Ope ja :(

Dr. NN

Primećen član
Poruka
757
Ćao svimaaa,
nije me dugo bilo, ali evo vraćam se čim popijem korpu...

Ova korpa boli jače od ostalih...

Za razliku od prethodnih ovaj put sam se ljubio konačno, prvi put u 24. godini i snašao sam se iznenađujuće odlično...
Ali sam naleteo na baksuza...

Ubrzaću malo jer znam da mrzite čitati...

Negde u Novembru sam se javio prvi put jednoj devojci, dok sam patio za prethodnom koja je komšinica ovoj i ništa tu je bilo nekoliko kratkih razgovora, ja se javim nedeljno i to traje kratko. U Februaru ona raskida sa dečkom sa kojim je bila godinu dana u vezi i negde u Maju se ja javim, ona kao zovi me , nemam vremena da pišem i da mi broj. Pre toga smo se i videli par puta čisto onako.

To brzo preraste u hot razgovore gde mi ona stenje na tel dok se samozadovoljava, ali uvek izbegava da se vidimo i rekla mi da pati za bivšim mnogo, a da sam joj ja poseban jer sam drugačiji od drugih.

i nakon nekih 2 nedelje se vidimo u busu (dan pre toga, bivši joj se verio) i ja je poljubim, tačnije ljubili se ceo put, ispostaviće se, tada smo se ljubili i poslednji put... Na kraju da je poljubim, ona se izmakne i kaže pričaću ti.
Dođem, kaže moram da se povučem, ne mogu biti u vezi, mnogo me pogodila veridba bivšeg, volim ga još i neću tebe da zavaravam.

Tu se ja smorim, međutim i dalje nastavljamo sa konverzacijom, nešto slabijeg intenziteta, ali i dalje smo ponekad imali seks preko telefona :lol:
Prošle nedelje mi pošalje sliku gde je ona gola, ali to ostaje samo na tome.
Skoro saznaje da joj je bivšeg devojka trudna i opet pada u očaj, onda se vidimo slučajno i dok smo bili zajedno prođe joj bivši i ona počne da plače.
Ja je zovem sinoć i kaže mi da se čujemo prekosutra, ja reko zašto ne sutra, kaže ne moramo da se čujemo 24h.

Onda preko pooruka počinje svađa gde je ja pitam da li hoće da se udaljim od nje, kaže da. Ne želi da me muči kaže i posle kaže kako neće da se čujemo više nikada na šta joj ja kažem da sam ja lud što se vežem za osobe koje se dopisuju sa još njih 50 i šalju gole slike na šta je ona popizdela i kaže ti misliš da sam ja *****, ne mogu da verujem, slika mi mesendžer, poruke i viber gde se dopisuje samo sa drugaricama i bratom, i rekla mi da ne želi da se čujemo više nikada...

Danas sam očajan i pišem ovo da mi bude malo lakše, kako se koja pojavi u ovom mom životu, samo mi nanese sve veću i veću bol.
Ovom sam preboleo onu prethodnu.

Ova mi se činila kao jako dobra osoba, i stvarno mislim da jeste. Jeste mi slala gole slike, ali mi je rekla da nikada u životu nebi bila u kombinaciji, da je meni slala to jer meni mnogo veruje jer sam dobar dečko, nisam navalentan prema njoj bio.

Ovu devojku ne želim da izgubim, ona mnogo pati za tim dečkom i želi da se osami i da ga tako preboli, smatra da je jako loše ući u vezu sa nekim, a biti zaljubljen u drugog i to je u pravu.
 
Poslednja izmena:
Kome sada šalje gole slike
i s kim se preko telefona ljubi
ne bi joj zubi , ne bi joj zubi ...:sad2:

Ljubili smo se stvarno, a seksali preko telefona. Ne salje nikome, rekoh da se devojka rasplakala kad je bila sa mnom i ovaj prosao kolima.
Mnogo ga voli i nece da zavarava nikoga. Svakom kaze da ima decka da bi ga oterala.
Ja sam ovo pisao da bi meni bilo lakse, vasi komentari i onako su uglavnom trolovski.
 
Ala te vrti kao konja :D Mene bi bilo sramota da napisem ovo ovde i da se zalim za ovako nesto.
Razumem ja da si ti naivan, neiskusan a pritom brzo se vezujes. Ona je osoba koja ne zna sta hoce, hoce da se je** a da joj ne udje. Place za bivsim pored tebe, pa da neka devojka koja se vidi sa mnom i mi da blejimo u parku, kaficu, nbtno i da zaplace za bivsim, pa ja bi samo ustao, platio moje pice i otisao kuci, jer ne bih gubio vreme na nju.

Ti si njoj rezerva, kad joj je tesko ona se tebi javi, a kad joj je super stavi te na pauzu od 24h.

Daj nemoj da ispadas glup, reci joj da ti se ne obraca, ne ponizavaj se, ne dozvoljavaj da te ponizava. Ne zeli tebe da muci? Druze, nisi valjda poverovao u to? Boli nju uvo za tebe , ona preko tebe pokusava da zaboravi bivseg decka, a kad joj budes dosadio sutnuce te.

Ne salje nikome,

Aha, fora za naivne budale, ti si joj druze odma da ti kazem 10-i sa kim hotuje. :)

Pa obrisala je chatove sa muskarcima prvo pa ti je poslala screenshot, ne budi naivan alo.
 
Poslednja izmena:
Jao ova korpa boli jace od ostalih ahahha car si keve mi:lol:
I dalje ne kapiras sve sta smo ti pricali,kaze nisam navaljivao,da sa navalio s tim da te boli patka oce nece jurila bi te,ovako kad zna da ima otirac najebo bi i da si s njom
E tako aj sad baci njenu fotku:ceka:
 
Ovu devojku ne želim da izgubim, ona mnogo pati za tim dečkom i želi da se osami i da ga tako preboli, smatra da je jako loše ući u vezu sa nekim, a biti zaljubljen u drugog i to je u pravu.

