Vulin: IMAO SAM DIOPTRIJU 7 I NISAM MOGAO DA SLUŽIM VOJSKU
Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 127

Tema: Vulin: IMAO SAM DIOPTRIJU 7 I NISAM MOGAO DA SLUŽIM VOJSKU

Buduća legenda ccaterpillar (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    819

Podrazumevano Vulin: IMAO SAM DIOPTRIJU 7 I NISAM MOGAO DA SLUŽIM VOJSKU

IMAO SAM DIOPTRIJU 7 I NISAM MOGAO DA SLUŽIM VOJSKU" Vulin otkrio svoje najveće životno razočaranje

Ministar odbrane Srbije Aleksandar Vulin izjavio je danas da je svojevremeno oslobođen služenja vojnog roka iz zdravstvenih razloga, odnosno zbog slabog vida.

http://ecache9.m2d1.cdn.onet.pl/ceph...Q&e=1499707745

Prilikom posete valjevskoj kasarni "Vojvoda Živojin Mišić", gde je u toku završna faza osnovne obuke junske generacije vojnika na dobrovoljnom služenju vojnog roka, Vulin je rekao da je upravo jedno od najvećih razočaranja kao mlad čovek doživeo u njihovim godinama, kada se suočio s činjenicom da ga je komisija, zbog zdravstvenih razloga, proglasila nesposobnim za služenje vojnog roka.

- Za mladog čoveka je teško kad shvati da nešto ne može, a u godinama je kad misli da može sve. Imao sam dioptriju više od 7, na jednom oku dva cilindra, a na drugom jedan - rekao je Vulin i dodao da mu je vid danas znatno slabiji.

Kako se navodi u saopštenju Ministarstva odbrane, Vulin je, nakon jutarnje smotre i podizanja zastave Srbije, pozdravio sve pripadnike, a posebno se zadržao u razgovoru s vojnicima na dobrovoljnom služenju, interesujući se za uslove života i rada u Drugom centru za obuku.

"Hteo sam da služim državi u uniformi"

- Stalo mi je šta vi mislite o meni, o Vojsci i državi, jer ja nisam služio Vojsku i beskrajno vam zavidim na tome što vi služite. Ništa u životu nisam više želeo nego da služim državi kao vi, u uniformi s oružjem i žao mi je što nisam, ali to ne znači da svoju državu ne volim - rekao je Vulin i ponovio da nikada ne bi izbegao nijednu obavezu koju otadžbina traži od njega.

http://www.blic.rs/vesti/drustvo/imao-sam-dioptriju-7-i-nisam-mogao-da-sluzim-vojsku-vulin-otkrio-svoje-najvece/fjcvlk1

Тео је, ал' није мог'о. Али зато му се сад указала прилика да служи народу и интересима народа као министар војни. Па макар и са диоптријом 7.
    Не одустајем од форума све док сви не буду мислили као ја.

Buduća legenda Alter_Ego_ (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    564

Podrazumevano Re: IMAO SAM DIOPTRIJU 7 I NISAM MOGAO DA SLUŽIM VOJSKU" Vulin otkrio svoje najveće ž

Шероња.

Дај војни досије да видимо.

Зоран Живковић кога је она гњида Мартиновић напао да би прикрио овог Шероњу је још раније тражио свој војни досије да би га обелоданио јавности.

И Вучић да покаже свој војни досије. Сви политичари да покажу своје војне досијее.

Supermoderator Ljuta Tica (avatar)
    Učlanjen
    09.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1078

Podrazumevano Re: IMAO SAM DIOPTRIJU 7 I NISAM MOGAO DA SLUŽIM VOJSKU" Vulin otkrio svoje najveće ž

Citat Original postavio ccaterpillar Pogledaj poruku
    Тео је, ал' није мог'о. Али зато му се сад указала прилика да служи народу и интересима народа као министар војни. Па макар и са диоптријом 7.
    Њему диоптрија, коефицијент интелигенције и ђон имају исте вредности
    Слободан као ... ' тица

markons82 nije na forumu
    Everyone's an asshole, even YOU, the person reading this comment right now
    Veoma poznat markons82 (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    214

Komsija imao -6 na jednom i -8 na drugom pa je sluzio, kakve su to gluposti da zbog toga nije!?
    Svaka smrt umanjuje te jer si deo covecanstva, zato ne pitaj za kim zvone zvona, zvone za tobom.

Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    819

Citat Original postavio Alter_Ego_ Pogledaj poruku
    Шероња.

Дај војни досије да видимо.

Зоран Живковић кога је она гњида Мартиновић напао да би прикрио овог Шероњу је још раније тражио свој војни досије да би га обелоданио јавности.

И Вучић да покаже свој војни досије. Сви политичари да покажу своје војне досијее.
    Е да, војни досије му је волшебно нестао, остаје само да му верујемо на реч.

Aktivan član loš đak Boža (avatar)
    Učlanjen
    04.01.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    73

Verovatno je dioptrija bila tolika kolika je bila potrebna da se oslobodi od vojske. Inače bi doktor otišao na službu na Kosovo ili gde već

I Laušević je svojevremeno bio oslobođen od vojske zbog velike dioptrije pa mu to nije smetalo da glumi šmekera u filmovima i ubije par ljudi u stvarnom životu. Izgleda da je dioptrija bila omiljen izgovor za izvlačenje od vojne službe. Ja sam imao -5 pa sam odradio vojni rok.
    "Tu ne puši se hašiš. Krv se puši. I već si drugi kad se mača mašiš"- Josip Sever

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2277

- Za mladog čoveka je teško kad shvati da nešto ne može, a u godinama je kad misli da može sve. Imao sam dioptriju više od 7, na jednom oku dva cilindra, a na drugom jedan - rekao je Vulin i dodao da mu je vid danas znatno slabiji.
    Па како се онда уопште креће без наочара.......
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

libe strasni nije na forumu
    почетак краја диктатора најавио је курир
    Veoma poznat libe strasni (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1344

Е да, војни досије му је волшебно нестао, остаје само да му верујемо на реч.
    изеогу мрак
    ништа без снс,пинка&дезинформера

Statler and Waldorf nije na forumu
    I must be cruel only to be kind: thus bad begins, and worse remains behind.
    Moderator Statler and Waldorf (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1489

другари, све сте погрешно скапирали. не служи министар војску, него војска министра. вама изгледа неке ствари треба нацртати.
    Искони бе Слово

Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    819

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    [I]

Па како се онда уопште креће без наочара.......
    И ја се питам, и то ако је тада имао 7 данас би морао да има бар 10. Како уопште потрефи да седне у министарску фотељу кад оде на посао?

Elita Громовик (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    677

Citat Original postavio Statler and Waldorf Pogledaj poruku
    другари, све сте погрешно скапирали. не служи министар војску, него војска министра. вама изгледа неке ствари треба нацртати.
    Има ли разлике кад војска слуша оваквог министра

или оваквог.

Пази, обојица су комунисти.

Buduća legenda Alter_Ego_ (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    564

Министар транспарентно пред комисијом да буде прегледан. Пред офталмолозима.

Не мора глава. Само очи.

Elita markojunk (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Ljuta Tica Pogledaj poruku
    Њему диоптрија, коефицијент интелигенције и ђон имају исте вредности
    Лаже, ја познајем нишанџију на БСТ који је имао -3 диоптрију. Одслужио човек, а надао се да га неће примити у војску.

Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    819

Јуле је 1972. годиште, тад се ишло у рат ако служиш војску, ето разлога што није служио наравно. Али то му није препрека да мења фотеље, па и да седне на место министра одбране, јеем ти државу.

Domaćin Боб Метјуз (avatar)
    Učlanjen
    18.05.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Шероња.Дај војни досије да видимо.
    a pa ne može, seksualna orijentacija je privatna stvar
    blood vs gold

Elita GeorgeV (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    414

Sad ga čuh na Dnevniku...

Žao mi ga...suzu pustih...

Elita markojunk (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Имам утисак да су га регрутовали да би дошло до самоповређивања приликом чишћења оружја. Нисам страшљив, али није ми све једно кад помислим да овај има неко оружје у рукама. То је несрећа у најави.

