VELJA ILIĆ IZNOSI ŠOKANTNE OPTUŽBE: Vučić mi nudio 600.000 evra da napustim politiku
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 59

Tema: VELJA ILIĆ IZNOSI ŠOKANTNE OPTUŽBE: Vučić mi nudio 600.000 evra da napustim politiku

Buduća legenda комшија (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    898

Exclamation VELJA ILIĆ IZNOSI ŠOKANTNE OPTUŽBE: Vučić mi nudio 600.000 evra da napustim politiku

http://www.kurir.rs/vesti/politika/2877177/velimir-ilic-iznosi-sokantne-optuzbe-vucic-mi-nudio-600-000-evra-da-napustim-politiku

ODAKLE PARE? PREDSEDNIK SE "GAĐA" SA STOTINAMA HILJADA EVRA

VELIMIR ILIĆ IZNOSI ŠOKANTNE OPTUŽBE: Vučić mi nudio 600.000 evra da napustim politiku!

Lider Nove Srbije Velimir Ilić otkriva za Kurir da mu je Aleksandar Vučić, koji je tada bio premijer, nudio 600.000 evra da se povuče iz politike! Ilić nam je ispričao da ga je Vučić ovom nepristojnom ponudom šokirao prošle godine, neposredno pred parlamentarne izbore.

- Pozvao me je jedan dan da dođem u njegov kabinet. Ja mislio da ćemo da pričamo o projektima, jer sam mu prethodno dao neke dobre stvari da radimo, tunel ispod Kadinjače, Umku, Čestobrodicu i druge... Kaže on meni: „Sedi, Veljo, da se nešto dogovorimo. Da ti ja dam sad 200.000 evra, drugu ratu posle Nove godine, i još jednu posle, da se ti povučeš iz politike.“ Ja šokiran, a on nastavlja: „Ma daj, opusti se, mi smo drugari. Već si dugo u politici, šta ti više to treba. Uzmi pare, izmisli nešto, povuci se i uživaj“ - prepričava Ilić razgovor koji je vodio s Vučićem tokom zime, pre izbora održanih 24. aprila.

„Ne diraj mi stranku“

Sastanak se završio, kako kaže, odbijanjem ponude s gnušanjem.

- Rekao sam mu da ne želim, a evo, neka on kaže da to nije tačno. Neka me pogleda u oči ako sme i kaže da se ovo nije dogodilo u njegovom kabinetu. Ovo vam je sve istina o tome kako je hteo da me se reši, jer ja mnogo znam, a i postavljam neka nezgodna pitanja. Tada sam mu poručio i da mi više ne dira stranku, da njegov brat Andrej Vučić prestane da mi ucenjuje ljude. On mi je odgovorio da neće: „Evo, obećao sam ti, neću više, ne brini“, i izašao sam - rekao nam je Ilić, koji je do te 2016. bio koalicioni partner SNS i ministar u Vučićevoj vladi.

Lider NS tvrdi i da mu je Vučić sugerisao da ne ide na poslaničku listu.

- Rekao mi je da se ne prijavljujem za poslanika jer me računa za Vladu, i to je rekao da ću biti nešto mnogo više nego do sada: „Biće za tebe nešto bolje nego ovo za vanredne situacije. To ti je bilo bezveze, bez portfelja“. Tako mi je rekao, a u stvari je hteo polako da me eliminiše iz parlamenta, pa iz stranke, kad već nije uspeo ovom pogodbom s parama - objašnjava Ilić.

Pravio budalu od mene

On kaže da je Vučić, dok je bio premijer, koristio svaku priliku da ga ponizi kao ministra.

- To je bilo primetno i na sednicama vlade, ali posebno je bilo mučno na terenu, kada bi mu se obični ljudi obratili s pitanjima. „Za to vam je Velja zadužen. Sve će to Velja srediti. Dođi, Veljo, piši tamo...“ Tako je pravio predstavu i znao je da mi natovari čitava sela, pa me ljudi od rane zore zovu i pitaju, a ja nemam sredstava, jer on mi ne da. Tako sam ispadao obična budala u toj vladi - opisuje Ilić svoja iskustva iz Vučićeve vlade.

