Живот у Пољској убија

Poljakromantik1995

Zainteresovan član
Poruka
385
Од чега да почнем ? Имам 22 година ,4 месеца i немам жељу да живим дуже . Ако мислите ,што живот у Пољској је бајка ,а Пољска је рај ,онда нисте у праву . Истина је таква ,што многи код наш такође немају шта да једе људи имају паре не да живе ,али једва да егзистирају ,иако имамо вечу просечну плату него Ви . Има и пуно људи који цркне овде од глади .Шта се тиче финансијске сфере нисам богат ,али има и сиромашнијих од мене . Шта се тиче духовне сфере живота … Имам депресију иако студирам право,многи људи могу само да мени завиде овог ,али ја стварно патим . Моја мајка ,директорка школе ,алкохоличарка . ћале бивши учитељ ,историчар , добио је два срћана инфаркта (због стреса ,који је добио захвалајући агресивној мајци ) .
Мајка је мене стално вређала кад попила ( рекла је пуно пута ,што сам смеће ,ђубре ) ,иако сам увек имао добре оцене ,али све ово је радила због алкохола и болесне амбиције .
Вршњаци мене никад нису волели због мајке директорке и су мени правили проблеме прво у основној школи (6 година трајања )и школи ,која у Пољској зове се ,,гимназјум ’’ (3 година после ове гимназије има 3 године средње a а после тога матурни испит и студија ) .
Шта се тиче девојака ,(жена ), увек сам био за овa створења гора сорта . Иако неки кажу ,што сам згодан лик (199 cm i 95 kg) ,имам озбиљан проблем с девојкама/женама . Имао сам у животу три девојака ; Једна је мене преварила са 45 годишњим мушкарцом због 50 евра . Друга је мене оставила после две недеље кад је схватила што нисам богат .Трећа мене је најјаче погодила у срце .У једну октобарску суботу провео сам сјајно вече са њом ,рекла ми је ,што сам сјајан лик ,питала у које дане имам слободне време од часова ,да проводимо заједно време у ове дане ,а дан после ,у недељу ,рекла је ,што није још спремна за вежу и што не жели више да ме види на очи и што ово није моја кривица .Схватио сам ,што никад нећу да будем срећан ,што мој живот нема смисла . Убио би се већ одавно ,али немам храбрости да то урадим .
Тако стоје ствари .
 
Trudi se da ne razmišljaš o svojim roditeljima, tim bivšim devojkama u pokušaju, vršnjacima u školi,... svemu što je bilo i prošlo, gledaj ispred sebe; zaljubljivanje eliminiši makar morao da radiš lobotomiju dok ne završiš školovanje, očigledno ti ne ide da podneseš te bolje pronađi neki ventil za stres koji ti se nagomilava i ne pridodaji. Takođe zaebi stanje u društvu, život je sranje na bilo kom mestu na svetu kad se udubiš u tu problematiku zato nemoj. I pogotovu nemoj kukati nepoznatim ljudima, svi mi volimo sebe više nego tebe, zato budi malo nalik drugima i izbori se za svoje, uzmi šta i koliko možeš, daj od sebe koliko želiš i nađi svoje zadovoljstvo u tome. Beži od depresije dok si mlad, pre nego što svikneš na nju. Ako ne ide, sad ne znam kako je u Poljskoj ali vidi da li postoji neko savetovalište gde ti mogu bolje pomoći, ili barem saslušati, ako ništa da vidiš da ima i drugih koji se osećaju poput tebe i bore se da idu napred,.
 
Trudi se da ne razmišljaš o svojim roditeljima, tim bivšim devojkama u pokušaju, vršnjacima u školi,... svemu što je bilo i prošlo, gledaj ispred sebe; zaljubljivanje eliminiši makar morao da radiš lobotomiju dok ne završiš školovanje, očigledno ti ne ide da podneseš te bolje pronađi neki ventil za stres koji ti se nagomilava i ne pridodaji. Takođe zaebi stanje u društvu, život je sranje na bilo kom mestu na svetu kad se udubiš u tu problematiku zato nemoj. I pogotovu nemoj kukati nepoznatim ljudima, svi mi volimo sebe više nego tebe, zato budi malo nalik drugima i izbori se za svoje, uzmi šta i koliko možeš, daj od sebe koliko želiš i nađi svoje zadovoljstvo u tome. Beži od depresije dok si mlad, pre nego što svikneš na nju. Ako ne ide, sad ne znam kako je u Poljskoj ali vidi da li postoji neko savetovalište gde ti mogu bolje pomoći, ili barem saslušati, ako ništa da vidiš da ima i drugih koji se osećaju poput tebe i bore se da idu napred,.

Бром?
 

Back
Top