RAT U VLADI: Zorana Mihajlović udarila na premijerku Anu!

комшија

Stara legenda
Poruka
90.935
http://www.kurir.rs/vesti/politika/2878169/rat-u-vladi-zorana-mihajlovic-udarila-na-premijerku-anu

1235735_jevtic-veta_ls-s.jpg


VLADA NIJE SASTAVILA NI MESEC, A VEĆ SEVAJU VARNICE

VLADA NIJE SASTAVILA NI MESEC, A VEĆ SEVAJU VARNICE

Potpredsednica Vlade očitala lekciju premijerki zbog pravdanja ruskom ambasadoru i poručila joj da je stenogram pre trebalo da dobiju ministri, a ne on

Potpredsednica Vlade Zorana Mihajlović prozvala je premijerku Anu Brnabić, poručivši joj da je stenograme svog intervjua američkoj agenciji Blumberg trebalo da pokaže ministrima u Vladi, a ne ruskom ambasadoru! Brnabićeva je u tom intervjuu izjavila da ako Srbija mora da bira između EU i Rusije, bira ovo prvo.

Detalje svađe premijerke i potpredsednice Vlade Srbije pročitajte u KURIRU

1235949_11.7.2017.naslovna_ff.jpg
 
Hm, ne znam na kog bi se kladio u ovoj sorci, masa (Zorana) vs. kvalitet (Brnaba). Osim toga, Zorana je uskracena za mogucnost jednostavnog cupanja. :think:

Tesno. Ali uvek podrzavam fajt riba! Mada, u ovom slucaju, ne znam kako bi se vrsila klasifikacija, riba vs. riba ili kako vec... :eek:

- - - - - - - - - -

ЈБТ...:huh: ...А ОБЕ РАДЕ ЗА ИСТУ ... ЧМАРИЧКУ ФИЛИЈАЛУ West-East Bridge .....:hehe:...:hahaha: :zcepanje:

Da, ali ovde je rec ko ce vise da se uslihta. Konkurencija je to, moj bato. I to zestoka. Slihtara koliko hoces, a posla (a time i para) nema bas mnogo.
 
Zorana se povremeno bunila i za vreme Vucica.
Zasto mislis da sad cuti kad je preskocena?

Ne cuti, niti mora.

Ipak, mene ne zanima da li saradjuju ili se biju - ako ce da imaju rezultate.

Vise mi je zanimljivo da li tabloid u pokusaju i dalje istrajava na pisanju protiv vodje licno ili su 'premestili nisan' na nesto drugo. Ako su premestili, da li je to dogovor... da mogu da pisu o svemu drugom osim o vodji - jer to vodji i odgovara, da se niko od poltrona slucajno ne zaleti i pomisli da bi jednog dana mogao da bude kalif umesto kalifa.

Bilo bi mi zanimljivo i da vidim kako bi Politika napisala clanak o ovome. Pretpostavljam da bi to bio samo jedan stubac, do 20 redova. Podrazumevano bez slike. Toliko ovde postoji cinjenica, ako postoji uopste.
 
Ne cuti, niti mora.

Ipak, mene ne zanima da li saradjuju ili se biju - ako ce da imaju rezultate.

Vise mi je zanimljivo da li tabloid u pokusaju i dalje istrajava na pisanju protiv vodje licno ili su 'premestili nisan' na nesto drugo. Ako su premestili, da li je to dogovor... da mogu da pisu o svemu drugom osim o vodji - jer to vodji i odgovara, da se niko od poltrona slucajno ne zaleti i pomisli da bi jednog dana mogao da bude kalif umesto kalifa.

Bilo bi mi zanimljivo i da vidim kako bi Politika napisala clanak o ovome. Pretpostavljam da bi to bio samo jedan stubac, do 20 redova. Podrazumevano bez slike. Toliko ovde postoji cinjenica, ako postoji uopste.

Ocekujes od Politike da se bavi istrazivackim novinarstvom?

Politika da otkriva afera:D


P.S> Ako zanemarimo kakav je Kurir list, najvise su uhvatili vozdona za jako mutne igre oko Beograda na vodi.
 
Ne cuti, niti mora.

Ipak, mene ne zanima da li saradjuju ili se biju - ako ce da imaju rezultate.