Buduća legenda sumnjivo lice (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    902

Јуле је 1972. годиште, тад се ишло у рат ако служиш војску, ето разлога што није служио наравно. Али то му није препрека да мења фотеље, па и да седне на место министра одбране, јеем ти државу.
    nije on jedini.Te 1991. masovno su se upisivali fakulteti i vise skole samo da se odgodi obavezni vojni rok,a zu malu vezu dobijali su se garnizoni po Srbiji odakle nije bilo prekomande.
    Lik je ljigav,na zalost takvih kao on je na hiljade.Gde je Vucic odsluzio vojni rok i da li ga je odsluzio ?Taj je sa fakulteta jurnuo pravo na prvu vatrenu liniju u skupstinsku menzu
    http://www.youtube.com/watch?v=K-usSnOb3kM

Elita Роло Томази (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    58
    Reputaciona moć
    414

И ти да покажеш свој, па ћу ја да ти покажем мој!
    Мислим на војни досије...
    Ја босиљак садим- мени фридрих ниче!

Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    819

Citat Original postavio markojunk Pogledaj poruku
    Имам утисак да су га регрутовали да би дошло до самоповређивања приликом чишћења оружја. Нисам страшљив, али није ми све једно кад помислим да овај има неко оружје у рукама. То је несрећа у најави.
    Има и веће несреће, овај има министарско место у рукама.

Statler and Waldorf nije na forumu
    I must be cruel only to be kind: thus bad begins, and worse remains behind.
    Moderator Statler and Waldorf (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1489

Citat Original postavio Nan Elmoth Pogledaj poruku
    Има ли разлике кад војска слуша оваквог министра

или оваквог.

Пази, обојица су комунисти.
    наравоученије- комунизам може да буде и врло здрав. само ми нисмо имали среће. али, можда други пут, ко зна. не треба губити веру у Маркса и Лењина.
    Искони бе Слово

Elita GeorgeV (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    414

Citat Original postavio sumnjivo lice Pogledaj poruku
    nije on jedini.Te 1991. masovno su se upisivali fakulteti i vise skole samo da se odgodi obavezni vojni rok,a zu malu vezu dobijali su se garnizoni po Srbiji odakle nije bilo prekomande.
    Lik je ljigav,na zalost takvih kao on je na hiljade.Gde je Vucic odsluzio vojni rok i da li ga je odsluzio ?Taj je sa fakulteta jurnuo pravo na prvu vatrenu liniju u skupstinsku menzu
    Tačno. Nije jedini. Ni on, ni Vučić.

Oni me ne čude...čudi me velika većina onih, koji su svoje obaveze prema ovoj poshranoj državi ispunjavali, a koji tolerišu da im takvi likovi godinama sede na grbači I prodaju patriotizam.

I sam sebe čudim, naravno...

Elita markojunk (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Има и веће несреће, овај има министарско место у рукама.
    У окупираној држави као што је наша је све једно ко је министар. Овај је жешће неспособан лик, можда имамо среће што на његовом месту није неко ко је стварно способан.

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio GeorgeV Pogledaj poruku
    Tačno. Nije jedini. Ni on, ni Vučić.

Oni me ne čude...čudi me velika većina onih, koji su svoje obaveze prema ovoj poshranoj državi ispunjavali, a koji tolerišu da im takvi likovi godinama sede na grbači I prodaju patriotizam.

I sam sebe čudim, naravno...
    Извини, да ли знаш неког политичара који је служио војску сем Палме, или недај Боже учествовао у рату?

Domaćin Боб Метјуз (avatar)
    Učlanjen
    18.05.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Citat Original postavio markojunk Pogledaj poruku
    У окупираној држави као што је наша је све једно ко је министар. Овај је жешће неспособан лик, можда имамо среће што на његовом месту није неко ко је стварно способан.
    mada ne može biti gori od šupkanovca i tadićija
    ili može
    blood vs gold

Elita markojunk (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Боб Метјуз Pogledaj poruku
    mada ne može biti gori od šupkanovca i tadićija
    ili može
    Тешко, мали није тај капацитет, мада је рецимо Шунтави исто жешћа дилеја, али је он био под директном контролом страних служби и радио је како му се каже.

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 22.03.2012., 23:17
  2. Bio jednom jedan kralj i nije imao dece...
    Autor olibagins u forumu Humor
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 02.10.2003., 22:00
  3. Imao sam 13
    Autor Dragon u forumu Humor
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.08.2003., 19:15

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku