Nova tuča Srba u Grčkoj, povređen mladić prebačen na VMA

комшија

Stara legenda
Poruka
90.823
http://rs.n1info.com/a283155/Vesti/Vesti/Nova-tuca-drzavljana-Srbije-u-Grckoj.html

Nova tuča Srba u Grčkoj, povređen mladić prebačen na VMA

Beograđanin L.T. (18) je u sredu hitno avionom prebačen iz Atine u Beograd zbog ozbiljnih povreda koje mu je u Lefkadi nanela grupa Novosađana, potvrđeno je za N1 u Ministarstvu spoljnih poslova.

"Pretučenom mladiću je smrskana ruka, ima otvorene rane na kolenima, i u petak ga čega operacija", rekli su Blicu na Vojno medicinskoj akademiji.

Grupa Novosađana koja se sumnjiči da ga je pretukla je uhapšena i u petak bi trebalo da budu izvedeni pred istražnog sudiju u Grčkoj na saslušanje.

Iz Ministarstva spoljnih poslova su za Telegraf potvrdili da su privedena četvorica srpskih državljana, i da će sutra biti izvedeni pred istražnog sudiju.

Prema nezvaničnim informacijama, sukob je izbio na Lefkadi, u utorak oko 3 sata.

Sukob mladića i grupe iz Novog Sada nastao je, navodno zbog devojke povređenog Beograđanina.

Kako prenosi Blic, njegova devojka je od grupe mladića iz Novog Sada zatražila upaljač, što je jedan od mladića shvatio kao povod za flert. Njen dečko, koji je bio iza nje se tada primakao, zagrilo svoju devojku i sa njom nastavio šetnju. To je, međutim iziritiralo momka iz Novog Sada, koji je najpre verbalno počeo da provocira Beograđanina, a zatim ga napao i fizički. U napadu su učestvovala i trojica prijatelja Novosađana, koji su momka iz Beograda oborili na asfalt počeli da ga šutiraju.

Povređeni mladić je, posle napada zatražio lekarsku pomoć. Završio je u bolnici, a zatim je hitno prebačen za Beograd na VMA.
 
Yep, trebao je momak da traži upaljač, ali ona je valjda odgojena na savremenim osnovama pa je sama htela da se pobrine za sebe i tako je uvalila momka u probleme. I na kraju ona sigurno ništa neće biti kriva

Sam je kriv!

Sto je nije pustio tako samostalnu i ravnopravnu da se izbori sa cetvoricom?

Ona bi to lakse podnela!

Ne bi bilo polomljenih kostiju!

Sto bi rekla rvatica: vukova nema a fukat se znam!
 
Standarno , ponovo napad u coporu i to cetvorica desetak godina starijih prebijaju tek punoletnog momka i to na mucki nacin.

On se pokrio rukama, tako da je prošao bez povreda glave, ali mu je leva ruka potpuno smrskana i ima otvorene rane na kolenima - ispričala je za Telegraf.rs njegova drugarica koja je bila očevidac događaja.

http://www.informer.rs/vesti/hronika/143360/SILEDZIJE-IZA-RESETAKA-Ovo-imena-Novosadjana-koji-brutalno-pretukli-Beogradjanina-Lefkadi
 
To sam i ja rekao.
Ona bi da se slika, a ova bi da puši.

Konobarica iz Zakintosa je trebala znati da je do tuce moralo doci pre ili kasnije ako se slika sa svima. U tom kaficu sto se i videlo na snimku, ljudi se roljaju od alkohola.

Da čovek ne poveruje ni za to u grčkoj ni za ove vaše komentare.
Šta misliš, tražila upaljač, sigurno hoće sex, i ona je sada moja ti je ne možeš odvesti.

NA NIVOU STE OVIH MIGRANATA ŠTO SILUJU PO EVROPI.

Nismo mi na nivou migranata vec ti sabani koji su ga napali a takvih su pune ulice. Ona bi to trebala da zna, ulica je ulica. Sa svojim je deckom i mogla je kupiti upaljac na kiosku a ne da ga trazi od drugih muskaraca.

- - - - - - - - - -


Potpisem ti se na celo, i tebi i njemu koji ignorisete i druge krivce a samo jer su te osobe zene.
 
VUKLI ME PO ULICI I ŠUTIRALI, SVE JE POČELO KAD SU FLERTOVALI S MOJOM DEVOJKOM: Ispovest pretučenog Beograđanina (18) iz Grčke!

Luka T. (18), mladić koji je pre dva dana hitno prebačen iz Atine u Beograd zbog ozbiljnih povreda koje mu je u Lefkadi nanela grupa Novosađana, danas će biti operisan.

- Pretučenom mladiću je smrskana ruka, ima otvorene rane na kolenima, i danas ga čega operacija, kažu na VMA.

Šutirali su me po glavi, telu, svuda... Devojke su vrištale, ali oni nisu prestajali. Kada je drugarica viknula da je pozvala policiju, udarili su prvo nju, a zatim i moju devojku, jednu po licu, a drugu u bok - priča Luka i dalje u neverici.

