NBA 2020/2021

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Banci:
Ma San Antonio ima cak 25 pobeda i 7 poraza.
Kuci:15 pobeda i samo jedan poraz
Gosti:10 pobeda i 6 poraza
E to je tim.

Detroit Pistons
rekord: 30-5
kuci: 16-2
gosti: 14-3

San Antonio je dobar tim, ali nemaju sta da traze protiv Detroita ove godine. Nedavno su igrali, San Antonio bio domacin, Detroit pobedio 83:68. Gledao sam utakmicu, Detroit je dominirao od prvog do zadnjeg minuta. San Antonio je uspeo da smanji na -8 i to je najblize sto su bili celo 2. poluvremen.
 
Ljudi onaj "ludi" Bryant dao 81 poen od 122 Lajkersa na nocasnjoj utakmici protiv Toronta!!!!!!Posle Chamberlainovih 100 poena je to najbolje ostvarenje u istoriji.Koja je to stoka od coveka....;)
A u NFL-u Pittsburgh - Seatlle u Superbowlu.Da je Carolina prosla Seatlle,bilo bi finale po mom ukusu...
 
Ma KOBE je najbolji jeste da daje 44 poena na svakoj utakmici ali je ovo 81 poen stvarno jako dobro.
I on je izjavio da ga vise ne porede sa Majkl Dzordanom jer on nije Dzordan nego Brajant.
 
Mnogo mi je drago da pratite NBA i NFL.... malo je takvih...
Moje je misljenje da su americki sportovi sjajni.
Ja navijam za Filadelfiju. Sixers-i su zakon!!!
u Super Bowl-u navijacu definitivno za Pitsburg. :-P :-P :-P
 
68Charger440:
Phoenix bez Stoudemire je nikakav tim. A on se nece vratiti jos za nekoliko meseci.
Ako si poznavalac nema potrebe da pises ovakve gluposti. A kad smo kod toga kakav je Fenix sa i bez Stodemajera, o tome najvise govori tabela. Ne kazem da nece biti bolji kad se vrati ali ovo je smijesmo ```nikakav tim```
Kad smo kod toga, jedini koji mogu zaustaviti San Antonio na putu do finala su Son Merion, Stiv Nes, Amari ... igrali odbranu ili ne a kada bi igrali dobro odbranu onda bi bili najbolja ekipa lige. KAD BI BILO OVO, KAD BI BILO ONO.... :-P

W L conf div home away last10 streak
Phoenix 31 16 15-11 6-3 17-7 14-9 7-3 Won 3
........i trenutno su 2. na zapadu a sad zamisli sta ce da se desi kad se vrati Stodemajer. :lol: :lol: :lol:
 
68Charger440:
Istok: Detroit, Miami, New Jersey, Cleveland, Milwaukee, Indiana, Chicago i Philadelphia
Zapad: San Antonio, Dallas, Memphis, Phoenix, Minnesota, Denver, LA Lakers i Houston. Ne verujem da LA Clipper mogu ovako igrati celu sezonu i njih jednostavno ne vidim u playoffs.
sto se tice LA Clippers-a ........ mislim da su odlicni pogotovo kad im igra Kori Megeti.... i da ne mogu da omanu sto se tice play-off-a .....
kad smo kod LA Lakers-a oni su dobri kad Bryant dobro igra ali cesto gube tako da su stalno na granici pozitivnog skora tako da se vrlo vjerovatno nece naci u play off-u pogotovo ako udje Houston ........
a Minesotu uopste ne vidim u play off- u sa ovakvom igrom , vjerovatno ce umjesto njih uci Oklahoma sto je veliko iznenadjenje ali......
sto se tice Istoka mislim da su sve ekipe koje si nabrojao standardno dobre tako da nece omanuti .... vjerovatno ce svaka u play off ..... mada Cikago igra losije u zadnje vrijeme a Vasington je sve bolji....
jedina ekipa koja me cudi sto je losa jeste Golden State ali vecinu utakmica bio je povrijedjen Jason Richardson tako da mozda i nije iznenadjenje.... 8)
 
moja Filadelfija gura dobro ...... Ajverson ce najvjerovatnije da uzme i ove godine trofej najboljeg strijelca iako i Brajant igra odlicno ... 8)

 
Evo i jucersnjih parova:
pet 23:00 Orlando : Seattle
pet 23:00 Indiana s Atlanta
pet 23:00 Cleveland s Washington
pet 23:00 NY Knicks s New Jersey
pet 23:00 Minnesota s Denver
pet 23:00 Memphis s San Antonio
pet 23:00 Chicago s Detroit
pet 23:00 Houston s Golden State
pet 23:00 Milwaukee s Philadelphia
pet 23:00 Portland : Boston
pet 23:00 LA Clippers s LA Lakers
 
A evo i rezultata:
pet 23:00 Orlando : Seattle + 1 102:89
pet 23:00 Indiana s Atlanta + 10 104:104
pet 23:00 Cleveland s Washington + 5 94:102
pet 23:00 NY Knicks s New Jersey - 5 90:94
pet 23:00 Minnesota s Denver + 2 99:99
pet 23:00 Memphis s San Antonio - 3 80:83
pet 23:00 Chicago s Detroit - 4 87:95
pet 23:00 Houston s Golden State + 7 91:88
pet 23:00 Milwaukee s Philadelphia + 4 111:116
pet 23:00 Portland : Boston + 1 96:102
pet 23:00 LA Clippers s LA Lakers + 3 102:83
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top