Bez odgovora

Aleksandar Vučić, koji je u međuvremenu postao predsednik države, juče nije odgovarao na naša pitanja o sastanku sa Ilićem na kojem mu je, kako tvrdi lider NS, nudio novac za povlačenje iz politike.
    Žestok raskid s Vučićem
    IZGUBIO POSLANIČKI KLUB

Raskid s Vučićem Velimir Ilić je obelodanio u januaru ove godine, kad je izneo žestoke optužbe na račun vlastodršca i njegovog okruženja. Posle ove rafalne paljbe po SNS, Vučiću i njegovom bratu, Ilić je postao oštar protivnik aktuelnog režima. Stranka je pretrpela potres, pošto su je napustili neki funkcioneri i poslanici, a sve to je rezultiralo i gubitkom poslaničkog kluba u parlamentu. Na predsedničkim izborima u aprilu Ilić i njegov NS podržali su kandidata Vuka Jeremića.

Buduća legenda kojeimedadam (avatar)
    Učlanjen
    18.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    8741

Podrazumevano Re: VELJA ILIĆ IZNOSI ŠOKANTNE OPTUŽBE: Vučić mi nudio 600.000 evra da napustim polit

САМО 600.000€ ...

- - - - - - - - - -

А ...Клинтону је дао ...1.000.000€ за " руковање " ...
    СРБИЈА МИ ЈЕ СВЕ - А ЗА СВЕ ОСТАЛО - НИШТА МИ НЕ ТРЕБА БЕЗ СРБИЈЕ

Aktivan član loš đak Boža (avatar)
    Učlanjen
    04.01.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano Re: VELJA ILIĆ IZNOSI ŠOKANTNE OPTUŽBE: Vučić mi nudio 600.000 evra da napustim polit

Citat Original postavio kojeimedadam Pogledaj poruku
    САМО 600.000€ ...

- - - - - - - - - -

Nisu sve prostitutke iste
    "Tu ne puši se hašiš. Krv se puši. I već si drugi kad se mača mašiš"- Josip Sever

Buduća legenda
    Učlanjen
    05.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    383

Velja ni u svojim najboljim danima nije značio mnogo missim ko bi njemu dao 600 000 evra da se povuče.Missim za šta ,za 1000 -2000 glasova.To je potpuno nepozbiljno.600 000 su velike pare u Srbiji.Missim ako mu je nuđeno a on nije uzeo,onda je budala ali ne verujem da se to i dogodilo Da jeste,on bi to onako mator jedva dočekao.

Poznat sirmijum (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    216

velja izgleda nije ništa bolji od brata lažova . Pre neki dan je rekao da mu je nuđeno 400.000 a danas već 600.000 .

U intervju koji postoji na netu , lepo kaže 400.000 evra . Ono što je NAJGORE po meni , Velja sa velikim mukom govori , što hoće da kaže kako ima neki problem . Ili je bio pijan ili mu je alkohol pojeo mozak ......ovo drugo će pre biti

Legenda
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Verujem Velji !
    On je častan čovek iz Čačka.
    Četnički kraj.
    Uvek je više voleo narod od para.
    Zbog gibanice i vruće jagnjetine....

Poznat sirmijum (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    216

Citat Original postavio Gruban Pogledaj poruku
    Velja ni u svojim najboljim danima nije značio mnogo missim ko bi njemu dao 600 000 evra da se povuče.Missim za šta ,za 1000 -2000 glasova.To je potpuno nepozbiljno.600 000 su velike pare u Srbiji.Missim ako mu je nuđeno a on nije uzeo,onda je budala ali ne verujem da se to i dogodilo Da jeste,on bi to onako mator jedva dočekao.
    sa 5 poslanika u parlamentu 600.000 je bedna cifra , pogotovo ako se odlučuje o nekom zakonu gde se vrte milioni , o premijerki lezbejki i o ko zna kakvim gadostima koje nam spemaju .

DA NE ZABORAVIMO , vučić je od velje nedavno optužen za pokušaj preuzimanja stranke , verovatno neuspešan jer nebi džabe nudio te pare .