Kako on kaže, buka je verovatno probudila stanare okolnih kuća, jer su svetla počela da se pale.

- Oni su se onda razbežali, a mene su odmah posle toga odvezli u bolnicu u Lefkas, gde su mi stavili gips i stavili me da ležim. Nakon što su mi uzeli izjave, uspeli su da ih nađu i privedu, a onda ih i doveli do bolnice kako bih ih identifikovao - kaže Luka.



Iako Luki nisu ništa rekli, napadači nisu propustili priliku da ponovo zastraše njegovu drugaricu.

- Kada je ona došla na prepoznavanje, jedan od njih je mumlao "ubiću vas, ubiću vas". Oni su sada u zatvoru i svima je laknulo, jer su na Lefkadi ostali naši prijatelji - kaže Luka.

Osim što je do sukoba došlo bez povoda, Luka ističe da je razočaran što su mu to učinili ljudi iz Srbije.

- Bili smo u stranoj zemlji, uvek bi rekao da ćemo se u takvim uslovima držati zajedno - priča Luka.

Njegov tata šokiran je kako su mladići mogli da tuku i devojke.

- Nešto tu nije u redu. Svi su šokirani, lekari kažu da i ovakvi kao Luka stižu samo sa ratišta. Uništeno mu je letovanje, nanete su mu povrede, ali je situacija još gora jer je Luka sportista, on je fudbaler - razočaran je njegov otac.

Grupa Novosađana koja se sumnjiči da ga je pretukla danas bi trebalo da bude izvedena pred istražnog sudiju u Grčkoj na saslušanje. Kako nezvanično saznajemo, u pitanju su mladići starosti oko 25 godina, M.K, D.I, R.S. i L.K.

http://www.kurir.rs/crna-hronika/2880377/vukli-me-po-ulici-i-sutirali-sve-je-pocelo-kad-su-flertovali-s-mojom-devojkom-ispovest-pretucenog-beogradjanina-18-iz-grcke
 
О чему ти дробиш?

Девојка крива што је узајмила упаљач????

Mislio sam kako vec diskutujes, da si procitala sta se desavalo. Sta je rekao njen momak, prisla je muskarcima, trazila upaljac i bilo je flerta. Tek kada je on prisao njoj i njima i rekao joj da krenu prema hotelu skocili su na njega.
 
I meni je sve to čudno oko te devojke i upaljača.

Al pošto dečko ima 18 godina i ona je verovatno blentava klinka koja misli da može baš od svakih budala na ulici da traži nešto.

Ili je jednostavno htela da tog dečka pravi ljubomornim, možda su imali svadju pre toga.

Vidi se da je to mnogo nezrelo postupanje, upaljač ili kupiš ili tražiš od sebi poznatih ljudi.

Nije da je to sad mnogo preskupo pogotovo za nekoga ko ide na letovanje u Grčku.

A ako ti je upaljač prestao raditi i nemaš gde kupiti pa nećeš valjda toliko krizirati pa tražiti od bilo kojeg morona na ulici noću kad su mnogi pijani i drogirani.
 
Poslednja izmena:
О чему ти дробиш?

Девојка крива што је узајмила упаљач????

Nije kriva naravno, u Finskoj ili Danskoj je tako nešto normalno, ali roditelji trebaju upoznati decu na vreme sa okolinom u kojoj žive, a to je težak otpad, u oko 40-50%, 20-30% da može i tamo i vamo i oko 10-20% normalnih.
A kako je gospodjica palila cigarete do 3 ujutru, išla celo veče po plaži i tražila da zakuri?
I od njih 4 koliko ih je već nemam pojma bilo, baš od ovih debila našla da traži?
Da, blentavi devojčurak koji živi u nekom izmišljenom "exit/happy hippy/android/iOS" svetu, a ovaj časni momak će snositi posledice njenog glupiranja, nadam se ne ceo život.
...
Da li to sve ove nitkove oslabadja najstrože moguće kazne?? PA NARAVNO DA NE!
Da je pravde, robijali bi po 20 godina u rudniku, to što je PUKOM SREĆOM DEČKO PREŽIVEO, ih ne oslobadja ni malo!
Svako šutiranje oborenog čoveka na zemlji je pokušaj ubistva!!! Zapamtite to!

...
Da, sad je jasno da je 60% muškaraca u I Svetskom ratu izginulo, još 30-40% u II Sv. ratu zapadno od Drine, pa još kad uzmeš čistke ********* posle II sv. rata, jasno da su debili ostavili najviše potomstva i da smo sada svi robovi preživelih kukavica.

Tima što mlate 10 na 1 je u krvi kukavičluk i strah, i prezrenje prema svemu što je časno i pošteno, jer oni takvi nisu, a ni njihovi preci, pa ni potomci, mržnja je ono sa čime se radjaju u umiru.
Eto toliko od mene za ovo javljanje....
 

Back
Top