hteo bih samo da se izvinim Kanudlerki...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 388198

Domaćin
Poruka
3.435
...preterao sam, glupo je bilo što sam sve napričao....stvarno glupo
ne očekujem da mi oprosti jer sam ispao kreten svoje vrste i više od toga...

hteo sam nešto a nisam znao kako... nisam znao

sutra ću izbrisati svoj nalog na krsti, neću više da kompromitujem bilo koga, niti sebe
a Kanudlerki evo mail da mi se obrati ako želi....i verujte mi na reč, ovo ovako nikad nisam nikom dao...niti ću
 
Poslednja izmena od moderatora:
...preterao sam, glupo je bilo što sam sve napričao....stvarno glupo
ne očekujem da mi oprosti jer sam ispao kreten svoje vrste i više od toga...

hteo sam nešto a nisam znao kako... nisam znao

sutra ću izbrisati svoj nalog na krsti, neću više da kompromitujem bilo koga, niti sebe
a Kanudlerki evo mail da mi se obrati ako želi....i verujte mi na reč, ovo ovako nikad nisam nikom dao...niti ću

Lepo od tebe !
Znak da je savest jača od poroka....
 
Poslednja izmena od moderatora:
Od te patetike ti nema nista. Ili je patetika ili namestaljka, ni jedno, ni drugo ne pali.

ni ne očekujem ništa...
niti je patetika niti nameštaljka...nisam sklon takvim malverzacijama

samo sam želeo da se izvinim devojci uz neku činjenicu da ovaj svoj mail nisam nikom dao na ovakav način
a kako će to ko to da shvati, njegova stvar

- - - - - - - - - -

Lepo od tebe !
Znak da je savest jača od poroka....

jednostavno preko nekih mojih bljuvotina ne mogu da pređem

poroka imam mnogo ali možda i malo savesti

živ bio druže !
 
Od te patetike ti nema nista. Ili je patetika ili namestaljka, ni jedno, ni drugo ne pali.

:cepanje:

Ali original. Wow, daje random mail adresu, + reci "ovo nikome nikad nisam dao samo da znas", jbt, kao da si joj dao da ti uradi kolonoskopiju debelog creva bez anestezije, "koliku si zrtvu spreman da izdrzis zbog nje" .

Ha ha. Nesh jebat, ali hvala ti sto si zasmejao nas ostale.
 
...preterao sam, glupo je bilo što sam sve napričao....stvarno glupo
ne očekujem da mi oprosti jer sam ispao kreten svoje vrste i više od toga...

hteo sam nešto a nisam znao kako... nisam znao

sutra ću izbrisati svoj nalog na krsti, neću više da kompromitujem bilo koga, niti sebe
a Kanudlerki evo mail da mi se obrati ako želi....i verujte mi na reč, ovo ovako nikad nisam nikom dao...niti ću

nes jebat
 
Poslednja izmena od moderatora:
...preterao sam, glupo je bilo što sam sve napričao....stvarno glupo
ne očekujem da mi oprosti jer sam ispao kreten svoje vrste i više od toga...

hteo sam nešto a nisam znao kako... nisam znao

sutra ću izbrisati svoj nalog na krsti, neću više da kompromitujem bilo koga, niti sebe
a Kanudlerki evo mail da mi se obrati ako želi....i verujte mi na reč, ovo ovako nikad nisam nikom dao...niti ću

Sti čuo za privatne poruke, a?
 
Poslednja izmena od moderatora:
ne radi se tu o nikakvom ebanju, gđica ima zaključane privatne poruke
zato sam dao mail, a sinoć sam malo preterao sa uvredama i imam potrebu da je kontaktiram privatno
vi još niste čuli za izvinjenje, čast i ljudskost ?...a dobro, možda nekad i ukapirate...kad porastete

a blago onima koji daju mail samo kad ganjaju da ebu nešto...paćenici

- - - - - - - - - -

Kanudla zna da bude veoma zla i manipulativna, ovaj jadničak se uhvatio u mrežu.

ma kakva mreža...bio sam noćas idiot i uvredljiv prema njoj bez ikakvog razloga
nema tu nikakve manipulacije
 
ne radi se tu o nikakvom ebanju, gđica ima zaključane privatne poruke
zato sam dao mail, a sinoć sam malo preterao sa uvredama i imam potrebu da je kontaktiram privatno
vi još niste čuli za izvinjenje, čast i ljudskost ?...a dobro, možda nekad i ukapirate...kad porastete

a blago onima koji daju mail samo kad ganjaju da ebu nešto...paćenici

- - - - - - - - - -



ma kakva mreža...bio sam noćas idiot i uvredljiv prema njoj bez ikakvog razloga
nema tu nikakve manipulacije

ma dobro to...nego sto bi gasio nalog i posle 2 dana napravio novi?

