Hejli: Svi znaju da se Rusija mešala u izbore

Mortimer

Veoma poznat
Poruka
11.366
Hejli: Svi znaju da se Rusija mešala u izbore

SUBOTA, 08. JUL 2017, 21:09 -> 21:21IZVOR:TANJUG

Američka ambasadorka u UN Niki Hejli izjavila je da se Rusija mešala u izbore u SAD i širom sveta, i da to svi znaju, uprkos odbijanju predsednika Donalda Trampa da to kaže.
Tramp je na sastanku sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom u Hamburgu "želeo da ga pogleda u oči i stavi mu do znanja da mi znamo da ste se mešali u naše izbore".
"Svi znaju da se Rusija mešala u naše izbore", rekla je Hejli za Si-En-En, prenosi AFP.
Oni to, kako tvrdi, rade i na drugim kontinentima i to na način da pokušaju da izazovu haos u tim zemljama.
"I ne govorimo to samo mi. Mislim da ćete čuti i druge lidere da to kažu", dodala je Hejlijeva.
Prema njenim rečima, ruski demanti je očekivan. "Tako Rusija pokušava da sačuva obraz. A ne mogu. Ne mogu", navela je ona.
Na pitanje sa kojim konkretnim sankcijama bi Moskva mogla da se suoči ona je odgovorila – "moraćete da pitate predsednika".
http://www.rts.rs/page/stories/sr/s...i-svi-znaju-da-se-rusija-mesala-u-izbore.html

Cemerika se mesa i pre i posle izbora!

Ako nije pobedio njihov kandidat sve se zavrsi u krvi!

Jel ubise Aljendea, Alda Mora, Sadama Huseina, Gadafija, Milosevica itd?

Jelk nas bombardovase 99-te?
 
DENoEi4XoAA46QM.jpg
 
Мортиша, да ли се слажеш са Хејлиовом изјавом?
Da li su amerikanci patentirali pravo mesanja kada su izboriu pitanju,pa se sada osecaju ostecenim zbg kradje patenta ? Po Latinskoj Americi protekla pola veka uticu na izbore,arapska proleca,Balkan i , sada pazi foru "Rusi se mesaju u izbore u SAD ! ". Ti ruski banditi zamisljju da su oni mi ,pa da mogu da obaraju demokratski izabrane vlade i predsednike:lol:
 
Kada mi prezentujes video zapis da ruski ambasador tokom Trampove kampanje prisutnima deli pastete,prihvaticu to kao neoboriv dokaz ruske umesanosti u predsednicke izbore :lol:

Цар Путин се мало префињеније меша у америчке изборе од дељења паштете присутнима у току Трампове кампање.
 
Цар Путин се мало префињеније меша у америчке изборе од дељења паштете присутнима у току Трампове кампање.

Naravno.SAD su super sila pa direktno utice u izbore na svim kontinentima. Rusi su za razliku od SAD ipak regionalna sila ,pa su se fokusirali na izbor predsednika super sile:lol:
 

Back
Top