Pisem knjigu - potrebna pomoc

PajaBGD

Početnik
Poruka
7
Pozdrav svima, vec neko vreme pokusavam da napisem knjigu ali nikako ne uspevam, ne mogu sam. Da li bi neko sa iskustvom bio zainteresovan za koautorstvo? Knjiga bi bila na engleskom, ne bi bila namenjena domacem trzistu, bila bi politicki roman, procena je da bi bila veoma citana obzirom na temu. U principu, imam neki koncept od pocetka do kraja ali mi je potrebna pomoc u razvoju i prosirivanju radnje. Ako ima zainteresovanih, spremnih za izazov i izlazak van knjizevnih granica Srbije, slobodno se javite. Potrebno je malo hrabrosti jer je tema ozbiljna i potrebno je da budete otvoreni, da ne odbacite temu odmah. Mala naznaka: JFK. Hvala.
 
Pozdrav svima, vec neko vreme pokusavam da napisem knjigu ali nikako ne uspevam, ne mogu sam. Da li bi neko sa iskustvom bio zainteresovan za koautorstvo? Knjiga bi bila na engleskom, ne bi bila namenjena domacem trzistu, bila bi politicki roman, procena je da bi bila veoma citana obzirom na temu. U principu, imam neki koncept od pocetka do kraja ali mi je potrebna pomoc u razvoju i prosirivanju radnje. Ako ima zainteresovanih, spremnih za izazov i izlazak van knjizevnih granica Srbije, slobodno se javite. Potrebno je malo hrabrosti jer je tema ozbiljna i potrebno je da budete otvoreni, da ne odbacite temu odmah. Mala naznaka: JFK. Hvala.
На Пдф Политика такође корисник Gruban пише књигу политичке садржине.
Обрати му се на ПП па удвојите снаге.
 
Pozdrav svima, vec neko vreme pokusavam da napisem knjigu ali nikako ne uspevam, ne mogu sam. Da li bi neko sa iskustvom bio zainteresovan za koautorstvo? Knjiga bi bila na engleskom, ne bi bila namenjena domacem trzistu, bila bi politicki roman, procena je da bi bila veoma citana obzirom na temu. U principu, imam neki koncept od pocetka do kraja ali mi je potrebna pomoc u razvoju i prosirivanju radnje. Ako ima zainteresovanih, spremnih za izazov i izlazak van knjizevnih granica Srbije, slobodno se javite. Potrebno je malo hrabrosti jer je tema ozbiljna i potrebno je da budete otvoreni, da ne odbacite temu odmah. Mala naznaka: JFK. Hvala.
1.Imas sijaset knjiga na tu temu
2.Ne znam dal si ozbiljan il se zezas...
 
I ja imam isti problem, došlo je do zastoja inspiracije. Pišem knjigu čiji je koncept sličan konceptu novog zaveta, samo sto ovaj mesija ima zadatak da muškarce izbavi iz feministikog ropstva. U prvom delu on im propoveda i sakuplja sagovornike, fascinira ih itd. U drugom delu on im priča zanimljive pripovetke, i postepeno se u narodu procuje glas o njemu. Na kraju naravno završi kao Isus tako što ga neki Juda, muski kvisling izda, a feministkinje razapnu na krst.
 
I ja imam isti problem, došlo je do zastoja inspiracije. Pišem knjigu čiji je koncept sličan konceptu novog zaveta, samo sto ovaj mesija ima zadatak da muškarce izbavi iz feministikog ropstva. U prvom delu on im propoveda i sakuplja sagovornike, fascinira ih itd. U drugom delu on im priča zanimljive pripovetke, i postepeno se u narodu procuje glas o njemu. Na kraju naravno završi kao Isus tako što ga neki Juda, muski kvisling izda, a feministkinje razapnu na krst.

Možda je ovo inspirativno: http://www.imdb.com/title/tt0058715/

odličan film
 
Zar to nije tema za Putovanja, Poznanstva ili sta vec? Ili hoces da ides da napises knjigu o Brazilu?

Vidiš, nije ti loš predlog !?
Verovatno ću nakupiti jake utiske i, po povratku,
sednem i napišem knjigu.
Za koautora uzeo bih nekoga ko nije bio u Brazilu.
Da razvije kod čitaoca onu žudnju za odlazak u Brazil !
Uz to, padne i lepa para, jer bi knjiga postala bestseler.
Kod naroda.
Čekali bi se samo donatori da izmire troškove kolektivnog narodnog odlaska
na karneval.
 
I meni se strašno ide na karneval u Brazil...
Ostao bih do mesec dana da upoznam zemlju i ljude...
Ali, ne znam kako ću !?
Ima li neko da snosi troškove ?
Neka se javi taj.
Može transparentno, a može i na pp.
Транспарентно:
Пођи пешице, ауто-стопом, бродо-стопом, ......и осталим ,,стопом'' до фебруара идуће године си на карневалу.
Трошкове исхране сносиш сам. И овако и онако морао би да једеш и да си остао код куће. То је твој део намиривања трошкова.
Успут читај књигу нашег колеге PajеBGD, записуј догађаје и чувај се звериња.
Леп провод на карневалу!
 
Транспарентно:
Пођи пешице, ауто-стопом, бродо-стопом, ......и осталим ,,стопом'' до фебруара идуће године си на карневалу.
Трошкове исхране сносиш сам. И овако и онако морао би да једеш и да си остао код куће. То је твој део намиривања трошкова.
Успут читај књигу нашег колеге PajеBGD, записуј догађаје и чувај се звериња.
Леп провод на карневалу!

Odlučio sam se za avio stop i duvan čvarke...!
 
Znači, opet vam se ide ?
Koliko pamtim išlo vam se i juče....
Не, не, хвала на подстицању али нисам интересент. Можда неко други.
Поготову што одлазак подразумева и авио-стоп!
Можда тамо иза облака чучи неки анђелчић и пева: ,,Авионе, сломићу ти крила, .....?
Не, не, хвала!
 
A gdje si ti tako dobro naučio engleski jezik da možeš na njemu da napišeš knjigu?

Aoooo, nema nista gore nego kad moras crtati... Treba prvo napisati na srpskom ili engleskom kakav god da je pa posle naci dobrog prevodioca. Nista nije nemoguce.

- - - - - - - - - -

Ovo je bas potrošena tema, nzm sta bi više pisao o njoj. Jedino ako hoćeš da izneses svoju teroiju ili uvijes taj dogadjaj u fikciju.

Tema jeste potrosena ali ne sasvim. Stalno dolaze novi, mladi ljudi koji istrazuju jer nikada nije do kraja dokazano sta se tacno desilo. Imas ljude koji dan danas krecu da istrazuju.
Upravo tako kako si napisao, uviti svoju teoriju u fikciju. Malo je tesko da ljudi ovde razumeju moju ideju ali mozda ce se naci neko ozbiljno zainteresovan.
 

Back
Top