NBA 2020/2021

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bjelica bi morao da menja ekipu, za njega nema leba u Minesoti. Njemu treba lopta u rukama da bi pokazao svoj kvalitet, a u Minesoti pored Tiga, Batlera, Viginsa i Taunsa nece da je dobije. Plus imaju i Kroforda koji je izraziti individualac. Sve to utice i na Bjelicino samopouzdanje, pa je poceo da promasuje i zicere. Nikakav ucinak nema.

Inace, sinoc su Lejkersi i Finiks odigrali prilicno adrenalinsku tekmu...
 
Gledao sam sinoć Šarlot Denver do početka četvrte četvrtine......
Ono je smehotres od ekipe.
Jokić bi da su ostali imali samo 30% šut iz igre ladno imao tripl dabl.
Ne mogu vola da ubodu.
Jokić se trudio da razigra ekipu, igrao za njih, otvarao se, ali kad je video da nema leba uzeo loptu i sam igrao.
Takodje jasno vidljivo d aJokić igra mnogo bolje odbranu, trudi se krpiu rupe, trči da stigne.
Džabe kad spoljni igrači ne igraju ništa.
Ili ih probiju na prvom koraku, ili iz prostog pik en popa visoki igrač ostane kao duh sam na trojci.
 
Ma Sakramento i ne igra košarku. To je neozbiljna grupa građana. U napadu bezidejni u odbrani beživotni... To nije ekipa u kojoj može da napreduje igrač poput Bogdana.
Pre neki dan protiv Indijane ga mrzelo da izađe na Bojana Bogdanovića na šut za tri. U kakvoj god formi bio, to mu se nije pre dešavalo.
 
Ma Sakramento i ne igra košarku. To je neozbiljna grupa građana. U napadu bezidejni u odbrani beživotni... To nije ekipa u kojoj može da napreduje igrač poput Bogdana.
Pre neki dan protiv Indijane ga mrzelo da izađe na Bojana Bogdanovića na šut za tri. U kakvoj god formi bio, to mu se nije pre dešavalo.

:lol::lol:

Da,ali jesi li video kako se Fox promenio?Sad hoće i da doda po neku :mrgreen:.Mogla bi se od te grupe napraviti solidna ekipa,samo da igrači malo odrastu i da se konsoliduju.Nego,meni se čini da su oni već digli ruke od sezone.
A što se tiće Bogdana,ne znam šta je gore.Biti u raštimovanom timu koji se već predao,pa izlazi na utakmice kao na treninge,ili biti rezerva rezeve pomoćnika za dodavanje peškira sa 0 minuta u nekom jačem timu?
 
Erik Bledso iz Finiska otišao u Milvoki za Grega Monroa i kusur.
Baš mi nije jasno koji će on kur.ac Milvokiju pored Janisa,Brogdona i Midltona koji svaki voli da overava loptu
 
Poslednja izmena od moderatora:
Screenshot-2017-12-6 Nuggets' Nikola Jokic Remains out Wednesday.jpg


Znaci bice dranje od strane Cousins & Davis... :thumbdown:
 
Nešto se razmišljam, šta se može očekivati od naših u NBA.
Jokić će verovatno ponoviti sezonu od prošle godine, imaće prosek 20p-8s-5a, ako ne bude nekih povreda. Denver će biti 10-11, na Zapadu i to je to. Nikad neće uću u plej of sa Denverom.
Bjelica će nastaviti da ćoškari i životari u Minesoti. Bolje bi mu bilo da traži trejd ili povratak u EL. I ovde može da zaradi 3 miliona evra godišnje, a neće se smarati ko u divljoj ekipi Minesote.
Od Marjanovića očekujem da će igrati malo više i imati malo više. I dalje na kašičicu, ali malo veću kašičicu. :)
Teo bi trebalo da ima svojih 15 minuta po meču. Verovatno će imati bravure i potonuća, kao i Klipersi generalno. Sad, da li će uspeti da uzme nešto bolji ugovor sledeće godine je otvoreno pitanje.
Bogdan će biti u najvećem problemu. Dolazi kao igrač koji zna sve, ali ništa ne zna sjajno (kao što Teo zna da asistira ili kao što Jokić ima kontrolu lopte). U kombinaciji sa potpunom divljinom koja će vladati u Sakramentu i njegovim sporim prilagođavanjem postoji velika verovatnoća da bude bačen u stranu. Treba do Nove godine da pređe u neku ekipu gde se zna red ako misli da ostane u NBA.
Zagorac će igrati NBDL. Eventualno odigra 10-tak mečeva u NBA po 2-3 minuta.

Pogrešio sam za Jokića, ne toliko za njegov učinak koliko vezano za Denver koji igra iznad očekivanja. Beže Klipersima i Juti (najveće razočaranje do sad) 3 pobede i postoji velika šansa da uđu plej off i izgube 4-1 u prvoj rundi što je ipak zadovoljavajući napredak u odnosu na prve dve sezone.
Bjelica igra još manje, precizniji je, ali Minesota kida iznad svih očekivanja. U tu postoji napredak.
Marjanović isto kao i pre. 7 milki za 7 minuta u igri po meču i za to vreme ubaci skoro 6 poena. Eto, možda i on vidi plejof, a možda uđe i u 4 na Istoku. Opet napredak.
Teo, šteta što se povredio. Igra onako kako smo očekivali. Ako LAC spoji mesec i po bez povrede ključnih 6-7 igrača eto njih na mestu 8 i eto još jednog našeg igrača u plejofu.
I za kraj Bogdanović. Ima veću minutažu nego što sam očekivao u raspad ekipi, ali mislim da stagnira. On mora da igra u ekipi gde se igra kontrolisano, a ne divlje.
 
Nema pojma. Šutnuo 1-7 za tri. z:p
Mora da menja sredinu i on. Aj prvu sezonu da igra da se navikne, ali divlji Sakramento će ga unazaditi. Igrao je kod Duleta i kod Željka gde se tačno zna ko šta radi (možda i previše za nečiji ukus), a onda prešao u Sakramento gde niko ništa ne radi, već se samo divlja.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top