- - - - - - - - - -

svakako ne mislsi da trajno odes s a4uma, a gasenje naloga znaci pravljenje novog, pa odobravanje 3 poruke, a ne bude 3, nego 33..i tako, komplikujes za dzabe.
usput, ako ti zatvore temu pre nego sot je nudla vidi, valjda ce se naci neka dobra dusa da joj kaze da si zbog nje temu otvorio.
 
ma dobro to...nego sto bi gasio nalog i posle 2 dana napravio novi?

- - - - - - - - - -

svakako ne mislsi da trajno odes s a4uma, a gasenje naloga znaci pravljenje novog, pa odobravanje 3 poruke, a ne bude 3, nego 33..i tako, komplikujes za dzabe.
usput, ako ti zatvore temu pre nego sot je nudla vidi, valjda ce se naci neka dobra dusa da joj kaze da si zbog nje temu otvorio.

kako god, nadam se da će ovo dopreti do nje ovo izvinjenje...
niti mora da mi se javlja na mail, pp ili bilo gde, važno je da pročita samo
i ne znam šta je toliko čudno izviniti se nekom javno
 
kako god, nadam se da će ovo dopreti do nje ovo izvinjenje...
niti mora da mi se javlja na mail, pp ili bilo gde, važno je da pročita samo
i ne znam šta je toliko čudno izviniti se nekom javno

mozda nece stici da procita, jer je po pravilniku zabranjeno da se otvaraju teme o drugim 4umashima...jedino da namolis ninu da ti ne brise temu, jer nije uvredljiva.

a sto se izvinjenja tice, niti se izvinjavam, niti mi se izvinjavaju, niti ocekujem izvinjenje. teras dalje i boli te patka.

- - - - - - - - - -

sad je i ljuta tica smod.
 
mozda nece stici da procita, jer je po pravilniku zabranjeno da se otvaraju teme o drugim 4umashima...jedino da namolis ninu da ti ne brise temu, jer nije uvredljiva.

a sto se izvinjenja tice, niti se izvinjavam, niti mi se izvinjavaju, niti ocekujem izvinjenje. teras dalje i boli te patka.

okejj, naravno... svako ima svoje nahođenje i principe
nekad jednostavno ne mogu preći preko svojih postupaka....jednostavno smatram da ovako treba
 
kako god, nadam se da će ovo dopreti do nje ovo izvinjenje...
niti mora da mi se javlja na mail, pp ili bilo gde, važno je da pročita samo
i ne znam šta je toliko čudno izviniti se nekom javno

Ponekad to ljudi dozivljavaju kao slabost, a to je zapravo nesto sasvim normalno. Nije mi problem da se izvinim.
Radis po svojoj savesti i svom unutrasnjem osecaju. Bez obzira kakav ishod bude.
Mozda je postovanje izostalo u vasem prethodnom razgovoru, ali sada vodite neki drugi. :)
 
okejj, naravno... svako ima svoje nahođenje i principe
nekad jednostavno ne mogu preći preko svojih postupaka....jednostavno smatram da ovako treba

ja ne razumem zasto se izvinjavati kada vecina i ne zasluzuje izvinjenje i uglavnom bi trebalo da bude obostrano. ne kazem za nudlu, jer nemam pojma sta je bilo zimedju vas dvoje, samo si ti uleteo na temu.
 
ne radi se tu o nikakvom ebanju, gđica ima zaključane privatne poruke
zato sam dao mail, a sinoć sam malo preterao sa uvredama i imam potrebu da je kontaktiram privatno
vi još niste čuli za izvinjenje, čast i ljudskost ?...a dobro, možda nekad i ukapirate...kad porastete

a blago onima koji daju mail samo kad ganjaju da ebu nešto...paćenici

- - - - - - - - - -



ma kakva mreža...bio sam noćas idiot i uvredljiv prema njoj bez ikakvog razloga
nema tu nikakve manipulacije

Ovo je klasično poricanje, nisi ni svestan šta ti se dešava.
 
...preterao sam, glupo je bilo što sam sve napričao....stvarno glupo
ne očekujem da mi oprosti jer sam ispao kreten svoje vrste i više od toga...

hteo sam nešto a nisam znao kako... nisam znao

sutra ću izbrisati svoj nalog na krsti, neću više da kompromitujem bilo koga, niti sebe
a Kanudlerki evo mail da mi se obrati ako želi....i verujte mi na reč, ovo ovako nikad nisam nikom dao...niti ću

I treba da joj se izvines za sve ono sto si pisao sinoc za nju..
a i Cica Maci, samoukoj i Mo

kako je cana videla ovu temu i tvoje izvinjenje ..ista se zakljucava
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top