Šef odborničke grupe SNS u Čačku: Divljački napad, Trifunoviću povređeno oko!

istina je da je napad divljacki

dveri nemaju ni znanje ni strpljenje za politicki rad, njima odgovaraju incidenti i nasilje

odbornici vecine moraju da im se suprostave, to im je zadatak kao izabrane vecine, ne dozvoliti onima koji nisu izabrani da upravljaju po svojoj volji.

tako 1991 mnogi nisu branili sfrj pa svi znamo kako smo nahebali. dveri nasrcu na organe srbije kao sto su radili slo i cro. ne bi me cudilo da im je isti gazda
 
Ljudi moraju da nauce sami da se brane.

Da je mene ovaj gadjao, dobio bi jednu zavrat aka Vlado Georgijev fazon.

Страшно, припадници власти позивају на насиље.

17596073_127237774478624_6559442404284301312_n.jpg
 

Prilozi

  • gej-parada-ana-brnabic-gej-ministarka-sinisa-mali-600x398.jpg
    gej-parada-ana-brnabic-gej-ministarka-sinisa-mali-600x398.jpg
    52,8 KB · Pregleda: 74
Kako nisi, vidjen si ispred skupstine. Ja bio u Kosovskoj u Ice baru, nisam stigao da ti se javim.

- - - - - - - - - -

Страшно, припадници власти позивају на насиље.

17596073_127237774478624_6559442404284301312_n.jpg


Када планирате да се вратите са парадице?

Pogledajte prilog 447242

Ja nisam pripadnik vlasti, vec privatnik. Uzalud ti slike ako se meni obracas.
 
Да ли осуђујеш гађање у око? Да или не?

Лепо ти рекох да је самоповређивање.
Него је л иситна да Пеђица Аздјековић са Брнабом прави сваки викенд хомо оргије у снс? Прича се, рачак, да се чека у редовима за те ивенте. Је л то истина?
 
Лепо ти рекох да је самоповређивање.
Него је л иситна да Пеђица Аздјековић са Брнабом прави сваки викенд хомо оргије у снс? Прича се, рачак, да се чека у редовима за те ивенте. Је л то истина?

Бацање предмета у главу је самоповређивање? Ако теби неко баци нешто на главу нпр?
 
Бацање предмета у главу је самоповређивање? Ако теби неко баци нешто на главу нпр?

Сам себе ударио пошто интелигенција није нека карактеристика напредних кримииналаца. Ви сте вођени као морони из амбасада.
Дакле, истина је да Пеђица Азедјковић дубоко продире у снс. Нема демантија, мора бити истина. Брнаба олизала цео снс.
Немој позивати на насиље.
 
Сам себе ударио пошто интелигенција није нека карактеристика напредних кримииналаца. Ви сте вођени као морони из амбасада.
Дакле, истина је да Пеђица Азедјковић дубоко продире у снс. Нема демантија, мора бити истина. Брнаба олизала цео снс.
Немој позивати на насиље.

Opravdavas nasilje dakle? Kako bi se ponasao da tebi neko baca nesto u glavu?
 
Opravdavas nasilje dakle? Kako bi se ponasao da tebi neko baca nesto u glavu?

Ovaj narod i jeste tu đe jeste,
što pravu travu na ljute rane nije meta!
Ovakva DIKTATURA da se pokuša sprovesti u parlamentu
Bilo kog DOSTOJANSTVENA, ....ne zgažena naroda,....bilo bi krvi do koljena!


Izdresirali ste narod, .....da po njegovim predstavnicima piša čak i Maja Gojković!
 
Opravdavas nasilje dakle? Kako bi se ponasao da tebi neko baca nesto u glavu?

Самоповређиавње не могу осудити.
Једино ако тебе није повређио Пеђица Аздејковић па си се узгузио? Сада тражш од мене да заштитим од малтретирања. Видим твоје вапаје на овој теми. Сав си некако опасан а оно туга и бол из дубине...
 

Back
Top