!

A ko je stvarni vlasnik Kurira?
    Sta radi pirgavi isped akvarijuma!

Radi da zavadi ribice

Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    671

ja mislim da misko pokrece u srbiji sta sve moze da pokrene protiv vlade srbije, naravno parama. sad je to kurir

obicno je drzava jaca od tajkuna. videcemo

Aktivan član Miki 75 (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio Mortimer Pogledaj poruku

A ko je stvarni vlasnik Kurira?
    Kako se ono zvala Vučićeva dnevna novina za vreme DOS-a? Pravda, jel tako?
    Malo si promašio temu. Štampa je za vreme DOS-a bila apsolutno slobodna. Elektronski mediji su bili pod kontrolom.

Zna se kako se zove društveni sistem u kome se štampa zabranjuje ili se drugim džiberskim metodama sklanja iz prodaje.

Ova najnovija Av budalaština se može porediti jedino sa njegovim budalaštinama kada je bio ministar informisanja krajem 90-tih.

Stvarno ne znam ko je vlasnik Kurira, niti mi se to blato od žutih medija ikad svidjalo. ALi je činjenica da AV ne sme da primeni neke represivnije mere.
    Poslednji put ažurirao/la Miki 75 : 14.07.2017. u 10:28

Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    671

podleost ds aktivista nije za potceniti. malo ih ima ali su agresivni i znaju da izazovu provokacije. obicno gurnu neke polumutave kao onaj zemunski ucitelj

Aktivan član Miki 75 (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Ali mi se svidja što su sendvičari nervozni

Veoma poznat TONOLAN (avatar)
    Učlanjen
    12.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    363

Morace soros na kraju da plati porez iz svog dzepa.

Uzalud hajka kurira jer gospodarevi ljudi vode hajku uz pink i informer.

Udario tuk na luk a soros ce da plati.
    Da je Luj XIV znao kako će zavrsiti Luj XVI sve bi bilo drugačije...

Lesandar nije na forumu
    An Unexpected Force Which Suddenly Appears and Resolves the Matter
    Elita Lesandar (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    444

Citat Original postavio комшија Pogledaj poruku

Režim pod vođstvom Aleksandra Vučića, u pokušaju da ugasi Kurir i preotme kompaniju „Adrija medija grupa d.o.o.“ (AMG), angažovao je 300 aktivista Srpske napredne stranke kako bi na kioscima sklanjali Kurir i time onemogućili prodaju.

Aktivisti su se podelili po rejonima i idu od trafike do trafike prekrivajući Kurir kako ne bi mogao da se vidi.
    Јел склањају или само покривају марамицама?

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio capitosinora Pogledaj poruku
    Da li je moguce pa to je isto kao u Nemackoj za vreme nacista.

Само тешка будала може упоредити смеће од Курира са класицима књижевности.
    "Velika seoba Slovena" i autohtonost Albanaca na Balkanu su lice i naličje iste "medalje" .

Poznat Veliki pirat (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

AJMO,..... SVI NA TRAFIKE PO KURIR!
    Poslednji put ažurirao/la đavolčić : 14.07.2017. u 10:42

Poznat DEDA.D (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    304

Citat Original postavio Miki 75 Pogledaj poruku
    Ali mi se svidja što su sendvičari nervozni
    Миријевац предњачи....а кад му је ДС асфалтирао "његов венац", доносио кафу и освежење радницима, и тапш'о жутом Ђиди кад је надглед'о радове....а сад ....жваће сендвич и пљуцка...

Iskusan
    Učlanjen
    03.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Citat Original postavio 27E Pogledaj poruku

kurir mafijaski sam salje kontroverzne maldice da prave sranje a onda se dere kuku lele

- - - - - - - - - -

niti je odavde niti nam dobro misli taj cro. pa njemu kuci pevaju srbe na vrbe i ne smeta mu
    Cuti svi znamo da si ti SNS bot.

