NBA 2020/2021

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa vidiš, ja to ne vidim tako...........Mislim da se veća fama stvorila u meidjima oko njegovih TD, nego kod njega.
Opet kad pogledaš koliko je mečeva oklahome dobio praktično sam, i da i pored tih TD redovno visoko plasira ekipu,......

Što se Irvinga tiče ja sma ubedjen da on ne treba ovakvom Bostonu.
Da se ne zaboravi, Boston je prošle godine igrao finale konferencije bez Gordona, i bez njega.
Ima tu sasvim dovoljno njih koji znaju da izmisle koš iz svake pozicije.
Jedino su tanki pod košem , i tu vidim prostor da se pojačaju........A da bi postali kandidati za prsten i dobili kvalitetnog centra, treba da daju nešto.
E to nešto bi bio baš Irving.
Ne verujem da će do toga doći ove godine, ova je ionako prelazna za mnoge timove a i igrače, zbog povećanja salarija sledeće godine i mnogo slobodnih igrača........Ali ako ove godine ne osvoje titulu, ode Irving.
Za Kazinsa, za Dejvisa, možda čak i De Andre Džordana, ili Jokića možda,ili KAT-a???...
 
Meni je ovaj klip najjači


Reakcija Kristija, radost navijača, slomljeni fan Lejkersa u Lebronovom dresu iza komentatora i dve kurrve pored njega koje bulje u fon i ne zanima ih šta se dešava, sve do par sekundi posle trojke kada konačno konstatuju da je neko ludilo u areni i naravno, jedna odmah pali kameru da to snimi za instagram.

Savršeno.
 
vanja marko marin marinkovic, vjeciti step bek ap spot suter, u sacramentols nekst jir.
kako je rekao za bljuc, on i teo ima da se vrnu za ljubavi svojega zivota kad ostaraju.
frenk sinatra nidje veze maj vej.
 
Занимљиве двије размјене је учинио Сакраменто. Занимљиве за нас, због Богдана, Немање, и ГМ Дивца.

Да би разумјели потезе Дивца ваља знати да су ове размјене више посљедица нужде, Сакраменто бјеше испод "црвене линије" испод минималног селери-кепа (91,7 мил.$) и они су морали преузети неки неповољан уговор до 7.2. како би "пребацили" минимални селери-кеп.
Бјеше неких наговјештаја, но "уловили" (https://www.mozzartsport.com/kosark...rejdovan-lebron-pobesneo-zbog-licemera/318754) су Херисона Барнса (ове сезоне плата 24,1 мил.$), за узврат послали бек-ап крило, младог Џастина Џексона и Зека Рендолфа, ветерана (са платом 11,7 мил.$) који уопште не игра ове сезоне. Дивац је сигурно ловио неко мање експонирано име са неповољним уговором, како би добио и неки избор на наредном драфту, но то баш и не иде лако, тренд је да се франшизе све теже одричу избора.

Ту је још једна размјена три франшизе (https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/misici-za-hjuston-iz-sakramenta-stigao-sampert/318757), "краљеви" су послали Шамперта у Хјустон, а добили из Кливленда Алека Буркса. Врло слични играчи, сличне конституције, атлетицизма, готово идентичног уговора (значи ту се ништа не мијења), Буркс је нешто офензивно активнији, но видјећемо какву ће имати улогу, и колико простора.

Сакраменто је овом размјеном остварио шта је хтио, "пребацили" су минимални селери-кеп, и добили су квалитетније решење (Барнса) у ротацији. Како ће се то одразити на третман наших? Не баш добро.
Барнс је нешто између ниског и високог крила, у даласу е играо готово искључиво "четворку" раније у Голден Стејту углавном ниско крило, које он и више воли играти. Видећемо каква ће му бити улога у Сакраменту, могао би скресати минутажу Бјелици, но вхерујем да га ипак више гурати на ниско крило.
Богдану су конкуренција на спољним позицијама били управо Шамперт (који би почињао у петорци) и Џексон, доласком Буркса ту се неће промијенити, но видјећемо на коју ће поз. више гурати Барнса. Могло би се и код Богдана лоше одразити на минутажу.

Сакраменто је овим потезима повећао шансе у борби за плеј-оф, а надајмо се да се ипак неће лоше одразити на статус наших.
 
vanja marko marin marinkovic, vjeciti step bek ap spot suter, u sacramentols nekst jir.
kako je rekao za bljuc, on i teo ima da se vrnu za ljubavi svojega zivota kad ostaraju.
frenk sinatra nidje veze maj vej.

Ал' га овај мучи јадо..TOP!

- - - - - - - - - -

Занимљиве двије размјене је учинио Сакраменто. Занимљиве за нас, због Богдана, Немање, и ГМ Дивца.

