Šutanovac: Ponuda Vučića da odem iz DS

комшија

Stara legenda
Poruka
89.978
http://www.danas.rs/politika.56.html?news_id=350966&title=%C5%A0utanovac%3A+Ponuda+Vu%C4%8Di%C4%87a+da+odem+iz+DS

Nuđena mi je mogućnost da napustim Demokratsku stranku i da formiram partiju koja bi imala podršku Aleksandra Vučića, izjavio je predsednik DS Dragan Šutanovac u intervjuu nedeljniku NIN.

sutanovac_MG_2865.jpg


Šutanovac: Ponuda Vučića da odem iz DS

U ime Vučića su mi ponudili da izađem iz DS i da sa još jednim čovekom pravim stranku za koju ću dobiti njegovu podršku. U paketu ponude je bilo i obustavljanje provlačenja mene i moje porodice kroz kanalizaciju njihovih tabloida, rekao je Šutanovac, dodajući da je odbio ponudu jer je to bila jedina časna mogućnost.

Komentarišući navode da je premijerka Ana Brnabić predala stenogram intervjua agenciji Blumberg ruskom ambasadoru, Šutanovac je ocenio da Srbija definitivno više nema samostalnost i da očigledno postoji potreba da se naš suverenitet "pretoči na ruke nekim ambasadorima".

Rusija je suviše ozbiljna i dostojanstvena zemlja da bi im palo na pamet da tako nešto traže, ali je očigledno da je komentar iz Rusije bio dovoljan da najmoćniji čovek u Srbiji natera premijerku da ode na rukoljub i odnese stenogram, čime je uspeo da dezavuiše i vladu i sebe i državu, rekao je
Šutanovac, dodavši da je sasvim jasno da vladu vode iskreni antievropejci i neiskreni evropejci.

Mislim da su neiskreni i predsednik i premijerka, ocenio je Šutanovac.

On je naveo da je iznenađen imenovanjem Bratislava Gašića za direktora BIA i Aleksandra Vulina za ministra odbrane, a najviše ga je iznenadilo imenovanje Nenada Popovića na mesto ministra, jer se, kako je istakao, radi o marginalnoj političkoj ličnosti.

Kada je reč o imenovanju Vulina, Šutanovac navodi da postoje indicije da je u pozadini njegovog dolaska na čelo ministarstva odbrane biznis sa naoružanjem i vojnom opremom. Voleo bih da znam sa kojim moralom će se kao ministar obraćati oficirima i vojnicima koje je politika u kojoj je učestvovao slala u ratove, znajući da se on sam oslobodio te baveze, dodao je Šutanovac.

Prema njegovim rečima, sadašnja vlada mora opstati što je duže moguće i da mora da napravi rezultat, jer građani posle pet godina očekuju ispunjenje bar nekog obećanja.

Vučić je sigurno svestan da postoji ozbiljno razočarenje u delu biračkog tela Srpske napredne stranke, pa i među njegovim saradnicima, zbog imenovanja Ane Brnabić, rekao je Šutanovac i dodao da zbog toga mora da odlaže sledeće izbore pošto postoji ozbiljan rascep.

Upitan o predstojećim izborima u Beogradu, Šutanovac je rekao da opozicija treba da ide u dve kolone - jedna umerene desnice, i druga u kojoj bi okosnica bili DS i Pokret slobodnih građana.


Prvo moramo da napravimo kvalitetne dogovore, pa onda da vidimo ko bi mogao da bude adekvatan kandidat za nosioca liste i eventualno budućeg gradonačelnika, rekao je Šutanovac.
 
Poslednja izmena:
http://www.danas.rs/politika.56.html?news_id=350966&title=%C5%A0utanovac%3A+Ponuda+Vu%C4%8Di%C4%87a+da+odem+iz+DS

Nuđena mi je mogućnost da napustim Demokratsku stranku i da formiram partiju koja bi imala podršku Aleksandra Vučića, izjavio je predsednik DS Dragan Šutanovac u intervjuu nedeljniku NIN.

sutanovac_MG_2865.jpg


Šutanovac: Ponuda Vučića da odem iz DS

U ime Vučića su mi ponudili da izađem iz DS i da sa još jednim čovekom pravim stranku za koju ću dobiti njegovu podršku. U paketu ponude je bilo i obustavljanje provlačenja mene i moje porodice kroz kanalizaciju njihovih tabloida, rekao je Šutanovac, dodajući da je odbio ponudu jer je to bila jedina časna mogućnost.

Komentarišući navode da je premijerka Ana Brnabić predala stenogram intervjua agenciji Blumberg ruskom ambasadoru, Šutanovac je ocenio da Srbija definitivno više nema samostalnost i da očigledno postoji potreba da se naš suverenitet "pretoči na ruke nekim ambasadorima".

