Nema većeg stranca..

ranjeni Zoro

Elita
Poruka
21.565
..od bivšega znanca?

Eto, šetam danas hladovinom, kad..ka meni ide žena sa kojom sam nekada davno imao, ovaj.. razmenu erotskih informacija (da ne kažem da smo se jel'te prtzali)

I? Ništa..

Prođe žena pored mene mrtva ladna, pravi se mrtva luda.

O, kej..razumem da više nismo u toj priči, ali majkumu, lepo smo se kao ljudi onomad rastali, pa gde je neko "desikakosi"? Gde je neko "e ala je svet mali.!." i tako te slične poštapalice ljudskosti

Da li je ovo sad neka nova moda?
Ili to sve žene tako - ako im više ne trebaš, jednostavno te ne poznaju

Kako vi sa vašim bivšim vezama und vezicama, ostajete u kontaktu, u polu-kontaktu, zdravo-zdravo u prolazu..ili su oni jednostavno mrtfi za vas? :think:
 
Da se nisi tako ofucao da te nije prepoznala?

- - - - - - - - - -

Ili se ona ofucala,pa ju je sramota?

nemoguće, ja sam veoma markantan muškarac

- - - - - - - - - -

Ja ne ostajem u kontaktu,al kad se sretnemo izgrlimo se i izljubimo kao braca.minut price i cao

pa eto to..tome sam se i ja nadao, ali vidi ti sad ovo..

- - - - - - - - - -

a ona, šta znam izgleda isto..
i ona je veoma markantna žena
 
Vaspitanje mi nalaze da se svakome koga poznajem uljudno javim. Nekome od njih mogu i da se obradujem, kao osobi, bicu... Ali zaista nema onog osecaja da smo imali nesto. Da li se i vama to desava? Vidis nekoga sa kim si bio pre i ne mozes da pojmis da se to desilo. Mislim, znas da jeste, kao podatak, ali ni slike, ni osecaja...
 
Verovatno je bila losa prtza pa je blam poj'o..

to se moram reći ne slaže sa istinom :)

- - - - - - - - - -

Vaspitanje mi nalaze da se svakome koga poznajem uljudno javim. Nekome od njih mogu i da se obradujem, kao osobi, bicu... Ali zaista nema onog osecaja da smo imali nesto. Da li se i vama to desava? Vidis nekoga sa kim si bio pre i ne mozes da pojmis da se to desilo. Mislim, znas da jeste, kao podatak, ali ni slike, ni osecaja...

da bre..
 
Najbolje je kada se dvoje razidju zato sto se prica razvodnila...

Najgore je guzicom zatvoriti vrata...

Uvek sam se trudio da razlaz bude epilog zajednickog dogovora, i ciste savesti bilo kada i bilo gde mozemo jedno drugo pogledati u oci, a ako je potrebno i nazvati jedno drugo. Putevi su se razisli, i u onim retkim prilikama kada sretnem neku bivsu, sa osmehom na licu se javimo, porazgovaramo o klimatskim promenama u Bangladesu, a ponekad se zavrsi i odlaskom na kafu. Nisam od onih likova koji komplikuju zivot bez potrebe...
 
mozda je ostala povredjena, u svojoj glavi si se lepo rastao
mozda se pita gde su joj oci bile i dal je moguce da je progledala nakon funkcionalnog slepila
mozda nije prepoznala/videla
mozda je sve to smara i ne smatra da treba da se javlja bivsem ebacu i caska sa njim..postoje ljudi koje sve to uzasno smara
 
..od bivšega znanca?

Eto, šetam danas hladovinom, kad..ka meni ide žena sa kojom sam nekada davno imao, ovaj.. razmenu erotskih informacija (da ne kažem da smo se jel'te prtzali)

I? Ništa..

Prođe žena pored mene mrtva ladna, pravi se mrtva luda.

O, kej..razumem da više nismo u toj priči, ali majkumu, lepo smo se kao ljudi onomad rastali, pa gde je neko "desikakosi"? Gde je neko "e ala je svet mali.!." i tako te slične poštapalice ljudskosti

Da li je ovo sad neka nova moda?
Ili to sve žene tako - ako im više ne trebaš, jednostavno te ne poznaju

Kako vi sa vašim bivšim vezama und vezicama, ostajete u kontaktu, u polu-kontaktu, zdravo-zdravo u prolazu..ili su oni jednostavno mrtfi za vas? :think:

E, ja se ni sa jednom nisma rastao u svadji...ali sa njima nemam kontakt. Poslednje 3 godine kako sam momkovao...cim je procurila informacija da sam slobodan...sve se nabile u fejsbuk profil...mamicu im...ali sve i jedna...aj reko...obnovim gradivo i to je to. Isto tako znaju da to prestaje cim udjem u nesto ozbiljno. Hocu da kazem da je bitno u kakvim odnosima si se rastao i u kakvom sjecanju si im ostao.
 
Mozda te stvarno nije prepoznala.
Ne zato sto si se promenio, vec zato sto se u njenoj glavi izdesavalo ko zna sta, pa te ne prepoznaje.

Slicno mi se desilo, i to u oba pravca - jednom me jedna stara prijateljica nije prepoznala, a jednom ja nisam jednu staru prijateljicu prepoznao, i da budem brutalno iskren - zaboravio sam da ta osoba potpuno postoji, i tek nakon DVA SATA SEDENJA ZA ISTIM STOLOM (doduse veliki sto, na svadbi), sam provalio ko je ona - i to tek nakon sto sam ukapirao da puno gleda u mom pravcu.
Hteo sam u zemlju da propadnem tad :sad2:
 
a mozda je samo uhvatila sekundu svog trijumfa..dobro ovo moze da se podvede pod ostala povredjena, lepo se rastao u svojoj glavi. pod 1

mala je verovatnoca da jos oseca ono sto je osecala pre, pa da zato nece da se javi. to je pod 5
 
Poslednja izmena:
Vaspitanje mi nalaze da se svakome koga poznajem uljudno javim. Nekome od njih mogu i da se obradujem, kao osobi, bicu... Ali zaista nema onog osecaja da smo imali nesto. Da li se i vama to desava? Vidis nekoga sa kim si bio pre i ne mozes da pojmis da se to desilo. Mislim, znas da jeste, kao podatak, ali ni slike, ni osecaja...


Znaci, kako da znas da se znate, ako se ne secas nicega.

pobrkas coveka , pa da ti sedne za vrat.

Tako i ova markantna, primetila, ali se ne seca sta bese,

da l je videla zoroa u filmu ili dok se penjao na merdevine.
 
..od bivšega znanca?

Eto, šetam danas hladovinom, kad..ka meni ide žena sa kojom sam nekada davno imao, ovaj.. razmenu erotskih informacija (da ne kažem da smo se jel'te prtzali)

I? Ništa..

Prođe žena pored mene mrtva ladna, pravi se mrtva luda.

O, kej..razumem da više nismo u toj priči, ali majkumu, lepo smo se kao ljudi onomad rastali, pa gde je neko "desikakosi"? Gde je neko "e ala je svet mali.!." i tako te slične poštapalice ljudskosti

Da li je ovo sad neka nova moda?
Ili to sve žene tako - ako im više ne trebaš, jednostavno te ne poznaju

Kako vi sa vašim bivšim vezama und vezicama, ostajete u kontaktu, u polu-kontaktu, zdravo-zdravo u prolazu..ili su oni jednostavno mrtfi za vas? :think:
Pozdravljamo se kulturno kad se sretnemo
 

Back
Top