Да би разумјели потезе Дивца ваља знати да су ове размјене више посљедица нужде, Сакраменто бјеше испод "црвене линије" испод минималног селери-кепа (91,7 мил.$) и они су морали преузети неки неповољан уговор до 7.2. како би "пребацили" минимални селери-кеп.
Бјеше неких наговјештаја, но "уловили" (https://www.mozzartsport.com/kosark...rejdovan-lebron-pobesneo-zbog-licemera/318754) су Херисона Барнса (ове сезоне плата 24,1 мил.$), за узврат послали бек-ап крило, младог Џастина Џексона и Зека Рендолфа, ветерана (са платом 11,7 мил.$) који уопште не игра ове сезоне. Дивац је сигурно ловио неко мање експонирано име са неповољним уговором, како би добио и неки избор на наредном драфту, но то баш и не иде лако, тренд је да се франшизе све теже одричу избора.

Ту је још једна размјена три франшизе (https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/misici-za-hjuston-iz-sakramenta-stigao-sampert/318757), "краљеви" су послали Шамперта у Хјустон, а добили из Кливленда Алека Буркса. Врло слични играчи, сличне конституције, атлетицизма, готово идентичног уговора (значи ту се ништа не мијења), Буркс је нешто офензивно активнији, но видјећемо какву ће имати улогу, и колико простора.

Сакраменто је овом размјеном остварио шта је хтио, "пребацили" су минимални селери-кеп, и добили су квалитетније решење (Барнса) у ротацији. Како ће се то одразити на третман наших? Не баш добро.
Барнс је нешто између ниског и високог крила, у даласу е играо готово искључиво "четворку" раније у Голден Стејту углавном ниско крило, које он и више воли играти. Видећемо каква ће му бити улога у Сакраменту, могао би скресати минутажу Бјелици, но вхерујем да га ипак више гурати на ниско крило.
Богдану су конкуренција на спољним позицијама били управо Шамперт (који би почињао у петорци) и Џексон, доласком Буркса ту се неће промијенити, но видјећемо на коју ће поз. више гурати Барнса. Могло би се и код Богдана лоше одразити на минутажу.

Сакраменто је овим потезима повећао шансе у борби за плеј-оф, а надајмо се да се ипак неће лоше одразити на статус наших.

Кога ви пратите... САЧУВАЈ МЕ БОЖЕ!

- - - - - - - - - -

Како је овај наш Шепртља одигр'о у недељу браћо? То мене занима! Јебо ти ове иди ми,дођи ми игрице.
 
Reklo bi se da će ovogodišnji plej-of donijeti još više zanimljivih utakmica, nego što je to bilo prošle sezone.
Na Istoku prva runda neće imati mnogo uzbuđenja osim u susretu 4. i 5, ali nakon toga, svaka kombinacija će biti spremna da se igra po 7 utakmica.

Šta reći za Zapad, u prvoj rundi će susret Golden State-a i 8. biti lagan, ovo ostalo do kraja očekujem brdo zanimljivih utakmica.

Na kraju, najvažnije od svega, mislim da će finale biti neizvjesno, naročito ako to bude susret Golden State-a i Toronta.
Nikako da se riješi u 4 utakmice.
 
Poslednja izmena:
Денвер је за мене мистерија...кад почне плејоф не би ме чудило да одмах испадну.

A šta je to tolika misterija?
Od poslednjih 5 mečeva GS izgubio 3, Denver 3, Oklahoma 4,
Pa šta?
Oni će u plej ofu verovatno rano d aispadnu, ali št aje tu čudno?
Ekipa koja zavidsi praktično od jednog igrača i ne može da računa na ogromne domete.
Biće bolje sledeće godine, ako dovedu još neku zvezdu.
Ako ne, posle 4 godine, ode Jokić negde da osvoji ittulu.
 
53082571_2000589449994992_5260788549040472064_n.jpg
 
Potpuno si u pravu, samo što ovde statistika egzaktno pokazuje pravo stanje stvari.

егзактно је рећи да је МЏ бољи и дефанзивац и офанзивац и да је много елегантнији играч. Што ће рећи - нумеро уно у историји. Е сад, за друго место се двоумим - Леброн или Меџик? :think:
 
егзактно је рећи да је МЏ бољи и дефанзивац и офанзивац и да је много елегантнији играч. Што ће рећи - нумеро уно у историји. Е сад, за друго место се двоумим - Леброн или Меџик? :think:

Takodje ...meni je Magic ipak malo u prednosti jer je on igrao u generaciji ljudi gde je bilo dosta vise zvezda i legendi kosarke dok je Lebron, bukvalno, bez neke jace konkurencije u njegovoj eri.
 
По ономе што сам гледао са јутјуба Меџик је стварно био Маг са лоптом, али немам увид у целу његову каријеру за разлику од Леброна који је константан деценију и по.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top