Rusija je suviše ozbiljna i dostojanstvena zemlja da bi im palo na pamet da tako nešto traže, ali je očigledno da je komentar iz Rusije bio dovoljan da najmoćniji čovek u Srbiji natera premijerku da ode na rukoljub i odnese stenogram, čime je uspeo da dezavuiše i vladu i sebe i državu, rekao je
Šutanovac, dodavši da je sasvim jasno da vladu vode iskreni antievropejci i neiskreni evropejci.

Mislim da su neiskreni i predsednik i premijerka, ocenio je Šutanovac.

On je naveo da je iznenađen imenovanjem Bratislava Gašića za direktora BIA i Aleksandra Vulina za ministra odbrane, a najviše ga je iznenadilo imenovanje Nenada Popovića na mesto ministra, jer se, kako je istakao, radi o marginalnoj političkoj ličnosti.

Kada je reč o imenovanju Vulina, Šutanovac navodi da postoje indicije da je u pozadini njegovog dolaska na čelo ministarstva odbrane biznis sa naoružanjem i vojnom opremom. Voleo bih da znam sa kojim moralom će se kao ministar obraćati oficirima i vojnicima koje je politika u kojoj je učestvovao slala u ratove, znajući da se on sam oslobodio te baveze, dodao je Šutanovac.

Prema njegovim rečima, sadašnja vlada mora opstati što je duže moguće i da mora da napravi rezultat, jer građani posle pet godina očekuju ispunjenje bar nekog obećanja.

Vučić je sigurno svestan da postoji ozbiljno razočarenje u delu biračkog tela Srpske napredne stranke, pa i među njegovim saradnicima, zbog imenovanja Ane Brnabić, rekao je Šutanovac i dodao da zbog toga mora da odlaže sledeće izbore pošto postoji ozbiljan rascep.

Upitan o predstojećim izborima u Beogradu, Šutanovac je rekao da opozicija treba da ide u dve kolone - jedna umerene desnice, i druga u kojoj bi okosnica bili DS i Pokret slobodnih građana.

Prvo moramo da napravimo kvalitetne dogovore, pa onda da vidimo ko bi mogao da bude adekvatan kandidat za nosioca liste i eventualno budućeg gradonačelnika, rekao je Šutanovac.
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Sule cuveni suverenita
 
Чаршија је пре неколико месеци одједном почела причати како се "Шутановац продао Вучићу", а о томе су по "српском" нету интензивно кењали и Вучићеви гласноговорници из (анти)политичког "андерграунда" као нпр. ромски каналитичар, вулиниста и звезда бившег напрдњачког Фокус радија Милан Миленковић, значи била је пуштена у оптицај информација да Вучић покушава да купи Шутановца односно да га је већ "купио". Браво за председника Демократске странке који није попустио пред таквим покушајем, за разлику од многих.

- - - - - - - - - -

Potrebno je ugasiti tu partiju.

Као што видиш, Психу то није пошло за руком...
 
Poslednja izmena:
Ispade na zalost da je i DS manje zlo od SNS-a

da ne verujes
Ja никада нисам волео Бориса Тадића. Прво, као титоиста не могу да волим политику једног ћосићевца какав је Тадић, који Русима поклања жилу куцавицу наше привреде НИС за тепсију рибе, и тиме нанесе држави дуплу штету јер је одмах после тога албанска лобисткиња Кондолиза Рајс ипак успела да наговори Буша Јуниора да дозволи Албанцима да прогласе независност.
Друго, не волим га јер је и он водио нео-либералну политику, уништивши нпр. предузеће "Застава аутомобили" (које би данас могло да производи једно потпуно ново малолитражно путничко возило које би било јефтино и конкурентно у целом Региону) да би довео "Фиат" због модела који се требао продавати у Америци, па ако тамо пукне, "ту је Русија која ће проширити листу безцаринских производа из Србије на аутомобиле" - од чега наравно није било ништа.
Треће, није ухапсио Динкића.
Имао бих још да набрајам, али и поред свега негативног, владавина ћосићевца Тадића се недвомислено показала као "дизниленд" у односу на погубну (анти)политику и отворену диктатуру Александра Вучића. То сам овде писао пре избора 2012 да ће тако бити, и био сатанизован од већине вас.
 
Poslednja izmena:

Mislis da zuti nemaju vise kapacitet (...)


Драго ми је што могу да те обавестим, а да не слажем, да "жути" сваким даном јачају са Шутановцем на челу.
Додуше пужевим корацима, али сигурно и континуирано попуњавају своје редове новим члановима по целој ужој Србији.
 
