Volite li savrsene?

petrof

Zainteresovan član
Poruka
252
Dakle, misli se na fizicku gradju. Pa, ako neko voli i na psihicku. Volite li barbike i kenove, ili vam je draze ako ima neki mladez, deblje noge, guzu, ukratko nesto specificno.

Licno, volim lepe i zgodne zene, kao i svi, ali i nesavrsenost ima svoje vrline i ume da pruzi mnogo vise nego sto se ocekuje.
 
Kad god sam upoznala nekog ''savršenog'' u fizičkom smislu, shvatila sam da je narcisoidan do bola ... a ja tu osobinu nikako ne volim ... pa samim tim to povlači ''nesavršenost'' onog unutrašnjeg, što ja više cenim.

Uvek sam volela ''specifičnosti'' i nešto što jednog čoveka izdvaja od ostalih u krdu.

Glasam za ''nesavršenost''.
 
Savrsenstvo uglavnom deluje plasticno. Volim pametna lica, oci iz kojih vidis "nekog" bez obzira na boju....naravno da ne volim ekstreme-nekoga sa 120 kg, ili sa dva zuba i jednim okom, ali ipak glasam za "asimetricnost koja daje iluziju lepote"...
 
Jao, ala se*ete... Pa ko ne voli savrseno?? Ne mora savrseno, al lepota se ceni. Ne kazem da je jurim samo savrsene, al krndelji ne dolaze u obzir. Sada cu biti napadnut od strane gomile feministkinja ovog foruma...
 
Ne volim savršene,ali jako gledam u ruke,zube,važan mi je i stav dotičnog.To je ono što gledam kada nekoga upoznajem.
Mada šta je nekom lepo,drugome ne mora biti, tako da je sve relativno:-D
 
=Darkman=:
Jao, ala se*ete... Pa ko ne voli savrseno?? Ne mora savrseno, al lepota se ceni. Ne kazem da je jurim samo savrsene, al krndelji ne dolaze u obzir. Sada cu biti napadnut od strane gomile feministkinja ovog foruma...
OK, ali zasto mislis da neko drugi nema drugacije misljenje? I, kad smo kod "lepota se ceni"-zar ne mislis da je lepota veoma, veoma rastegljiv pojam, koji zavisi od osobe i ukusa, geografije, vremena (uporedi "lepu zenu" renesanse, pocetka 20-tog veka i ove sada), trenda..Koliko "lepih zena" vidis na izboru za mis sveta, akoliko ih je "lepo" tebi? Ma, lepota zavisi cak i od raspolozenja-nekad sam najlepsa, a nekad mi se ne gleda u ogledalo...
 
Obično te ''savršene'' budu žrtve svoje savršenosti, jer njima nemaju hrabrosti da pridju neki normalni ljudi ... nego im uglavnom prilaze budale koje su toliko narcisoidne i pune sebe, da ne pomišljaju na neuspeh i ''pedalu''.... e, shodno tome, takve devojke - uglavnom nailaze na te ''ludake'' - i nemaju drugi izbor.
Ja mislim da su one žrtve.
 
bejbica:
Volim one koji su "nesavrseno" lepi.Mora da ima neki detalj koji rusi to "savrenstvo" i onda je sve ok:-)
O ovome sam govorio. Volim kad devojka ima neku manu (ne banalizujte sa kracom nogom i sl.). Imao sam jednom „savrsenu” (al` bas, i sam sam se pitao kako mi je uspelo ,iako mislim da znam odgovor) i bilo je lepo, ali nekako, ne umem da objasnim zasto, mnogo volim kad kotrlja rrrr, kad je niska i tako, imam ja tih ludila jos. To je stvar instinkta, kad primetim tako nesto ustreptim, al` se smirim, sta cu, jednu sam ozenio, ko mi je sad kriv. :D
 
petrof:
O ovome sam govorio. Volim kad devojka ima neku manu (ne banalizujte sa kracom nogom i sl.). Imao sam jednom „savrsenu” (al` bas, i sam sam se pitao kako mi je uspelo ,iako mislim da znam odgovor) i bilo je lepo, ali nekako, ne umem da objasnim zasto, mnogo volim kad kotrlja rrrr, kad je niska i tako, imam ja tih ludila jos. To je stvar instinkta, kad primetim tako nesto ustreptim, al` se smirim, sta cu, jednu sam ozenio, ko mi je sad kriv. :D
sory za onaj kratki izliv humora, i meni je lakshe kada partnerka ima neshto shto je ne chini savrshenom, pogotovo shto savrshenstvo po mom mishljenju udara u glavu (bili bi slepi kada ne bi primecivali).
 
petrof:
O ovome sam govorio. Volim kad devojka ima neku manu (ne banalizujte sa kracom nogom i sl.). Imao sam jednom „savrsenu” (al` bas, i sam sam se pitao kako mi je uspelo ,iako mislim da znam odgovor) i bilo je lepo, ali nekako, ne umem da objasnim zasto, mnogo volim kad kotrlja rrrr, kad je niska i tako, imam ja tih ludila jos. To je stvar instinkta, kad primetim tako nesto ustreptim, al` se smirim, sta cu, jednu sam ozenio, ko mi je sad kriv. :D
Drago mi je da smo se razumeli:-)Imam i ja tih ludila i u njima uzivam.Sto da bude sve pod konac kad nemora:-)
And btw slatko me nasmeja, jer i ja kotrljam rrr:-)
 
Ja sam bila u vezi sa deckom koji je super izgledao ali najveci problem sto se gledao u svaki izlog u svako ogledalo,..u sve sto je moga da vidi svoj lik,.....I naravno voleo je samog sebe vise nego bilo sta na svetu,..svima je nalazio mane i psihicke i fizicke,..ali samo nije video svoju manu da je nedvidjeno glup!!! :shock: Ne volim savrsene kao sto je Ken,....volim kada muskarac dobro izgleda,....ali ne bolje od mene ;) :D
 
Ma sustina je u sledecem...................dobra riba skup hobi.............i obrnuto.....................e sad koliko si sposoban da ga/je..................zadrzis pored sebe....................jer kerova i kerusa je mnogo.............zivimo u takvo vreme.............i to je to................
 

Back
Top