Nema tebi buducnosti sa njom, shvatices to ali kada bude kasno, do tada ce ti korpa biti veca :hahaha:

Sto kaze george, podeli tu fotku sa nama :D
 
Ala te vrti kao konja :D Mene bi bilo sramota da napisem ovo ovde i da se zalim za ovako nesto.
Razumem ja da si ti naivan, neiskusan a pritom brzo se vezujes. Ona je osoba koja ne zna sta hoce, hoce da se je** a da joj ne udje. Place za bivsim pored tebe, pa da neka devojka koja se vidi sa mnom i mi da blejimo u parku, kaficu, nbtno i da zaplace za bivsim, pa ja bi samo ustao, platio moje pice i otisao kuci, jer ne bih gubio vreme na nju.

Ti si njoj rezerva, kad joj je tesko ona se tebi javi, a kad joj je super stavi te na pauzu od 24h.

Daj nemoj da ispadas glup, reci joj da ti se ne obraca, ne ponizavaj se, ne dozvoljavaj da te ponizava. Ne zeli tebe da muci? Druze, nisi valjda poverovao u to? Boli nju uvo za tebe , ona preko tebe pokusava da zaboravi bivseg decka, a kad joj budes dosadio sutnuce te.



Aha, fora za naivne budale, ti si joj druze odma da ti kazem 10-i sa kim hotuje. :)

Pa obrisala je chatove sa muskarcima prvo pa ti je poslala screenshot, ne budi naivan alo.

Licno mi je na telefonu par dana pre toga pokazivala s kim se dopisuje. Svim muskarcima koji joj se jave ostavi seen ili drugarski odgovori i to je to.
Pa svako vece smo zaspali otvorene linije.
Vama kada pisem izgleda da je devojka "ku*va", ja mogu da garantujem da nije. Blizu mene zivi i nikada nista lose za nju nisam cuo, dok za onu pre jesam.
Vezujem se brzo, to je istina.
 
Ako sam joj ista znacio za ovo vreme, javice se, kao onda kada mi je rekla da ne moze da bude u vezi i da mora da se povuce, pa me zvala dan kasnije.
Sada je najveci problem jer sam je uvredio, poslao sam glasovnu poruku na Viber jer nije mogla da prica na tel tada:

"ovo je poslednji put da se vezem za nekoga ko se dopisuje sa njih 50 i salje gole slike", tada sam je mnogo uvredio i poslala mi screenshot-ove gde se vidi da se ne dopisuje sa svakim, a i ranije sam ja video, ne znam zasto sam to i rekao i kajem se, sada nema sanse da doprem do nje...
Nije me blokirala nigde... Sta mogu da uradim? Pozive odbija i rekla mi je da nema vremena da ode u mts i promeni broj, u fazonu je da hoce da se povuce skroz i na mene je ljuta. :(
 
Poslednja izmena:
Ma ajde bre, ti mislis da se ona oseca tako u vezi tebe? Ne.

Veruj ti meni, ja sam se opeko bio 2x kad sam bio mladji i sada sam potpuno druga osoba. Zapamti i od goreg ima gore. Sta mislis da si bio sa njom par godina pa te ostavi ili da ste u braku pa te ostavi, haos. Ovako ovo je nista veruj mi, ti si se samo vezao za nju, ali mozes i da se odvezes. Klin se klinom izbija. Pocni da se cujes sa drugim devojkama, druzi se, izlazi bice ti lakse.
 
Ma ajde bre, ti mislis da se ona oseca tako u vezi tebe? Ne.

Veruj ti meni, ja sam se opeko bio 2x kad sam bio mladji i sada sam potpuno druga osoba. Zapamti i od goreg ima gore. Sta mislis da si bio sa njom par godina pa te ostavi ili da ste u braku pa te ostavi, haos. Ovako ovo je nista veruj mi, ti si se samo vezao za nju, ali mozes i da se odvezes. Klin se klinom izbija. Pocni da se cujes sa drugim devojkama, druzi se, izlazi bice ti lakse.

Pa znam, proslu sam ovom preboleo, tu pre prosle, proslom. Ali je tesko u ovom trenutku, ova praznina ubija, a ja gubim volju za jurnjavom za devojkama. Pogotovo sto znam da se svakoj udvara jos 5,6 likova bar u tom trenutku...
Nije mi bas bajno ni na poslu sada, samo mi je ovo jos trebalo..
 
Pa znam, proslu sam ovom preboleo, tu pre prosle, proslom. Ali je tesko u ovom trenutku, ova praznina ubija, a ja gubim volju za jurnjavom za devojkama. Pogotovo sto znam da se svakoj udvara jos 5,6 likova bar u tom trenutku...
Nije mi bas bajno ni na poslu sada, samo mi je ovo jos trebalo..

sto sta se zbiva na poslu? problemi sa programskim jezicima? :lol:
 
Ma ajde bre, ti mislis da se ona oseca tako u vezi tebe? Ne.

Veruj ti meni, ja sam se opeko bio 2x kad sam bio mladji i sada sam potpuno druga osoba. Zapamti i od goreg ima gore. Sta mislis da si bio sa njom par godina pa te ostavi ili da ste u braku pa te ostavi, haos. Ovako ovo je nista veruj mi, ti si se samo vezao za nju, ali mozes i da se odvezes. Klin se klinom izbija. Pocni da se cujes sa drugim devojkama, druzi se, izlazi bice ti lakse.

ahahaha ti kad si bio mladji :zcepanje: koliko si tad imao godinica 12? :lol:
 

Back
Top