Драго ми је што могу да те обавестим, а да не слажем, да "жути" сваким даном јачају са Шутановцем на челу.
Додуше пужевим корацима, али сигурно и континуирано попуњавају своје редове новим члановима по целој ужој Србији.

Znaci da se mnoze strani placenici i domaci izdajnici!

Takvi su Srbi!

Neko se proda za saku pirinca neko za zelembace!

A lagoje?
:mrgreen:
 
Драго ми је што могу да те обавестим, а да не слажем, да "жути" сваким даном јачају са Шутановцем на челу.
Додуше пужевим корацима, али сигурно и континуирано попуњавају своје редове новим члановима по целој ужој Србији.

Жути јачају са Вучићем на челу.
 
Zašto trošiti pare na potkupljivanje kada ucenama i pretnjama mogu da postignu više. A ako neko ima putera, onda je to Šutanovac, setimo se samo pašnjaka 2. klase u centru BG.
Šiptaru Šutanovac odgovara upravo tu gde je. Realno, da li možete da zamislite goreg čoveka na čelu "opozicione" stranke? Ok, možete, ako nam nečega ne nedostaje u Srbiji, onda su to g...na u ljudskom obliku, ali realno mnogo je lakše naći boljeg od njega nego goreg.
 
Sve teze skrivas bolesnu ljubav prema muratu..:roll:

Ja sam pisao još prije svega ovoga da će Šutanovac dokrajčiti DS. I iza toga stojim. Da su ovakvo nešto izjavili npr Janković ili Beli još bi i povjerovao. Koja je svrha potkupljivati nekoga ko ti nije nikakva prijetnja u političkom smislu? I inače ne vidim kako pametan čovjek može da misli da su DS i isluženi političari alternativa Vučiću i SNS?
 
Zašto trošiti pare na potkupljivanje kada ucenama i pretnjama mogu da postignu više. A ako neko ima putera, onda je to Šutanovac, setimo se samo pašnjaka 2. klase u centru BG.
(...)

Не постоји кривично дело, иначе би Шутановац одавно био на робији.
Радило се о буквално једном квадратном метру који грешком није био пријављен.

Šutanovac oslobođen za aferu "Pašnjak": Dokazana je moja nevinost

28. oktobar 2016.

Lider DS Dragan Šutanovac saopštio je da je nakon sprovedenog sudskog postupka oslobođen optužbi za aferu "Pašnjak", odnosno sumnje da nije prijavio imovinu u stambeno-poslovnom kompleksu na Vračaru http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...en-za-aferu-Pasnjak-Dokazana-je-moja-nevinost
 
Upitan o predstojećim izborima u Beogradu, Šutanovac je rekao da opozicija treba da ide u dve kolone - jedna umerene desnice, i druga u kojoj bi okosnica bili DS i Pokret slobodnih građana.[/B]

Prvo moramo da napravimo kvalitetne dogovore, pa onda da vidimo ko bi mogao da bude adekvatan kandidat za nosioca liste i eventualno budućeg gradonačelnika, rekao je Šutanovac.
[/SIZE]

Potpuno pogresna strategija koja je u velikoj meri doprinela Muslijuovoj pobedi u prvom krugu. Koalicija oko SNS je odavno prevazisla podele na leve i desne i da bi se oni pobedili i opozicija mora da ucini isto, uz ciscenje redova upravo od Sutanovca, Balse Bozovica, Zokija Bunde i slicnih likova. Potrebni su novi ljudi i nova politicka scena. Kad SNS bude pao, kad partokratija bude lisena pristupa fondovima javnih i drzavnih preduzeca i kontrole nad medijima, onda moze da se prica o podelama. Do tada ce svaki pokusaj rusenja biti jalov. To je jedini nacin.
 
Potrebno je ugasiti tu partiju.

мислиш на ове мајмуне напрдне:per:

- - - - - - - - - -

Шутановац ће прећи у СНС. сви жути су узнапредовали. не знам шта он чека.

чекај још мало да га притисне(уцени) са неком афером или већ ће да нађу нешто--можда и таста мало притегну
бтв шта се бринеш служба ће то да одради:sad2:то јој је" посао да одбрани издајника"

- - - - - - - - - -

Ispade na zalost da je i DS manje zlo od SNS-a

da ne verujes

зло и још горе:super:
 
Јао, јао, па уплашио се Шутановца :zcepanje:

Како људи себи дижу цену, чудо једно.

ma nije se uplašio , nego samo pokušava da nakupi što više ljudi oko sebe . Pre neki dan je i Velja rekao da je bio pokušaj kupovine a ispred pokušaja kupovine Velje , bio je pokušaj kupovine njegovih poslanika .

Ako se uzme u obzir ona šarena gomila oko SNS.a onda postaje jasno da su i oni kupljeni ali cute ko k-ura-ve
 

Back
Top