Agent šokirao Britance: Ja sam ubio princezu Dajanu, njena porodica mi je to tražila

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Džon Hopkins, bivši agent MI5 priznao je na samrti da je on 31. avgusta 1997. godine ubio princezu Dajanu u tunelu u Parizu.

On je, kako navode mediji, priznao i niz drugih ubistava, nakon što je izašao iz bolnice u kojoj mu je rečeno da mu je ostalo svega nekoliko nedelja života. Osamdesetogodišnji Hopkins je otkrio da je odgovoran za 23 ubistva, uključujući i princezino, u periodu od 1973. do 1999. godine.

Bivši agent je, kako navodi, bio član sedmočlane ćelije obaveštajne agencije, koja je likvidirala osobe navodno opasne po državu i krunu. On tvrdi da je princeza Dajana jedina žena koju je „likvidirao“, te da je jedina iz kraljevske porodice, a da je porodica naredila njenu smrt.

„Mi u agenciji MI5 odani smo kruni. Da sam odbio da izvršim ubistvo, u najboljem slučaju, bih bio proglašen za izdajnika, a onda bi mi uništili život“.

https://www.krstarica.com/vesti/sve...princezu-dajanu-njena-porodica-mi-je-trazila/

_________________________________________________

Nikada nisam ni sunjao da je princeza likvidirana i da je kraljevska porodica to naredila.

Tako se to desava u igrama oko prestola.
 
https://www.krstarica.com/vesti/sve...princezu-dajanu-njena-porodica-mi-je-trazila/
_________________________________________________

Nikada nisam ni sunjao da je princeza likvidirana i da je kraljevska porodica to naredila.

Tako se to desava u igrama oko prestola.

А хоћеш ли онда у то име тј. у име твог САЗНАЊА О ТОМЕ КО ЈЕ НАРЕДИО УБИСТВО ДА ПРЕСТАНЕШ ВИШЕ ДА НАВИЈАШ И СТАЛНО НАВОДИШ ЕНГЛЕЗЕ, ЈЕНКИЈЕ, ЕУ И ОСТАЛУ ЗЛОЧИНАЧКУ СТОКУ КАО НЕКЕ ЉУДЕ НА КОЈЕ МИ ТРЕБА ДА СЕ УГЛЕДАМО.........???
 
А хоћеш ли онда у то име тј. у име твог САЗНАЊА О ТОМЕ КО ЈЕ НАРЕДИО УБИСТВО ДА ПРЕСТАНЕШ ВИШЕ ДА НАВИЈАШ И СТАЛНО НАВОДИШ ЕНГЛЕЗЕ, ЈЕНКИЈЕ, ЕУ И ОСТАЛУ ЗЛОЧИНАЧКУ СТОКУ КАО НЕКЕ ЉУДЕ НА КОЈЕ МИ ТРЕБА ДА СЕ УГЛЕДАМО.........???

Pa mi se na njih vec ugledamo...

Eno kako je Sloba bio likvidirao onog politicara, zaboravio sam vec kako se zvase (Pavlovic?), posle Grisku, a kasnije i Arkana...

Nasa bliza i dalja proslost je puna politickih ubistava.
 
kako da ne,Elvis je na Aljasci

- - - - - - - - - -

e1c9187e68fb3914c0aaf3f3fb69df5b--princess-diana-accident-princess-diana-funeral.jpg
 
Ноторне глупости.

"There was no truth to the story, which originated with YourNewsWire, a fake news site. As is often the case with fake news, the article lacked critical details such as when and where the confession occurred or how the purported assassination took place, and no other credible news outlet (or even tabloid) reported the story.

The MI5 agent deathbed confession story was not the first of its type proffered by YourNewsWire, a site known for promoting baseless conspiracy theories."
 
Ноторне глупости.

"There was no truth to the story, which originated with YourNewsWire, a fake news site. As is often the case with fake news, the article lacked critical details such as when and where the confession occurred or how the purported assassination took place, and no other credible news outlet (or even tabloid) reported the story.

The MI5 agent deathbed confession story was not the first of its type proffered by YourNewsWire, a site known for promoting baseless conspiracy theories."

Ti mali ne kvari zabavu deci. :rtfm:
 

Back
Top