Ističe se TTokarev (avatar)
    Učlanjen
    01.02.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

Citat Original postavio 27E Pogledaj poruku

- - - - - - - - - -

Ti ovim opisa familiju Vucic.
    С Кобой было тяжело, без Кобы еще тяжелее...

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2182

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    podrska kuriru

potrebno nam je da imamo demokratiju i da moze da se cuje i drugo misljenje a ne samo vucic
    Исто.........
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Ističe se REMOVE KEBAB (avatar)
    Učlanjen
    03.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Citat Original postavio Veliki pirat Pogledaj poruku
    AJMO,..... SVI NA TRAFIKE PO KURIR!
    Roda donosi srecu,a Kurir ce slobodu!

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio TONOLAN Pogledaj poruku
    Morace soros na kraju da plati porez iz svog dzepa.

Uzalud hajka kurira jer gospodarevi ljudi vode hajku uz pink i informer.

Udario tuk na luk a soros ce da plati.
    Soros vec placa gospodara..tako da..nemas sta da brines..sendvici su obezbedjeni..

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    podrska kuriru

Tacno!Samo budale ne vide da gasenje Kurira ide na stetu Srbiji.
    Sekirom u glavu, a glava na panju, u krvavom stanju!Osećaj je ludi što ti neko sudi od običnih ljudi!Ko visoko leti taj nisko pada, čak i ako vlada,A ja sam samo tu da pružim podršku!

Buduća legenda комшија (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    846

Citat Original postavio Mortimer Pogledaj poruku

(...)
    Чему лагање у времену нета?

NACIONAL
    Počeo je da izlazi decembra 2001-e pod sloganom „Dnevni list Srbije“. Bio je prvi opozicioni list novom DOS-ovom režimu. Često je napadao direktno Zorana Đinđića. Ugašen je u akciji „Sablja“ nakon što je od strane tadašnje Vlade Srbije proglašen za medij Zemunskog klana. Nakon gašenja, počeli su da izlaze „Centar“ i „Balkan“ u kojima su radili mahom novinari „Nacionala“. Ovi listovi su izlazili veoma kratko. Glavni i odgovorni urednik „Nacionala“ je bio Predrag Popović dok je Dragan J. Vučićević bio njegov zamenik. U ovim novinama je takođe radio i Svetomir Marjanović, kasnije urednik „Blica“.
    http://www.adriadaily.com/zanimljivosti/secate-li-ih-se-domace-dnevne-novine-koje-vise-ne-izlaze/

PRAVDA
    Počela je da izlazi neposredno nakon „Kurira“, a u redakciji je bilo i nekoliko novinara „Nacionala“. Tabloid je često otvoreno forsirao (tadašnju) Srpsku radikalnu stranku. Glavni urednik „Pravde“ bio je Predrag Popović sve do gašenja 2012-e. Danas postoji internet izdanje ovog lista.

Moderator đavolčić (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    729

Citat Original postavio REMOVE KEBAB Pogledaj poruku

Tacno!Samo budale ne vide da gasenje Kurira ide na stetu Srbiji.
    Kao što ti ne vidiš zašto se Kurir preko noći pretvorio u antirežimsko glasilo. Gašenje i Kurira i Informera bi bilo samo korisno za Srbiju.

Učlanjen
    03.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Citat Original postavio đavolčić Pogledaj poruku
    Kao što ti ne vidiš zašto se Kurir preko noći pretvorio u antirežimsko glasilo. Gašenje i Kurira i Informera bi bilo samo korisno za Srbiju.
    Mislim da je vaznije da se cuje drugi glas i spreci jednoumlje i samovolja od razloga zasto se Kurir pretvorio u nesto sto vama muratovim obozavaocima smeta.A kad murat bude zavrsio sa Kosovom,i bude pustio niz vodu RS pitaces se gde ti je pamet bila pa si ga podrzavao..
    Sekirom u glavu, a glava na panju, u krvavom stanju!Osećaj je ludi što ti neko sudi od običnih ljudi!Ko visoko leti taj nisko pada, čak i ako vlada,A ja sam samo tu da pružim podršku!

