Stigao odgovor: SAD i Južna Koreja gađale Sjevernu Koreju

GolubBabic

Domaćin
Poruka
3.759
SEUL - Vojske Južne Koreje i SAD ispalile nekoliko balističkih raketa prema Sjevernoj Koreji kao znak upozorenja Pjongjangu koji je juče lansirao balističku raketu. Vježbe i simulaciju napada nadgledao je predsjednik Južne Koreje Mun Džae-in, navela je južnokorejska agencija Jonhap. "Mun je tokom vježbe rekao da je ozbiljna provokacija iz Sjeverne Koreje navela vlasti da dodatno reaguju i pokažu sposbonost raketne odbrane", naveo je Jonhap. Vojna vežba održana je dan nakon što je Sjeverna Koreja ispalila novu balističku raketu koja je pala u Japansko more. Američke vlasti potvrdile su kasno sinoć da je Sjeverna Koreja sprovela prvo testiranje interkontinentalne balističke rakete (ICBM). Zbog te nove raktene probe, Savjet bezbjednost UN-a će danas poslije podne održati hitan sastanak na zahtjev SAD.


http://www.nezavisne.com/novosti/sv...i-Juzna-Koreja-gadjale-Sjevernu-Koreju/433328
 
Od ovih neistinitih novinskih naslova mi je muka!
Nateraće nas da uopšte ne čitamo ni naslove.

Prvi sajt koji sam potpuno izbacio iz bookmarka je b92, pre mininum godinu dana, videćemo ko će biti sledeći.
Svi koji prenose bombastične a netačne naslove, tj otvoreno nas lažu, a onda u tekstu kao nikom ništa.

Mrzim novinare. Da su svi kao ja, sve novine bi pukle preko noći, nula čitalaca.
 
Nateraće nas da uopšte ne čitamo ni naslove.

Prvi sajt koji sam potpuno izbacio iz bookmarka je b92, pre mininum godinu dana, videćemo ko će biti sledeći.
Svi koji prenose bombastične a netačne naslove, tj otvoreno nas lažu, a onda u tekstu kao nikom ništa.

Mrzim novinare. Da su svi kao ja, sve novine bi pukle preko noći, nula čitalaca.

Ma preterali su, svi oni. Gomila neistinitih vesti, i prenapumpanih naslova, a kad udjes, ono nista.
 
SEUL - Vojske Južne Koreje i SAD ispalile nekoliko balističkih raketa prema Sjevernoj Koreji kao znak upozorenja Pjongjangu koji je juče lansirao balističku raketu. Vježbe i simulaciju napada nadgledao je predsjednik Južne Koreje Mun Džae-in, navela je južnokorejska agencija Jonhap. "Mun je tokom vježbe rekao da je ozbiljna provokacija iz Sjeverne Koreje navela vlasti da dodatno reaguju i pokažu sposbonost raketne odbrane", naveo je Jonhap. Vojna vežba održana je dan nakon što je Sjeverna Koreja ispalila novu balističku raketu koja je pala u Japansko more. Američke vlasti potvrdile su kasno sinoć da je Sjeverna Koreja sprovela prvo testiranje interkontinentalne balističke rakete (ICBM). Zbog te nove raktene probe, Savjet bezbjednost UN-a će danas poslije podne održati hitan sastanak na zahtjev SAD.


http://www.nezavisne.com/novosti/sv...i-Juzna-Koreja-gadjale-Sjevernu-Koreju/433328
Мислим да си погрешно разумео, кад испалиш ракету у нечијем правцу а забије се негде пар километара даље од места испаљивања то не значи да си гађао тог неког.
 
http://www.informer.rs/vesti/svet/1...projektili-Severne-Koreje-mogu-uniste-Aljasku


"ŠOK U PENTAGONU! SAD SU U DOMETU KIMOVIH RAKETA: Balističari izračunali da projektili Severne Koreje mogu da unište Aljasku!Satima nakon navodno uspešnog testa, obaveštajne agencije nastavile računale su koliko je raketa nazvana "Hwasong-14" bila precizna. Epilog je bio sledeći: Severna Koreja je postigla dugo očekivanu prekretnicu, pokazujući sposobnost gađanja ciljeva hiljadama kilometara udaljenim od svoje obale..."...

"...Razvili moćan motor
Rane analize kažu da raketa Hwasong-14 koristi novu vrstu samostalno izgrađenog balističkog raketnog motora, onog koji je Severna Koreja otkrila 18. marta. Gotovo sve balističke rakete dosad korišćene imaju tehnologiju još iz sovjetskog doba ili stariju od toga.
- Ovo nije bezvezni sovjetski motor, ovo je prava stvar. Kad su to prvi put pokazali u martu, rekli su da će svet uskoro videti šta to znači. Mislim da sada gledamo upravo to, motor napravljen za ICBM raketu - rekao je Luis. ..."...


- - - - - - - - - -

http://www.informer.rs/data/images/...64fc4436110b8373598c6c284dcc_f.jpg?1499265647

153146_462f64fc4436110b8373598c6c284dcc_f.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top