Military service question na Immi

shomi1417

Obećava
Poruka
64
Pozdrav ljudi,
treba mi brz odgovor na pitanje o vojsci?

Prvo pitanje na immi:
"Has any applicant ever served in a military force, police force, state sponsored / private militia or intelligence agency"

selekotvao sam NO, zato jer u help-u pise da se izabere no ukoliko je to obavezna vojana obaveza:

"If all of your military service was made up of compulsory national military service, select the “Cancel entry” button and then the “go back” link to return to the previous screen. At the bottom of that screen select “no” as your answer to the question about military service.​"

Medjutim, sledece pitanje je ovo:

"Has any applicant ever undergone any military/paramilitary training, been trained in weapons/explosives or in the manufacture of chemical/biological products?"

Ja sam bio vozac u vojsci... da li da uopste stavljam yes? U helpu nista ne pise konkretno... E sada trebala mi je potvrda iz vojnog odseka da sam sluzio vojsku, kada oni to traze? Kontam da ako ovde stavim no, onda ispada kao nisam sluzio vojsku a jesam... Nisam pametan sta da stavim...
Ne znam da li oni misle na neku obuku van redovnog sluzenja vojske ili ne...

Hedgehog mi je dao neke informacije medjutim covek nije sluzio vojsku pa ne zna konkretno sta i kako... Jos jednom mu se javno zahvaljujem pomoci :D Naravno, ne bih da izostavim i NAATI koja mi je takodje puno pomogla ;)
Hvala unapred
Treba mi brz odgovor jer ako banka nesto za*ebe mozemo da udjemo u problem
 

Back
Top