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6222

Sta je ceko do sad sto ga nije kompromitovo pred izbore
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Iskusan Perperius (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    95

Citat Original postavio kojeimedadam Pogledaj poruku
    САМО 600.000€ ...

- - - - - - - - - -

A Šrederu i Bleru bar duplo više.
    Доминантна економска теорија нас учи да оно што је добро за власнике капитала и за њихове профите, увек је добро и за поданике.

Poznat sirmijum (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    216

postoji snimak emisije šabačke televizije gde velja govori o 400.000 evra , koje je navodno odbio .

Šta znači to , pa to da velja misli da sa svojih 5 poslanika u skupštini može da namakne bez problema te pare .

Buduća legenda
    Učlanjen
    05.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    383

Citat Original postavio sirmijum Pogledaj poruku
    sa 5 poslanika u parlamentu 600.000 je bedna cifra , pogotovo ako se odlučuje o nekom zakonu gde se vrte milioni , o premijerki lezbejki i o ko zna kakvim gadostima koje nam spemaju .

DA NE ZABORAVIMO , vučić je od velje nedavno optužen za pokušaj preuzimanja stranke , verovatno neuspešan jer nebi džabe nudio te pare .
    Pa da ali verovatno koa i svi druri poslanici, svaki od tih poslanika se kupuje i prodaje za sebe a ne u paktetu sa Veljom odnosno nisu Veljini.Pitanje je da li bi iko od njih u parlametnu da nisu bili na izbornoj listi sa SNS.Mislim da ta Veljina stranka u realnosti ne postoji u biračkom telu a kako se našla u parlamentu to je drugi par opanci.

Elita markojunk (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio sirmijum Pogledaj poruku

Веља сеља је познат по томе што он не краде, он крадуцка..

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    396

Citat Original postavio комшија Pogledaj poruku
    http://www.kurir.rs/vesti/politika/2877177/velimir-ilic-iznosi-sokantne-optuzbe-vucic-mi-nudio-600-000-evra-da-napustim-politiku

ODAKLE PARE? PREDSEDNIK SE "GAĐA" SA STOTINAMA HILJADA EVRA

VELIMIR ILIĆ IZNOSI ŠOKANTNE OPTUŽBE: Vučić mi nudio 600.000 evra da napustim politiku!

Lider Nove Srbije Velimir Ilić otkriva za Kurir da mu je Aleksandar Vučić, koji je tada bio premijer, nudio 600.000 evra da se povuče iz politike! Ilić nam je ispričao da ga je Vučić ovom nepristojnom ponudom šokirao prošle godine, neposredno pred parlamentarne izbore.

- Pozvao me je jedan dan da dođem u njegov kabinet. Ja mislio da ćemo da pričamo o projektima, jer sam mu prethodno dao neke dobre stvari da radimo, tunel ispod Kadinjače, Umku, Čestobrodicu i druge... Kaže on meni: „Sedi, Veljo, da se nešto dogovorimo. Da ti ja dam sad 200.000 evra, drugu ratu posle Nove godine, i još jednu posle, da se ti povučeš iz politike.“ Ja šokiran, a on nastavlja: „Ma daj, opusti se, mi smo drugari. Već si dugo u politici, šta ti više to treba. Uzmi pare, izmisli nešto, povuci se i uživaj“ - prepričava Ilić razgovor koji je vodio s Vučićem tokom zime, pre izbora održanih 24. aprila.

„Ne diraj mi stranku“

Sastanak se završio, kako kaže, odbijanjem ponude s gnušanjem.

- Rekao sam mu da ne želim, a evo, neka on kaže da to nije tačno. Neka me pogleda u oči ako sme i kaže da se ovo nije dogodilo u njegovom kabinetu. Ovo vam je sve istina o tome kako je hteo da me se reši, jer ja mnogo znam, a i postavljam neka nezgodna pitanja. Tada sam mu poručio i da mi više ne dira stranku, da njegov brat Andrej Vučić prestane da mi ucenjuje ljude. On mi je odgovorio da neće: „Evo, obećao sam ti, neću više, ne brini“, i izašao sam - rekao nam je Ilić, koji je do te 2016. bio koalicioni partner SNS i ministar u Vučićevoj vladi.

