PREDSEDNIK SAM, KO PREMIJER ŽIVIM: Aleksandar Vučić se meša u sve živo!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 41

Tema: PREDSEDNIK SAM, KO PREMIJER ŽIVIM: Aleksandar Vučić se meša u sve živo!

Ističe se
    Učlanjen
    03.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Angry PREDSEDNIK SAM, KO PREMIJER ŽIVIM: Aleksandar Vučić se meša u sve živo!

Iako više nije predsednik Vlade, Vučić nastavlja da obilazi radove, otvara vrtiće, prima donacije, posećuje fabrike, sastanči sa Svetskom bankom i MMF - radi sve ono što su premijerske dužnosti

Aleksandar Vučić preselio se u fotelju predsednika Srbije, ali zadržao je sve komande i privilegije koje je formalno napustio prepuštajući premijersku funkciju Ani Brnabić. Da je Brnabićeva potpuno u senci svog mentora, i više je nego očigledno, ukoliko se u obzir uzmu samo aktivnosti koje je Vučić, mimo svojih novih ovlašćenja, prigrabio za sebe.

Vreme hipermarketinga
    Vrhunac Vučićevog poriva da bude mirođija u svakoj čorbi je i nedavni sastanak premijerke Brnabić s delegacijom MMF, na kojem je Vučić ne samo bio već i vodio glavnu reč. Novi šef države utrpao se ove nedelje i u rešavanje problema malinara.
    - Prosledio sam Vladi ideje za rešenje problema malinara - rekao je Vučić, kome je jedna od glavnih dužnosti, po slovu Ustava, predstavljanje Srbije u zemlji i inostranstvu.

Vučić je umislio da mu je ustavna nadležnost i obilazak renovirane zgrade Hitne pomoći ili obnovljenog vrtića „Sunce“ u Gornjem Milanovcu, ili pak radova na nasipu na reci Bjelici u Lučanima. Za ovo malo vremena otkad je postao predsednik uspeo je da bude i na otvaranju biznis-kampusa u Subotici, a prvog dana predsednikovanja na primopredaji 19 vozila hamvi u kasarni „Narodni heroj Stevica Jovanović“ u Pančevu. Sagovornici Kurira smatraju da je Vučić verovatno imao važnijih poslova od ovih kojima se posvetio.

- Živimo u vremenu hipermarketinga, u kojem je Vučić vanredni znalac. Svi političari su skloni promociji, ali Vučić je to doveo do savršenstva. On je sad vršilac sve izvršne vlasti u Srbiji - ocenjuje profesor FPN Zoran Stojiljković.

Funkcija izvrgnuta ruglu

Analitičar Milan Nikolić smatra da je često pojavljivanje izvrgavanje ruglu predsedničke funkcije.

Ne treba predsednik da otvara sve živo, sitne stvari, javne ve-cee ili svaki skup poslovnih ljudi. Mora se birati gde će se pojaviti, jer predsednik države je ipak vrhovna politička figura. Problem je i spinovanje i pravljenje uspeha tamo gde ga nema. Otvaraju puteve, a da gram asfalta nisu postavili. Isto je radio Boris Tadić. To se radi i u svetu, ali kod nas je baš naglašeno - navodi Nikolić i dodaje da ekspredsednika Tomislava Nikolića nismo viđali na otvaranjima puteva, firmi...
    - Nikolić to nije činio jer je imao jakog premijera Vučića, čiji je premijer sada daleko slabija politička figura od njega.

Ne zaustavlja se
    ODLUČUJE I O OBNOVI DVORCA?!

Vučić je bez imalo skrivanja zavukao ruku u džep čak i Vladi Srbije, pa je najavio da će država izdvojiti pet miliona za obnovu dvorca dinastije Obrenović u Takovu:
    - Moramo da uložimo mnogo novca, možda pet miliona. Takovo mora biti turistička Meka i Medina. To je centar Srbije, srce Srbije.

http://www.kurir.rs/vesti/politika/2877631/predsednik-sam-ko-premijer-zivim-aleksandar-vucic-se-mesa-u-sve-zivo
    UZAS!Diktator je za ovo kratko vreme objedinio dve najvaznije funkcije a verujem da mu ni titula patrijarha nije mnogo daleko..

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2256

Podrazumevano Re: PREDSEDNIK SAM, KO PREMIJER ŽIVIM: Aleksandar Vučić se meša u sve živo!

шта рећи а не исповраћати се......... заиста је прешао све границе............
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Ističe se
    Učlanjen
    03.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: PREDSEDNIK SAM, KO PREMIJER ŽIVIM: Aleksandar Vučić se meša u sve živo!

Da.A kakva mu je to fascinacija prljavim arapima,nije mogao naci prikladnije poredjenje..

Elita Громовик (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    663

Ne čudi me što baš Obrenoviće želi da rehabilituje.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.07.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Нема тај границе.

Poznat
    Učlanjen
    14.08.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ne moze ga ni Skat pratiti na svaku zurku

Legenda
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio βoλtεp Pogledaj poruku
    Mnogo je neaktivan kad zaludan sedi !
    Svik'o da se rano budi.
    I jedva čeka snežne smetove ...
    Ili, makar, poplave !

libe strasni nije na forumu
    почетак краја диктатора најавио је курир
    Veoma poznat libe strasni (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1344

чудно би било да је супротно
    ништа без снс,пинка&дезинформера

Statler and Waldorf nije na forumu
    I must be cruel only to be kind: thus bad begins, and worse remains behind.
    Moderator Statler and Waldorf (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1486

Citat Original postavio REMOVE KEBAB Pogledaj poruku
    - Moramo da uložimo mnogo novca, možda pet miliona. Takovo mora biti turistička Meka i Medina. To je centar Srbije, srce Srbije.
    лепо, лепо, Прешједник планира значи да подигне неколико минарета у срцу Србије. подржавам!
    Искони бе Слово

Veoma poznat
    Učlanjen
    01.12.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

pa kad spava i dal spava uopste...vucic je vanzemaljac...

