NBA 2020/2021

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
air_crew_ns:
Polako ljudi ocrniste mi Lakerse!
pa dobro nemoze Kobe sam,al dal bi mogao O Neal sam? Neverujem
nije da ga ne cenim,al bih ipak da podsetim
Shak u Orladnu - Penny Hardaway
Shak u Lakersima - Kobe Bryant
Shak u Miamiu - Dwyane Wade
tako da nebude da je on tu neki prevelik faktor
Al ne brinem za Lakerse sredice se uskoro

Bryant je sam kriv za situaciju. On je oterao ne samo O'Neala iz Lakersa, nego i Paytona, Foxa, Horrya, pa cak i Phil Jacksona pa mu se kasnije izvinjavao.

Kad nauci da igra kao tim - mozda i uradi nesto. Ovako, kad igra sam, najdalje sto ce dogurati je prva runda playoffa.

I da, O'Neal je glavni razlog nekadasnjeg uspeha Lakersa. Tim se gradi oko O'Neala.
 
68Charger440:
Bryant je sam kriv za situaciju. On je oterao ne samo O'Neala iz Lakersa, nego i Paytona, Foxa, Horrya, pa cak i Phil Jacksona pa mu se kasnije izvinjavao.

Kad nauci da igra kao tim - mozda i uradi nesto. Ovako, kad igra sam, najdalje sto ce dogurati je prva runda playoffa.

I da, O'Neal je glavni razlog nekadasnjeg uspeha Lakersa. Tim se gradi oko O'Neala.
sve ovo je ziva istina :!:
 
Kingsi su konacno iznad .500. Trenutno 32-31 i drze osmu, ujedno i poslednju, poziciju za playoff. Ali ima tu jos da se igra. Lakersi nisu daleko ispred, a tu je jos i Rockets koji igraju dosta dobro u poslednje vreme, a nece se ni Hornets tako lako predati ...
 
Indiana bas igra timski. Juce sam ih gledao protiv Philadelphia i nekoliko igraca se istakne (O'Neal, Stojakovic, Jackson, Jones ...). Niko od njih nece ubaciti 30+ poena, ali ce svi imati minimum 15-ak koseva.
 
L.A. Lakers.
Uvek imam bar jos jednu ekipu koja mi je simpaticna npr. Orlando 93-95, Utah 97-98, Sacramento 00-02, Phoenix od kad imaju Nasha i Amarea, ali Lakersi su konstanta jos od 91-92 kad sam prvi put gledao NBA.
Pozdrav.
 
Zao mi Amarea, strasan igrac a tako gadna povreda. Mada sa onakvim stilom igre bilo je pitanje kad ce nesto lose da se desi. Povreda je mnogo gadna, nazalost. Ja sam gledao neke inserte iz utakmice kada je on igrao posle povrede i skoro sve koseve je dao sutem sa distance. Mozda je i bolje da igra malo na pamet, da uvezba sut, a ne na snagu i odraz. Pa ako se potpuno oporavi(sto mu zelim) bice prava zver!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top