Vietcong 2

Kako si je instalirao?
Da li si skinuo jedan exe. file koji ti je posle pokretanja napravio folder na hardu iz kojeg si pokrenuo instalaciju igre i odradio krekovanje?
Takodje da bi igra radila,posle krekovanja,moras da mountujes u Deamon Toolsu jedan od tih fajlova na svom hardu(u tom folderu)...fajl se zove "mir-viet2a.BWT".
Kada to uradis igra bi trebalo da radi.
Javi ako je to to.

Btw...igrica je tesko sranje...ja sam je batalio posle sat/dva igranja...
 
UOPSTE MI SE NE SVIDJA , 1 DEO JE BOLJI HILJADU PUTA ... A CRAK SAM URADIO NORMALNO NISTA NIJE KOMPLIKOVANO COPY PASTE ..... !!!! Vodis rat u gradu , nisan katastrofa jednom recju S H I T od igre !!!!
 
Momci, hvala puno sto ste resili da pomognete. Kao sto rekoh, skinuo sam je sa neta, a to je image, najverovatnije originalne igrice, napravljen u Alcoholu tako da nema nikakav Crack uz igricu. E sad, ako moze neko da kaze gde mogu da ga nabavim , bio bih mu MNOGO zahvalan.Naravno da sam pokusao preko Astalaviste i ostalih sajtova da ga pronadjem , ali sam nasao samo .exe fajlove u kojima su zapravo zapakovani virusi. Zato father ako mozes pomozi, a i ti whitenicky ako taj .exe koji si sa copy/paste prebacio i pokrenuo igricu nije previse velik , javi da li bi mi poslao na e-mail a ja cu ti se vec nekako "osvetiti " ! Pozdrav svima
 
Pa vidi prvo vremensku razliku izmedju zadnje dve moje poruke. Naravno da nije chat, vec se odnosi na to da vecina "prosipa" pamet i kad treba i kad ne ( CAST IZUZETCIMA !!! ) a kad treba nesto konkretno , svi u misijoj rupi !!!
Nisam pitao za misljenje o igrici, da li se nekom svidja ili ne, vec... ali u medjuvremenu sam se sam snasao.
Svejedno, HVALA !
 
Kum Ruzvelt:
Momci, hvala puno sto ste resili da pomognete. Kao sto rekoh, skinuo sam je sa neta, a to je image, najverovatnije originalne igrice, napravljen u Alcoholu tako da nema nikakav Crack uz igricu. E sad, ako moze neko da kaze gde mogu da ga nabavim , bio bih mu MNOGO zahvalan.Naravno da sam pokusao preko Astalaviste i ostalih sajtova da ga pronadjem , ali sam nasao samo .exe fajlove u kojima su zapravo zapakovani virusi. Zato father ako mozes pomozi, a i ti whitenicky ako taj .exe koji si sa copy/paste prebacio i pokrenuo igricu nije previse velik , javi da li bi mi poslao na e-mail a ja cu ti se vec nekako "osvetiti " ! Pozdrav svima

evo saljem ti na mail , sutra ujuto otvori bice tu !!!
 

Back
Top