Живот у Пољској убија

Trcim za nekim ko se leci pilulama i alkholom, a ne mislim na onaj za spoljnu upotrebu:lol:
A sad lepo odskakuci u nepoznatom pravcu, posto znamo i ti i ja sta tebe muci. :lol:

nisam trosio poljakinje al ne mogu biti teze od ovih ovde

- - - - - - - - - -

Cave man....Al ja sam velika diva, meni treba pozornica, a ne pdf psihologija...:lol:

- - - - - - - - - -

:zcepanje:

- - - - - - - - - -

Ja sam ko loki zelim cvece, parade, spomenik do neba sa mojim urezanim imenom :lol:
jel to govoris o udadbi?.... to se lako da urediti.... utopim sve sto imam za tu ceremoniju i onda zivimo ko nomadi....ti ionako volis da lutas....
 
Dakle, u kafani filozofija si pitao dal bi neko putovao u amsterdam radi podele troskova. Ja sam te na pp pitala dal bi dosli u obzir i drugi gradovi, jer su singl sobe skoro po ceni sobe za dvoje, pa i na bookingu. Onda si ti meni objasnio kako bi ti neke pecurke tralala neku drogu i ka sma rekla lepo da ne bih to ni probala, a ne isla zbog toga bili gde....i ne samo to nego si jos piceo da me ubedjujes kako ja ne znam da zivim zato sto se ne drogiram. Na kraju si me izvredjao da trazim spinzora, a ja svoja putovanja placam sama, kao sto sam platila i putovanje u rusiju. Da sam znala da si narkoman i alkoholicar ne bi mi palo na pamet da te ista pitam. Sce je to lepo u ppovima.:D jer ja u zivotu kafu ne bih popila sa nekim ko se drogira

- - - - - - - - - -

Tako da odhebi od mene...
 
...
Имам 22 година ,4 месеца i немам жељу да живим дуже
...

Ti si prava slovenska duša,
kad nema problema - nama dosadno ...

Th.: Gledaj naše jugoslovenske ratne filmove i serije,
puni su jada i bede - prijaće ti !

https://www.dailymotion.com/video/x339e23
[video=dailymotion;x339e23]https://www.dailymotion.com/video/x339e23[/video]

Usput ćeš vežbati jezik ! ;)
 
Dakle, u kafani filozofija si pitao dal bi neko putovao u amsterdam radi podele troskova. Ja sam te na pp pitala dal bi dosli u obzir i drugi gradovi, jer su singl sobe skoro po ceni sobe za dvoje, pa i na bookingu. Onda si ti meni objasnio kako bi ti neke pecurke tralala neku drogu i ka sma rekla lepo da ne bih to ni probala, a ne isla zbog toga bili gde....i ne samo to nego si jos piceo da me ubedjujes kako ja ne znam da zivim zato sto se ne drogiram. Na kraju si me izvredjao da trazim spinzora, a ja svoja putovanja placam sama, kao sto sam platila i putovanje u rusiju. Da sam znala da si narkoman i alkoholicar ne bi mi palo na pamet da te ista pitam. Sce je to lepo u ppovima.:D jer ja u zivotu kafu ne bih popila sa nekim ko se drogira

- - - - - - - - - -

Tako da odhebi od mene...

znaci on je narkos?
 
Од чега да почнем ? Имам 22 година ,4 месеца i немам жељу да живим дуже . Ако мислите ,што живот у Пољској је бајка ,а Пољска је рај ,онда нисте у праву . Истина је таква ,што многи код наш такође немају шта да једе људи имају паре не да живе ,али једва да егзистирају ,иако имамо вечу просечну плату него Ви . Има и пуно људи који цркне овде од глади .Шта се тиче финансијске сфере нисам богат ,али има и сиромашнијих од мене . Шта се тиче духовне сфере живота … Имам депресију иако студирам право,многи људи могу само да мени завиде овог ,али ја стварно патим . Моја мајка ,директорка школе ,алкохоличарка . ћале бивши учитељ ,историчар , добио је два срћана инфаркта (због стреса ,који је добио захвалајући агресивној мајци ) .
Мајка је мене стално вређала кад попила ( рекла је пуно пута ,што сам смеће ,ђубре ) ,иако сам увек имао добре оцене ,али све ово је радила због алкохола и болесне амбиције .
Вршњаци мене никад нису волели због мајке директорке и су мени правили проблеме прво у основној школи (6 година трајања )и школи ,која у Пољској зове се ,,гимназјум ’’ (3 година после ове гимназије има 3 године средње a а после тога матурни испит и студија ) .
Шта се тиче девојака ,(жена ), увек сам био за овa створења гора сорта . Иако неки кажу ,што сам згодан лик (199 cm i 95 kg) ,имам озбиљан проблем с девојкама/женама . Имао сам у животу три девојака ; Једна је мене преварила са 45 годишњим мушкарцом због 50 евра . Друга је мене оставила после две недеље кад је схватила што нисам богат .Трећа мене је најјаче погодила у срце .У једну октобарску суботу провео сам сјајно вече са њом ,рекла ми је ,што сам сјајан лик ,питала у које дане имам слободне време од часова ,да проводимо заједно време у ове дане ,а дан после ,у недељу ,рекла је ,што није још спремна за вежу и што не жели више да ме види на очи и што ово није моја кривица .Схватио сам ,што никад нећу да будем срећан ,што мој живот нема смисла . Убио би се већ одавно ,али немам храбрости да то урадим .
Тако стоје ствари .

