Visoki moral o ljubavi

MisterXp

Primećen član
Poruka
523
Treba mi jedno misljenje ali ako je moguce.Imam visoki moral sto se tice ljubavi.

Ali ono bas....

Moj "moral" ako bi se to moglo tako reci jeste da prva ljubav bude i poslednja.(U smislu prvi dodir,poljubac,s*ks bude samo sa jednom osobom koja ce mi se svideti i da me ostavi nijednu drugu necu traziti)
Nzm sad dal sam normalan ili sta imam 17 god i drzim se toga vec od 14.Zasto sad u fazonu to kazem?Danas se deca tuca*u kad moram tako da se izrazim i od 14 godina....Uglavnom...Bilo kako bilo to je to
sto sam zeleo reci i treba mi strucno misljenje.
 
Treba mi jedno misljenje ali ako je moguce.Imam visoki moral sto se tice ljubavi.

Ali ono bas....

Moj "moral" ako bi se to moglo tako reci jeste da prva ljubav bude i poslednja.(U smislu prvi dodir,poljubac,s*ks bude samo sa jednom osobom koja ce mi se svideti i da me ostavi nijednu drugu necu traziti)
Nzm sad dal sam normalan ili sta imam 17 god i drzim se toga vec od 14.Zasto sad u fazonu to kazem?Danas se deca tuca*u kad moram tako da se izrazim i od 14 godina....Uglavnom...Bilo kako bilo to je to
sto sam zeleo reci i treba mi strucno misljenje.

Smorices se za dve tri godine kad puknes..x)
Brate mozes makar neke povrsne vezice da imas cisto da ti bude lepo je r nije zdravo biti dugo sam i skracivati sebi neke prirodne potrebe ali ako stvarno nalazis srecu u toj odluci a tiguraj dokle god ti odgovara..Ali moras bitj siguran u valjanost motiva..

- - - - - - - - - -

šta ti je ovo?

Mozda je mislio da ce mu biti sve zvezdice ako stavi celu re,ko sa psovkama x)
A mozda su to slova i znak..
Znak da je doaao kraj forumasenju i da se mora raditi na sirenju srpskog roda..
Ole:maramica::lol:
 
Tvoj izbor, živi kako želiš, a ne kako ti drugi nameću.

P.S.
sto-tice-morala.jpg
 
Kako god okrenes te godine ce nazalost otici na glupost. Sta god radio, bices debil. Tacno i da sve uradis kako treba, da imas curice i sve, opet ces praviti debilne poteze jer si klinac i nemas iskustva.
Imam x primera mladje populacije, a i moje generacije, kad samo bili klinci tvojih godina kakvim smo se glupostima bavili.

Uvek je ta zabluda o prvoj ljubavi koja ce da traje vecno prisutna kod tinejdzera, to je normalno.
 
Treba mi jedno misljenje ali ako je moguce.Imam visoki moral sto se tice ljubavi.

Ali ono bas....

Moj "moral" ako bi se to moglo tako reci jeste da prva ljubav bude i poslednja.(U smislu prvi dodir,poljubac,s*ks bude samo sa jednom osobom koja ce mi se svideti i da me ostavi nijednu drugu necu traziti)
Nzm sad dal sam normalan ili sta imam 17 god i drzim se toga vec od 14.Zasto sad u fazonu to kazem?Danas se deca tuca*u kad moram tako da se izrazim i od 14 godina....Uglavnom...Bilo kako bilo to je to
sto sam zeleo reci i treba mi strucno misljenje.

Pitanje je da li je to što pišeš iskreno ili je u pitanju neki trip i nesigurnost koja se kompenzuje insistiranjem na takvoj vezi. Uglavnom ako si iskren teško ćeš to pronaći danas, pod uslovom da devojka sa kojom si nema neku ozbiljnu falinku.
 
Jedini način da to zaista šljaka u praksi jeste da ostaneš sam do neke dvajes druge-treće, i da osoba na koju naletiš bude u istom tripu i ostane solo do dvajes' druge-treće i onda da se zajedno ušemite, ljubite ebete i planirate budućnost.
Šanse su izuzetno male, ali opet moguće. Eto, ako je za utehu :mrgreen: Imam ortaka i ortakinju koji su u sličnoj situaciji, doduše on je bio nevin pre toga al imao je neke bezvezne veze, a ona je skoro pa primila 'rac iako je lik nije baš ni propisno razdevičio, tako da se to računalo kao pola sesa, jelte. Recimo da su oni najbliže tom primeru kome ti težiš


Sa druge strane, mislim da nema ništa loše u tome da budeš sam. Ali u jednom trenutku je potrebno da probaš nešto sa nekim, pa makar to bilo da te dodatno ubedi da je biti sam možda i najbolja opcija. Prezirem ljude koji ne mogu bez veza, i koji zavise od njih. pronaći sebe, to je najbitnije, posle je sve ostalo lako i moguće.
 

Back
Top