Proslost

Boki

Buduća legenda
Poruka
25.948
Danas, pauza za rucak...sjedim na rucku sa dvojicom kolega. Slusam diskusiju...

Jedan je misljenja da je bitno znati sve o proslosti svoje druge polovine...ovaj drugi konstatuje kako ga to ne interesuje i da mu je svejedno.
Ja onako sjedim i slusam. Iskreno, nikada nisam cackao po proslosti mojih partnerki, djevojaka i sl...ali sam trenutno pod utiscima te diskusije.

Sta vi mislite o tome...???


...tema je kao i sve prenesena ili inspirisana nekim dogadjajem :)...
 
Poslednja izmena:
Писали смо већ о томе, али да поновим.

Никада нисам чачкала, ако сам помене, ок, ако не нисам запиткивала.

Јер, и он не чачка по мојој прошлости.

Битна је садашњост, и да смо на крају изабрали једно друго.

Мени је то довољно.
 
Писали смо већ о томе, али да поновим.

Никада нисам чачкала, ако сам помене, ок, ако не нисам запиткивала.

Јер, и он не чачка по мојој прошлости.

Битна је садашњост, и да смо на крају изабрали једно друго.

Мени је то довољно.

Jedan od argumenata jedne od strana je bio "zar bi tebi bilo svejedno da je ona u proslosti bila lakomislena, imala probleme sa alkoholom, prihvatanjem odgovornosti i sl". Moram priznati da je argument bio validan, zaista!

- - - - - - - - - -


Zasto?

- - - - - - - - - -

delim misljenje prvog kolege

Ljubomora, oprez?
 
Jedan od argumenata jedne od strana je bio "zar bi tebi bilo svejedno da je ona u proslosti bila lakomislena, imala probleme sa alkoholom, prihvatanjem odgovornosti i sl". Moram priznati da je argument bio validan, zaista!

- - - - - - - - - -



Zasto?

- - - - - - - - - -



Ljubomora, oprez?

Аха, ја разумела прошлост у смислу бивших партнера.

Искрено, не бих волела да ми је партнер била шта од чега наведеног.

Нарочито не да је имао проблем са алкохолом и неприхватањем одговорности.

Јер, такве особе су по дифолту лабилне и на њих се не можеш ослонити, а свакоме је у браку у неком тренутку ослонац потребан.
 
Jedan od argumenata jedne od strana je bio "zar bi tebi bilo svejedno da je ona u proslosti bila lakomislena, imala probleme sa alkoholom, prihvatanjem odgovornosti i sl". Moram priznati da je argument bio validan, zaista!

Ljubomora, oprez?

iskreno malo i od jednog i od drugog...
zelim da znam sa kim imam posla, seksualna istorija je takodje bitna i moze dosta da kaze o zeni
 
Poslednja izmena:
Bez ozbiljnijeg pregleda loze, psihopatoloskih poremecaja u blizem srodnistvu, sizofrenog i OKP diskursa unutar komunikacije najblizih, ne treba razmisljati ozbiljno :)
A to s kim je spavala, ko ju je jebbo...to su gluposti.
Sem ako nije neki +25, no to ces znati na vreme
 
Bez ozbiljnijeg pregleda loze, psihopatoloskih poremecaja u blizem srodnistvu, sizofrenog i OKP diskursa unutar komunikacije najblizih, ne treba razmisljati ozbiljno :)
A to s kim je spavala, ko ju je jebbo...to su gluposti.
Sem ako nije neki +25, no to ces znati na vreme

Ovo je shebano kod 99% porodica...slozices se da kod mnogih ne postoji normalna komunikacija tipa "sjesti za sto i voditi razgovor tokom vecere".

@kontrola...pa i u trudnoci je bitno ko je od cega bolovao, iako smo trenutno zdravi..."bi komentar jedne od strana" :)
 
Jedan od argumenata jedne od strana je bio "zar bi tebi bilo svejedno da je ona u proslosti bila lakomislena, imala probleme sa alkoholom, prihvatanjem odgovornosti i sl". Moram priznati da je argument bio validan, zaista!

- - - - - - - - - -



Zasto?