Vise mi je zanimljivo da li tabloid u pokusaju i dalje istrajava na pisanju protiv vodje licno ili su 'premestili nisan' na nesto drugo. Ako su premestili, da li je to dogovor... da mogu da pisu o svemu drugom osim o vodji - jer to vodji i odgovara, da se niko od poltrona slucajno ne zaleti i pomisli da bi jednog dana mogao da bude kalif umesto kalifa.

Bilo bi mi zanimljivo i da vidim kako bi Politika napisala clanak o ovome. Pretpostavljam da bi to bio samo jedan stubac, do 20 redova. Podrazumevano bez slike. Toliko ovde postoji cinjenica, ako postoji uopste.

Ovo je vise u kontekstu: "Nismo mi duzni da se dodvoravamo Rusiji, nego se Brnabic zanela." Ova vest cak ide u korist AV.

Ko god pomisli da smeni AV pre nego sto izgubi vlast, ostao je bez mozga. Zorana ce dobiti sansu da vodi neki ostatak SNS kad AV ode.

O postupku Brnabic mogu referati da se pisu, ali koga je briga?
 
Ocekujes od Politike da se bavi istrazivackim novinarstvom?

Politika da otkriva afera:D


P.S> Ako zanemarimo kakav je Kurir list, najvise su uhvatili vozdona za jako mutne igre oko Beograda na vodi.

Neki ljudi vise ne pisu za Politiku... i to je moja zamerka. Nema npr. Danice Popovic, i jos nekih ljudi.
Neke druge su doveli kao zamenu, a zamena je samo zamena. Kvalitet je opao.

Sto se mene tice, velicina i brutalnost naslova nemaju nista sa snagom cinjenica.

Vlasnistvo nad Politikom je, ako se dobro secam, pola drzavno pola privatno. Zato su oni ljudi i smenjeni. Drzava je trebala odavno da izadje ali je zaboravila :roll:

Sto se tice Prevare na vodi... To je jedan u stvari vrlo spor projekat. Pravice se tek jedna-dve zgrade godisnje. Za megalomansku najavu to bas i nije nesto. Racunam da je pravljenje stambene ili kancelarijske zgrade razumno jednostavna stvar, da je mnogo jednostavnije od postavljanja industrijskog pogona.

- - - - - - - - - -

Ovo je vise u kontekstu: "Nismo mi duzni da se dodvoravamo Rusiji, nego se Brnabic zanela." Ova vest cak ide u korist AV.

Ko god pomisli da smeni AV pre nego sto izgubi vlast, ostao je bez mozga. Zorana ce dobiti sansu da vodi neki ostatak SNS kad AV ode.

O postupku Brnabic mogu referati da se pisu, ali koga je briga?

Istina, premijerka nema autoritet takve vrste, sto je vodji idealno. Moz' da izigravas opoziciju, ali ne smes da se dizes vise od Broja dva.
Vodja ce da ode kada bude zavrsio zadatak koji mu je poveren. Pravo bivanja na vlasti je dobio kada je pristao da plati svaku cenu. Mozda se sve bitno zavrsi do 2022. (kraj mandata). Videcemo.
Naravno, istorija se nece zavrsiti ni tada, ali trenutna pitanja mogu.
 
Стварно. Мора анкета. Овде нема неутралних. Или си за Зоку или си за Брнабу.

Ја сам фан Зоке Министарке. Појела би Зока Брнабу за вечеру.

Tesko je reci ko je jači.Zoka je umela svojevremeno šamarom da nokautira bika na grmečkoj koridi...A opet,Brnaba uvek može da je izmakaza.
 
Стварно. Мора анкета. Овде нема неутралних. Или си за Зоку или си за Брнабу.

Ја сам фан Зоке Министарке. Појела би Зока Брнабу за вечеру.


:hahaha:

Ko zna kako bi se tu koja od njih rangirala kada bi doslo do "Oktagona" i "Boja bez pravila" ...?
Ipak je "samo jedna od njih u pantaloni" ...

Premda se meni ipak cini da je tu u pitanju "zenska sujeta" zbog ispadanja iz "naprednjackog modnog kuferaua" i smanjenog broja fotografija i selfija u lepim i skupocenim modnim detaljima jedne od njih , a Vi tesko da ce te da pogodite o kojoj je rec?
;)
 

Back
Top