Supermoderator Ljuta Tica (avatar)
    Učlanjen
    09.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1054

Citat Original postavio Statler and Waldorf Pogledaj poruku
    лепо, лепо, Прешједник планира значи да подигне неколико минарета у срцу Србије. подржавам!
    Зато је и похитио код Ердогана данас, а покупиће успут и неки савет на тему "диктатори свих земаља, ујединимо се"
    Слободан као ... ' тица

Ističe se foliranat1 (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    91

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Ма није тек има да се ради, прасићи да се нахране, тоалет да се почисти, крушке, јабуке да се беру на јесен. Тели се крава а вуле асистира ветеринару, има се, може се, а и зна се. Надпросечно биће влада Србијом, можда је и ванземаљац.
    Можда на крају крене да пилотира свемирским бродом........
    Нису чиста посла ...........

Ime:  vanzemaljci.jpg
Pregleda: 154
Veličina:  108,0 KB

Ime:  maxresdefault.jpg
Pregleda: 151
Veličina:  34,6 KB
    ja сам против крадоначелника.

Aktivan član zaluđenik (avatar)
    Učlanjen
    04.01.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Citat Original postavio REMOVE KEBAB Pogledaj poruku
    Da.A kakva mu je to fascinacija prljavim arapima,nije mogao naci prikladnije poredjenje..
    Malo rasizma nije na odmet?
    Don't wait for the perfect moment.
    Take the moment and make it perfect.

Veoma poznat
    Učlanjen
    01.12.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio foliranat1 Pogledaj poruku
    Ма није тек има да се ради, прасићи да се нахране, тоалет да се почисти, крушке, јабуке да се беру на јесен. Тели се крава а вуле асистира ветеринару, има се, може се, а и зна се. Надпросечно биће влада Србијом, можда је и ванземаљац.
    Можда на крају крене да пилотира свемирским бродом........
    Нису чиста посла ...........

Ime:  vanzemaljci.jpg
Pregleda: 154
Veličina:  108,0 KB

Ime:  maxresdefault.jpg
Pregleda: 151
Veličina:  34,6 KB
    nema drugog..ili je alien ili jesus..

Ističe se
    Učlanjen
    03.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Veoma poznat
    Učlanjen
    01.12.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ali fazon mesa se..ma radi ebote ko crnac i stize svuda...treba volja i snaga da rmbas dan i noc..ko mu puni baterije..

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.07.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio zaluđenik Pogledaj poruku
    Гдин Кебаб не воли Шанел 5 на мушкарцима.
    Ја га разумем али ви ништа не разумете.
    Poslednji put ažurirao/la ЏИН : 10.07.2017. u 18:40

Supermoderator Ljuta Tica (avatar)
    Učlanjen
    09.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1054

Citat Original postavio villaret Pogledaj poruku
    nema drugog..ili je alien ili jesus..
    По ономе како дела, пре ће бити да је мухамед, а за Србију је дефинитивно "alien"
    Слободан као ... ' тица

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.07.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ali fazon mesa se..ma radi ebote ko crnac i stize svuda...treba volja i snaga da rmbas dan i noc..ko mu puni baterije..
    Црнци ништа не раде само се излежавају по хладовини. Зато су Амерички латифундијаши морали бичем да их терају на посао.

Ističe se
    Učlanjen
    03.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

A sta je u nadleznosti preCednika?Toma ispade posten nasprem ovog diktatora,em je radio striktno svoj posao,em je dao ostavku za preCednika stranke.Sto taj tvoj kreten ne da ostavku?DIKTATOR!

Elita Громовик (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    663

Citat Original postavio zaluđenik Pogledaj poruku
    Malo, nikad štetu nije napravilo.

- - - - - - - - - -

Ministar vanjskih poslova Austrije?

Ističe se
    Učlanjen
    03.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Nan Elmoth Pogledaj poruku
    Malo, nikad štetu nije napravilo.

- - - - - - - - - -

Statler and Waldorf nije na forumu
    I must be cruel only to be kind: thus bad begins, and worse remains behind.
    Moderator Statler and Waldorf (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1486

молим те, без оваквих непристојних алузија! правилником је забрањено вређање Председника Републике.
    Искони бе Слово

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.07.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Nan Elmoth Pogledaj poruku

Он га нулује.

Veoma poznat
    Učlanjen
    01.12.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Statler and Waldorf Pogledaj poruku
    молим те, без оваквих непристојних алузија! правилником је забрањено вређање Председника Републике.
    ja ne znam na sta si ti pomislio pa ti izgleda nepristojno..jesi neki kvarnjak..

Slične teme

1. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 22.03.2017., 12:55
  2. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 19.03.2013., 20:45
  3. Žena predsednik ili premijer?
    Autor nesha t. u forumu Politika
    Odgovora: 185
    Poslednja poruka: 27.10.2008., 22:48
  4. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 09.12.2006., 17:46
  5. Odgovora: 22