Lider NS tvrdi i da mu je Vučić sugerisao da ne ide na poslaničku listu.

- Rekao mi je da se ne prijavljujem za poslanika jer me računa za Vladu, i to je rekao da ću biti nešto mnogo više nego do sada: „Biće za tebe nešto bolje nego ovo za vanredne situacije. To ti je bilo bezveze, bez portfelja“. Tako mi je rekao, a u stvari je hteo polako da me eliminiše iz parlamenta, pa iz stranke, kad već nije uspeo ovom pogodbom s parama - objašnjava Ilić.

Pravio budalu od mene

On kaže da je Vučić, dok je bio premijer, koristio svaku priliku da ga ponizi kao ministra.

- To je bilo primetno i na sednicama vlade, ali posebno je bilo mučno na terenu, kada bi mu se obični ljudi obratili s pitanjima. „Za to vam je Velja zadužen. Sve će to Velja srediti. Dođi, Veljo, piši tamo...“ Tako je pravio predstavu i znao je da mi natovari čitava sela, pa me ljudi od rane zore zovu i pitaju, a ja nemam sredstava, jer on mi ne da. Tako sam ispadao obična budala u toj vladi - opisuje Ilić svoja iskustva iz Vučićeve vlade.

Bez odgovora

Aleksandar Vučić, koji je u međuvremenu postao predsednik države, juče nije odgovarao na naša pitanja o sastanku sa Ilićem na kojem mu je, kako tvrdi lider NS, nudio novac za povlačenje iz politike.
    Žestok raskid s Vučićem
    IZGUBIO POSLANIČKI KLUB

Raskid s Vučićem Velimir Ilić je obelodanio u januaru ove godine, kad je izneo žestoke optužbe na račun vlastodršca i njegovog okruženja. Posle ove rafalne paljbe po SNS, Vučiću i njegovom bratu, Ilić je postao oštar protivnik aktuelnog režima. Stranka je pretrpela potres, pošto su je napustili neki funkcioneri i poslanici, a sve to je rezultiralo i gubitkom poslaničkog kluba u parlamentu. Na predsedničkim izborima u aprilu Ilić i njegov NS podržali su kandidata Vuka Jeremića.
    velja vredi 60 evra. greska u stampi. ja bi mu dao 80.
    .Ovu rezoluciju su predložile Francuska, Velika Britanija, SAD, Belgija, Maroko i Mađarska, a izglasana je uz podršku Rusije sa 13 naprama 0.

Poznat sirmijum (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    216

Citat Original postavio Gruban Pogledaj poruku
    Pa da ali verovatno koa i svi druri poslanici, svaki od tih poslanika se kupuje i prodaje za sebe a ne u paktetu sa Veljom odnosno nisu Veljini.Pitanje je da li bi iko od njih u parlametnu da nisu bili na izbornoj listi sa SNS.Mislim da ta Veljina stranka u realnosti ne postoji u biračkom telu a kako se našla u parlamentu to je drugi par opanci.
    postojao je pokušaj preuzimanja i to nedavno , velja je pričao o tome . Do preuzimanja nije došlo jer verovatno velja ima neke veze i vezice po kojem ih drži na okupu . Dakle nije bila mogućna pojedinačna kupovina pa se prešlo na grupnu

Citat Original postavio markojunk Pogledaj poruku
    Веља сеља је познат по томе што он не краде, он крадуцка..
    bez obzira na stvarno stanje , po tom pitanju je bio 100% u pravu .......ako se kraducka , to može da ostane neprimetno a da da određen rezultat . Krađa na veliko uvek je bila vidljiva .

To je kao sa slavinom koja curi kap po kap koju vlasnig neće godinama promeniti , ali ako počne da curi ima u roku od oma da bude zamenjena

Elita markojunk (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

У праву је? Ок је крадуцкати није ок украсти пуно јер те провале? Сумњаш ли да имаш поремећен систем вредности?

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2278

Верујем у ово што говори Веља Илић - ЈЕДИНИ НАШ НАРОДНИ, НАЦИОНАЛНИ И ДРЖАВНИ ПРОБЛЕМ ЈЕ ТО ДА ЛИ ЋЕ СЕ У ДОГЛЕДНО ВРЕМЕ ПОЈАВИТИ НЕКИ ЧОВЕК КОЈИ СТВАРНО ЈЕСТЕ ЧОВЕК - КОЈИ ИМА СВОЈУ САВЕСТ, ЧАСТ И ПОШТЕЊЕ И ДА ДОКУМЕНТОВАНО ОБЈАВИ СВЕ СВИЊАРИЈЕ ЕГОМАНИЈАКА НА ВЛАСТИ.......
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    396

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Верујем у ово што говори Веља Илић - ЈЕДИНИ НАШ НАРОДНИ, НАЦИОНАЛНИ И ДРЖАВНИ ПРОБЛЕМ ЈЕ ТО ДА ЛИ ЋЕ СЕ У ДОГЛЕДНО ВРЕМЕ ПОЈАВИТИ НЕКИ ЧОВЕК КОЈИ СТВАРНО ЈЕСТЕ ЧОВЕК - КОЈИ ИМА СВОЈУ САВЕСТ, ЧАСТ И ПОШТЕЊЕ И ДА ДОКУМЕНТОВАНО ОБЈАВИ СВЕ СВИЊАРИЈЕ ЕГОМАНИЈАКА НА ВЛАСТИ.......
    takav srbin ne postoji.
    .Ovu rezoluciju su predložile Francuska, Velika Britanija, SAD, Belgija, Maroko i Mađarska, a izglasana je uz podršku Rusije sa 13 naprama 0.

Buduća legenda комшија (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    898

Moderator Platin (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2321

A Velji bese malo?
    Sta je hteo 2 miliona, oslobodjeno poreza?

Da nije ocekivao od vodje da bude zahvalan?!?

Elita markojunk (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio snoshaj efendija Pogledaj poruku
    takav srbin ne postoji.
    Огромна већина Срба је таква, проблем је у томе што смо окупирани па свака свиња може да нас запишава..

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    672

pre neki dan bese tema ali 400.000 evra!

sad skocilo! ha,ha, ha
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Legenda
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja na ćučavcu, patim se...
    Tvrda stolica, oči ispadaju.
    On, malo sa strane, ulevo, iznad lavaboa.
    'Oće da piša...
    Pa, kad ga izvadi, umal' se nisam zanesvestio !
    Ovol'ki mu je...!

Aktivan član zaluđenik (avatar)
    Učlanjen
    04.01.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio 27E Pogledaj poruku
    pre neki dan bese tema ali 400.000 evra!

sad skocilo! ha,ha, ha
    Znači, opet inflacija...

Ili ne. Evro je malo pao, pa je 4 naprasno postala 6 a nule se prepisuju.
    Don't wait for the perfect moment.
    Take the moment and make it perfect.

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    672

mrzi me da trazim tu budalastu temu sa 400.000

neko ovde one koji prate krstu potcenjuje i glupo tesko se zahebava na tudj racun

- - - - - - - - - -

a i sta bi velja radio sa tolikim parama? uzeo jos kilo rakije?
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Ističe se
    Učlanjen
    03.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio 27E Pogledaj poruku
    mrzi me da trazim tu budalastu temu sa 400.000

neko ovde one koji prate krstu potcenjuje i glupo tesko se zahebava na tudj racun

- - - - - - - - - -

a i sta bi velja radio sa tolikim parama? uzeo jos kilo rakije?
    Otkud vucicu tolike pare?Kraduckao vise od Velje?

Slične teme

1. Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 10.12.2016., 16:00
  2. Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 26.12.2014., 18:30
  3. VELJA ILIĆ - Biću ministar u novoj vladi
    Autor mar_comm u forumu Politika
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 06.02.2012., 16:00
  4. Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 16.12.2011., 01:46

Pravila za slanje poruka