Sve ima svoj razlog

ranjeni Zoro

Elita
Poruka
21.565
Razmišljam nešto, moj razlog pisanja na pdf-u žene mi je jasan: trudim se da budem što interesantniji kako bih namamio neku ženu i koja bi, ako se sve srećno poklopi, postala moja ljubavnica :)

Ali bog čega žene pišu ovde? :think:

Zbog zabave..m, ne verujem. Mislim ne verujem da im je život toliko siv da bi im „ovo“ bila zabava :neutral:

Zbog razmene mišljenja? Svi znamo da niko skoro nikada ne menja svoje mišljenje (pogotovo žene) već samo glancaju stare stavove i ukopavaju se dublje u svoja stanovišta.. :roll:

Zbog ne znam..svađe? To mi je tek uvrnuto..da pričam sa nekim kako bih šta..besno udarao po tastaturi? :sad2:

Zbog čega bi još moglo da bude..Zbog vežbanja jezika? Naše strendžerke što lome jezik po austrijama i švajcarskama…to mi je ok, recepti isl..

aa...

hey-you-finger-graphic.gif


Ti, koja ovo čitaš
koji je tvoj razlog zbog čega si ovde?
 
real life..hm..

evo sad sam baš bio na jednom espressou i jednoj limunati..i šta reći

sedim, kibicujem..sve te žene drhtavih, jedrih buitna prolaze u lepršavim haljinicama..
posmatram iza zatamnjenih naočara sve te strikuće i lukiće, sesi i stomake..
nehajne čuperke koje padaju preko blago znojavih vratova..
neke imaju šamantno usečene keml touove, taman dovoljno da čovek srkne malo limunate i odagna d suitest tabu misli..

reklo bi se, eto di iz da ril lajf..ali niti jedna da priđe i kaže neštp u smislu..hej, aj đast metju..and dis iz krejzi..bat hirzmajnambr..end kol mi mejbi..

zato više i volim ovo mesto, gde su šanse možda ništa veće, ali su svakako sa većim nabojem iluzije..
no ček da vidim šta ste pisale..

- - - - - - - - - -

A sta vredi da napisem, kada ce uvek uslediti odgovor, ma nije tacno, ovde si zbog muvanja, ovo ono, pp i tako to.

ja računam na iskrene odgovore, tako da speak from your heart..slobodno
 
Pa sad mi se najviše isplati da kažem da i ja ovde tražim ljubavnicu, delujem najmanje očajno. :lol:
Ali ja sam introvert koji zadovoljava potrebu da sazna mišljenja na razne teme većeg broja ljudi bez nepotrebnog intimiziranja. Hbg. :(
 
Kakvo pitanje:lol: jedini i pravi razlog je da bi bile tvoje ljubavnice :zkez:

ta to se ne slaže sa istinom jer računam do sada bi već imao prepun inboks i vajber bogatiji za nekoliko brojeva..

- - - - - - - - - -

nadam se da cu se ogrebati za snoshkicu, ili barem neko diranje sisa preko majice

mon dieu..snoškica, :roll:

kako štura reč za jednu tako bogatu paletu radosti koje dvoje mladih ..ili ne baš tako mladih, mogu da ponude jedno drugome..

- - - - - - - - - -

i ja tako vec vise od decenije, pa niko ni majicu da mi pipne, a kamoli si.se :aha:

ja o tebi imam rpedstavu da si previše mišićava, te da ti ni jedan muškarac i ne bi smeo da priđe da ne bi popio neki majaši geri u glavu..:sad2:

- - - - - - - - - -

ja pokusavam nesto da smuvam, al mi ne ide od ruke
i htela bih da budem moderator, al mi ni to ne ide od ruke
uglavnom sam ovde da me kaznjavaju i banuju
ja sam mazohista

mazohista? to mi na ovu vrućinu sada zvuči erotski
nisam nikada imao želju da nekoga spenkujem po dupetu dok je vezan kanapima, ali evo sada mi se javlja..
nadam se da si crnka svetloga tena da mogu lepo da se vide tragovi konopaca i ljubavnih udaraca :ok:
 
Razmišljam nešto, moj razlog pisanja na pdf-u žene mi je jasan: trudim se da budem što interesantniji kako bih namamio neku ženu i koja bi, ako se sve srećno poklopi, postala moja ljubavnica :)

Ali bog čega žene pišu ovde? :think:

Zbog zabave..m, ne verujem. Mislim ne verujem da im je život toliko siv da bi im „ovo“ bila zabava :neutral:

Zbog razmene mišljenja? Svi znamo da niko skoro nikada ne menja svoje mišljenje (pogotovo žene) već samo glancaju stare stavove i ukopavaju se dublje u svoja stanovišta.. :roll:

Zbog ne znam..svađe? To mi je tek uvrnuto..da pričam sa nekim kako bih šta..besno udarao po tastaturi? :sad2:

Zbog čega bi još moglo da bude..Zbog vežbanja jezika? Naše strendžerke što lome jezik po austrijama i švajcarskama…to mi je ok, recepti isl..

aa...

hey-you-finger-graphic.gif


Ti, koja ovo čitaš
koji je tvoj razlog zbog čega si ovde?

Ja sam ovde da pišem pesme, postavim neku sličku kako sam lepo provela dan i poričam sa ljudima, vidim kako razmišljaju...
Ali, Zoro, ne gubi nadu - jednom sam se ovde na Forumu tako zaljubila, da sam se i udala.
Samo napred.
:heart:
 
Razmišljam nešto, moj razlog pisanja na pdf-u žene mi je jasan: trudim se da budem što interesantniji kako bih namamio neku ženu i koja bi, ako se sve srećno poklopi, postala moja ljubavnica :)

Ali bog čega žene pišu ovde? :think:

Zbog zabave..m, ne verujem. Mislim ne verujem da im je život toliko siv da bi im „ovo“ bila zabava :neutral:

Zbog razmene mišljenja? Svi znamo da niko skoro nikada ne menja svoje mišljenje (pogotovo žene) već samo glancaju stare stavove i ukopavaju se dublje u svoja stanovišta.. :roll:

Zbog ne znam..svađe? To mi je tek uvrnuto..da pričam sa nekim kako bih šta..besno udarao po tastaturi? :sad2:

Zbog čega bi još moglo da bude..Zbog vežbanja jezika? Naše strendžerke što lome jezik po austrijama i švajcarskama…to mi je ok, recepti isl..

aa...

hey-you-finger-graphic.gif


Ti, koja ovo čitaš
koji je tvoj razlog zbog čega si ovde?

skini burmu pa ću da ti kažem :lol:
 

Back
Top