Učlanjen
    27.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    729

Mislim da je vaznije da se cuje drugi glas i spreci jednoumlje i samovolja od razloga zasto se Kurir pretvorio u nesto sto vama muratovim obozavaocima smeta.A kad murat bude zavrsio sa Kosovom,i bude pustio niz vodu RS pitaces se gde ti je pamet bila pa si ga podrzavao..
    I opet ti isto. To što Vučić ne valja ne znači da ću podržati druge muljatore i lopove. A vlasnik Kurira i političari koji ga sad podržavaju su upravo to. I nisu ništa bolji od Vučića. Alternativa Vučiću ni u kom slučaju nisu pijani Velja, DS. Janković. I ne znam dokle će ovde vladati mantraako nisi sa nama protiv nas si.

Učlanjen
    03.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Citat Original postavio đavolčić Pogledaj poruku
    I opet ti isto. To što Vučić ne valja ne znači da ću podržati druge muljatore i lopove. A vlasnik Kurira i političari koji ga sad podržavaju su upravo to. I nisu ništa bolji od Vučića. Alternativa Vučiću ni u kom slučaju nisu pihani Velja, DS. Janković.
    Da opet ja isto.I to zato sto mislim da vucic ne samo da ne valja,nego da je CRNA SMRT,KUGA,OTROV,NAJNAJNAJGORE nesto za Srbiju..Nesto mora da se menja pa makar to bili i drugi muljatori i lopovi jer ovaj ne samo sto krade nego ide ka DIREKTNOM I BRZOM UKIDANJU SRBIJE i cepkanju teritorije za okupatore!!!Gledaj klipove sto volite da kazete pijanog Velje..I on takav kakav je ima vise razuma od vucica..ma bilo ko bi bio bolji od njega..

Učlanjen
    27.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    729

Da opet ja isto.I to zato sto mislim da vucic ne samo da ne valja,nego da je CRNA SMRT,KUGA,OTROV,NAJNAJNAJGORE nesto za Srbiju..Nesto mora da se menja pa makar to bili i drugi muljatori i lopovi jer ovaj ne samo sto krade nego ide ka DIREKTNOM I BRZOM UKIDANJU SRBIJE i cepkanju teritorije za okupatore!!!Gledaj klipove sto volite da kazete pijanog Velje..I on takav kakav je ima vise razuma od vucica..ma bilo ko bi bio bolji od njega..
    Velja nema ništa više razuma. Ne priča on sad sve ovo zato što mu je stalo do Srbije ili zato što neko rasprodaje teritoriju. Velja je godinama bio dio vlasti i učestvovao u svemu tome. Priča zato što mu je onemogućeno da trpa pare u svoj džep. Vrlo slično važi i za Rodića.

Elita Mračak@ (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    1159

Citat Original postavio комшија Pogledaj poruku
    Mozes li da naveden jednu losu naslovnu stranu po Dragana Djilasa u periodu od 2008 do 2012 godine, a u najcitanijim novinama i na najgledanijim televizijama? Isto vazi i za Tadica.
    Jeremic: Da li je unilateralna deklaracija Privremenih institucija samouprave na Kosovu o nezavisnosti od 17. februara 2008. godine u saglasnosti s međunarodnim pravom?
    Odgovor Suda pravde: Da

Slične teme

1. POČETAK VUČIĆEVOG KRAJA: SNS gubi Beograd!
    Autor REMOVE KEBAB u forumu Politika
    Odgovora: 162
    Poslednja poruka: 05.07.2017., 21:31
  2. Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 13.10.2013., 22:41
  3. Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 10.06.2013., 10:03
  4. Problem sa radom matricnog stampaca LQ-300 u SU Se 9.2
    Autor Bogdan Radic u forumu Softver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 09.10.2003., 18:03

Pravila za slanje poruka