Peckanje prilikom mokrenja

nemus2000

Početnik
Poruka
2
Pozdrav drustvo, jako me je sramota da pisem ovo ovde ali sta cu, jos vise me je sramota otici u dom zdravlja. :/ E ovako... Pre 2 dana, vracam se ja kuci kasno uvece i moram da idem do WC-a da piskim. Sve u redu, vratim se u sobu, prodje mozda 2-3 minute i ja primetim da me penis nesto pecka, rekao sam sebi "ma za 5 min ce proci, mozda me pecka jer nisam bio 3-4 sata u wc". Medjutim, sutradan odem ujutro da piskim kad ono ista stvar..Kad piskim nekako jace, kao da me grebe na neki nacin ne znam kako bih to opisao.. (ako je neko od muskih imao, sigurno ce znati). I kad zavrsim sa uriniranjem, pocinje penis da me pecka...Mislio sam, ajde sacekacu dan-dva mozda prodje samo od sebe zato sto nikad nisam imao problema sa penisom. I ispostavi se da nece da prodje, eo sad je 3 dana mene i dalje "grebe kad piskim", a posle onako pecka (umereno). Gledao sam po netu i kazu ljudi da je to "Urinarna infekcija", i da se leci 3-5 dana uz pomoc nekih lekova ne znam ni ja cega. Otisao bih u dom zdravlja ali mene je toliko sramota em sto ne znam gde trebam otici, gde pitati niti kako zakazati. Imam 17. godina, i razgovor sa kevom o ovome je za mene najgora moguca stvar. Ako ima neki doktor ili bar neko ko je od muskih ovo iskusio da mi kaze sta bih trebao da uradim. Ako bas bas moram otici u Dom Zdravlja, onda cu otici... :/ Hvala svima koji odgovore
:bye:
 
Svakako ces morati da odes u DZ, jer moras da dobijes recept za antibiotike. Jesi li imao seksualne odnose? Ako jesi, moguce je da si tako pokupio neku infekciju. Odes u DZ kod svog izabranog lekara, kazes prosto da te pecka prilikom mokrenja, on ce ti postaviti nekoliko pitanja vezanih za to i zavisno od odgovora poslace te da uradis bris uretre ili ce ti dati antibiotik. Nije to bauk, neces biti prvi koji dolazi s tim problemom, opusti se.
 
Pozdrav drustvo, jako me je sramota da pisem ovo ovde ali sta cu, jos vise me je sramota otici u dom zdravlja. :/ E ovako... Pre 2 dana, vracam se ja kuci kasno uvece i moram da idem do WC-a da piskim. Sve u redu, vratim se u sobu, prodje mozda 2-3 minute i ja primetim da me penis nesto pecka, rekao sam sebi "ma za 5 min ce proci, mozda me pecka jer nisam bio 3-4 sata u wc". Medjutim, sutradan odem ujutro da piskim kad ono ista stvar..Kad piskim nekako jace, kao da me grebe na neki nacin ne znam kako bih to opisao.. (ako je neko od muskih imao, sigurno ce znati). I kad zavrsim sa uriniranjem, pocinje penis da me pecka...Mislio sam, ajde sacekacu dan-dva mozda prodje samo od sebe zato sto nikad nisam imao problema sa penisom. I ispostavi se da nece da prodje, eo sad je 3 dana mene i dalje "grebe kad piskim", a posle onako pecka (umereno). Gledao sam po netu i kazu ljudi da je to "Urinarna infekcija", i da se leci 3-5 dana uz pomoc nekih lekova ne znam ni ja cega. Otisao bih u dom zdravlja ali mene je toliko sramota em sto ne znam gde trebam otici, gde pitati niti kako zakazati. Imam 17. godina, i razgovor sa kevom o ovome je za mene najgora moguca stvar. Ako ima neki doktor ili bar neko ko je od muskih ovo iskusio da mi kaze sta bih trebao da uradim. Ako bas bas moram otici u Dom Zdravlja, onda cu otici... :/ Hvala svima koji odgovore
:bye:

Sta bre ima da te bude sramota. pa sve je to za ljude:D
Ne bi trebalo ni od majke da te bude sramota, a i nema potreba da joj objasnjavas u detalje, ali ok.
Od lekara ne sme nikako da te bude sramota, svejedno da le zenski ili muski lekar.
Dok ne dobijes termin, a moras da odes, pij mnogo vode i recimo caj od koprive.
Nemoj da izbegavas vodu u nadi da ces manje piskiti pa ce te manje i boleti.
Sada su vrucine pa i tako moras da pijes mnogo vode.
 
Pozdrav drustvo, jako me je sramota da pisem ovo ovde ali sta cu, jos vise me je sramota otici u dom zdravlja. :/ E ovako... Pre 2 dana, vracam se ja kuci kasno uvece i moram da idem do WC-a da piskim. Sve u redu, vratim se u sobu, prodje mozda 2-3 minute i ja primetim da me penis nesto pecka, rekao sam sebi "ma za 5 min ce proci, mozda me pecka jer nisam bio 3-4 sata u wc". Medjutim, sutradan odem ujutro da piskim kad ono ista stvar..Kad piskim nekako jace, kao da me grebe na neki nacin ne znam kako bih to opisao.. (ako je neko od muskih imao, sigurno ce znati). I kad zavrsim sa uriniranjem, pocinje penis da me pecka...Mislio sam, ajde sacekacu dan-dva mozda prodje samo od sebe zato sto nikad nisam imao problema sa penisom. I ispostavi se da nece da prodje, eo sad je 3 dana mene i dalje "grebe kad piskim", a posle onako pecka (umereno). Gledao sam po netu i kazu ljudi da je to "Urinarna infekcija", i da se leci 3-5 dana uz pomoc nekih lekova ne znam ni ja cega. Otisao bih u dom zdravlja ali mene je toliko sramota em sto ne znam gde trebam otici, gde pitati niti kako zakazati. Imam 17. godina, i razgovor sa kevom o ovome je za mene najgora moguca stvar. Ako ima neki doktor ili bar neko ko je od muskih ovo iskusio da mi kaze sta bih trebao da uradim. Ako bas bas moram otici u Dom Zdravlja, onda cu otici... :/ Hvala svima koji odgovore
:bye:

iebes dz idi na pijac po smesu trava
 
Otisao bih u dom zdravlja ali mene je toliko sramota em sto ne znam gde trebam otici
u apoteci kupi posudicu za urin
vidi na net-u pravilno uzimanje uzorka, ispiski se manje od pola posudice i odnesi u priv.laboratoriju i trazi urinokulturu...
ako nemas lab ili pare (oko 600din), lepo idi u dom zdravlja kod dr....nema cega da se stidis, nista nemas sto je nenormalno
 

Back
Top