OT: Srebro

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

=Darkman=

Zainteresovan član
Poruka
172
Doticni me je otvoreno izazvao na dvoboj ovog vikenda u Beogradu, pa posto vidim da nisam jedini kome je stao na zulj i koji bi da ga malo...prevaspitaju, otvoreno pozivam sve da dodju na naknadno objavljeno mesto, da se malo poigraju sa srebrom, ali nakon sto ja zavrsim sa njim. Toliko...
 
Auuuuuuuuu... "Vidimo se u citulji."
Predlazem da se okupi ekipa, pa da se svi zajedno fotografisu pored njegovog automobila... Samo treba paziti, pripucace budala sa terase.
Bice otvorena i tema: "Zasto je srebro morao biti ubiven?"
 
Хахаха...млади су...морају издржати...

...хиљаде склекова...хиљаде трбушњака...:lol:

...у потпису Љуба Земунац...:lol:
 
Treba biti pametan u tim stvarima.Posebno kad imas posla sa budalama...znas? Jer ti mozes da predvidis postupak jednog normalnog coveka,ali ne mozes da predvidis postupak budale...odnosno mozes,a to je katastrofa...-Boris Petkov :lol:
A jeste gledali parodiju...Mala trola puna kotrolora !!! Ludilo! Svercovanje u gradskom prevozu! :lol: :lol:
 
=Darkman=:
Doticni me je otvoreno izazvao na dvoboj ovog vikenda u Beogradu, pa posto vidim da nisam jedini kome je stao na zulj i koji bi da ga malo...prevaspitaju, otvoreno pozivam sve da dodju na naknadno objavljeno mesto, da se malo poigraju sa srebrom, ali nakon sto ja zavrsim sa njim. Toliko...

misici ce doci do izrazaja :-D
 
=Darkman=:
Doticni me je otvoreno izazvao na dvoboj ovog vikenda u Beogradu, pa posto vidim da nisam jedini kome je stao na zulj i koji bi da ga malo...prevaspitaju, otvoreno pozivam sve da dodju na naknadno objavljeno mesto, da se malo poigraju sa srebrom, ali nakon sto ja zavrsim sa njim. Toliko...

A zasto ovog vikenda? Verovatno ima RADOST EVROPE pa srebrni dolazi da merka ribe.
 
Yebiga, skupljas ekipu protiv jednog srebra. Dizes mu cenu. Ako je vec tako, onda da se o istom trosku napravi gej - parada pa da dodju svi - ravnogorci, obrazovci, delije. Nego, srebro je preterano zao i kvaran, pazi se malo. I nije Srebro nego - srebro.
 
eh srebro... on je ovde vec bio pedofil, pa se samonazvao da je derpe, pa zenomrzac itd... :twisted:

a to da u helsinkima postuje sa Verat-a i to nije nista cudno kad je on u pitanju... :lol:

any way - case closed...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top