smaras. nadji posao i hobi. Treniraj neki sport. Da se osecas kao deo tima. I druzi se sa njima. IALi prvo bezi(begaj) od destruktivne familije. Svako je prolazio kroz krize kad je bio mladji. Bavi se i naukom. I
 
Gde da bezim druze?

U Srbiju-ovde Poljake jedva čekamo!:hahaha:
Zajebavam se,ali,vidi...Nemaš u EU takve opuštencije kao ovde kod nas!
Ladovina dečko...
Kad završiš to yebeno pravo (to studiraš?) idi u Nemačku,Švedsku ili Dansku ili ...na bauštel i zaradi
koju ljadu eura pa dođi kod nas u Srbiju i to u seoski turizam (15 eura dnevno stan i rana sa sve cugom sem pivkana!)
jedno nedelju dana pa u jedan od većih gradova-najbolje u NS za Egzit pa ostaneš posle još nedelju dana da se zajebavaš...
Nije skupo,a ladovina do jaja! A ptićke-slobodno moš kasti -među najlepšim i najzgodnijim na svetu...Samo ...Čuvaj se Sremica i
Mađarica,a i Ciganćica! Te kad te zalude,nikad nećeš odavde!:hahaha:
 
Од чега да почнем ? Имам 22 година ,4 месеца i немам жељу да живим дуже . Ако мислите ,што живот у Пољској је бајка ,а Пољска је рај ,онда нисте у праву . Истина је таква ,што многи код наш такође немају шта да једе људи имају паре не да живе ,али једва да егзистирају ,иако имамо вечу просечну плату него Ви . Има и пуно људи који цркне овде од глади .Шта се тиче финансијске сфере нисам богат ,али има и сиромашнијих од мене . Шта се тиче духовне сфере живота … Имам депресију иако студирам право,многи људи могу само да мени завиде овог ,али ја стварно патим . Моја мајка ,директорка школе ,алкохоличарка . ћале бивши учитељ ,историчар , добио је два срћана инфаркта (због стреса ,који је добио захвалајући агресивној мајци ) .
Мајка је мене стално вређала кад попила ( рекла је пуно пута ,што сам смеће ,ђубре ) ,иако сам увек имао добре оцене ,али све ово је радила због алкохола и болесне амбиције .
Вршњаци мене никад нису волели због мајке директорке и су мени правили проблеме прво у основној школи (6 година трајања )и школи ,која у Пољској зове се ,,гимназјум ’’ (3 година после ове гимназије има 3 године средње a а после тога матурни испит и студија ) .
Шта се тиче девојака ,(жена ), увек сам био за овa створења гора сорта . Иако неки кажу ,што сам згодан лик (199 cm i 95 kg) ,имам озбиљан проблем с девојкама/женама . Имао сам у животу три девојака ; Једна је мене преварила са 45 годишњим мушкарцом због 50 евра . Друга је мене оставила после две недеље кад је схватила што нисам богат .Трећа мене је најјаче погодила у срце .У једну октобарску суботу провео сам сјајно вече са њом ,рекла ми је ,што сам сјајан лик ,питала у које дане имам слободне време од часова ,да проводимо заједно време у ове дане ,а дан после ,у недељу ,рекла је ,што није још спремна за вежу и што не жели више да ме види на очи и што ово није моја кривица .Схватио сам ,што никад нећу да будем срећан ,што мој живот нема смисла . Убио би се већ одавно ,али немам храбрости да то урадим .
Тако стоје ствари .

druže nemoj da sudiš o sebi da si loš za žene dok ne dobiješ bar 20 korpi
 
Pokusaj da odes u neki veci grad u domovini Varsava, Krakov ili u Istocnu Nemacku. Verujem da su ti gradovi skuplji za zivot od tvog, ali bi bare bio zauzet poslom, nasao druge prijatelje koji ne bi gledali tako na tebe kao drugari u skoli. Vreme bi ti brzo proslo, a ne bi te ubijalo razmiljanje o suicidu i ostale gluposti. Znam da vas ima puno u Deutschlandu. Srecno, hrabro i glavu gore. :bye:

Da Srbi imaju EU pasos kao ti, ispraznili bi zemlju za tri dana. Svi bi otisli najpre u Nemacku, Austriju, Svajcarku zbog blizine. Veruj mi. Ja sam jedan od njih koji bi prvi stao u red na granicu sa Madjarskom. :super:
 

Back
Top