- - - - - - - - - -



Ljubomora, oprez?

zato sto zelim da znam sa kim sam.....sve sto smo radili deo je nas, sve sto mislimo deo je nas...sve to zelim da znam da bih znala sa kakvom sam to osobom
na sta to lici da nemam pojma o njemu neke stvari...sta kao mogo je biti diler droge ja nemam pojma sa kakvim sam olosem jel, ah kakva romantika :lol:

sad ces ti kazes a sta ako laze
moze da slaze naravno, al kad tad se to otkrije, pa onda si u govvnima teskim kad me slazez....
vise cu da te cenim ko osobu ako mi kazes istinu, a ako te ulovim da lazes pljunucu te
pa ti biraj
 
Volim da znam i za mene to nije cackanje vec prirodno interesovanje za osobu do koje ti je stalo.
Radi boljeg razumevanja, sire slike, jer mi nismo samo sadasnjost vec i ono sto smo cinili pre nego sto smo se upoznali bilo prijatno ili ne.
 
Proslost je bitna ali nije odredjujuca. Samo stvar verovatnoce.
Ako si u proslosti bio alkoholicar, nasilnik, svaler, nepouzdan, koja je verovatnoca da si sada super? Mala, ali ipak postoji.
Bitnije je suditi osobi po tome ko je sada, u ovom trenutku. Samo sto je proslost kao neka precica da shvatis sa kim imas posla. Brzi i bezbolniji nacin da smestis nekoga u odredjeni folder, ali da li si uvek u pravu kad tako procenis? Verovatno nisi.
 
Pripremiš elektrokabl gumirani...
3 x 2.5 !
I pre nego što lice uštekaš u struju, narediš da peva !
Čim zafalšuje, puštaš struju.
Nešto kao poligraf iz domaće radinosti.
Pa, da je vidim da li će da laže,
unatoč svemu !?
 
Poslednja izmena:
Danas, pauza za rucak...sjedim na rucku sa dvojicom kolega. Slusam diskusiju...

Jedan je misljenja da je bitno znati sve o proslosti svoje druge polovine...ovaj drugi konstatuje kako ga to ne interesuje i da mu je svejedno.
Ja onako sjedim i slusam. Iskreno, nikada nisam cackao po proslosti mojih partnerki, djevojaka i sl...ali sam trenutno pod utiscima te diskusije.

Sta vi mislite o tome...???


...tema je kao i sve prenesena ili inspirisana nekim dogadjajem :)...

ne bi kopao, ali naravno svaka informacija koja bi slučajno doprla do mene bi dobro došla jer koliko god te ne interesovalo, opet nije na odmet da znaš s kime imaš posla...makar ono okvirno
 
Danas, pauza za rucak...sjedim na rucku sa dvojicom kolega. Slusam diskusiju...

Jedan je misljenja da je bitno znati sve o proslosti svoje druge polovine...ovaj drugi konstatuje kako ga to ne interesuje i da mu je svejedno.
Ja onako sjedim i slusam. Iskreno, nikada nisam cackao po proslosti mojih partnerki, djevojaka i sl...ali sam trenutno pod utiscima te diskusije.

Sta vi mislite o tome...???


...tema je kao i sve prenesena ili inspirisana nekim dogadjajem :)...

Ono što ne znaš to te i ne boli.Prosto...nikad ne zapitkujem ako sam spomene ok ako ne,nikome ništa.Niti slušam rekla kazala, uvek idem.direktno pa šta bude.

- - - - - - - - - -

Ne uzimam second hand i mirna backa

ma jasno, ti samo ne otpakovano...ali kad bi se lagali..:p :lol:
 
Danas, pauza za rucak...sjedim na rucku sa dvojicom kolega. Slusam diskusiju...

Jedan je misljenja da je bitno znati sve o proslosti svoje druge polovine...ovaj drugi konstatuje kako ga to ne interesuje i da mu je svejedno.
Ja onako sjedim i slusam. Iskreno, nikada nisam cackao po proslosti mojih partnerki, djevojaka i sl...ali sam trenutno pod utiscima te diskusije.

Sta vi mislite o tome...???


...tema je kao i sve prenesena ili inspirisana nekim dogadjajem :)...

Zavisi šta mi je važno kod nje. Ako ću da je ženim naravno da neću da uzimam neku triperušu.
A za razbibrigu može maltene bilo koja. Kondom glavu čuva.
 
Danas, pauza za rucak...sjedim na rucku sa dvojicom kolega. Slusam diskusiju...

Jedan je misljenja da je bitno znati sve o proslosti svoje druge polovine...ovaj drugi konstatuje kako ga to ne interesuje i da mu je svejedno.
Ja onako sjedim i slusam. Iskreno, nikada nisam cackao po proslosti mojih partnerki, djevojaka i sl...ali sam trenutno pod utiscima te diskusije.

Sta vi mislite o tome...???


...tema je kao i sve prenesena ili inspirisana nekim dogadjajem :)...

bas me briga,vazno da ni je bila qurva i teska narkomanka
 

Back
Top