Pozivi na piće

Koliko puta pozovete curu na pićance prije nego što dignete ruke od nje? (podrazumijeva se da vas odbija ili traži izgovore)

Pogresio si deo foruma, trebao si da otvoris temu u pod forumu "Muskarci" ali premestice ti moderator.

A sto se tice tvog pitanja, 2x i vise je ne pitam. Samo sto ja ne kazem "pice, kafu" vec neke druge metode koristim, evo ti neki delic kako ja to radim.

Kako smuvati žensku a da nije seksualno uznemiravanje ?

Moj odgovor:

Stephanos:
-Pa evo ovako. Izbacite muvanje preko drustvenih mreza, izbacite recenicu "ajmo na kafu ili ajmo na pice" budite malo originalniji, pokusajte da budete razliciti od drugih, devojke ne vole iste muskarce. Tipa pitaj je da idete na toplu cokoladu ili joj reci ako ne voli toplu cokoladu onda neka uzme sta voli. Ne koristite fore koje su koristli nasi rodjaci iz 3-4-og kolena. Ja kad cujem "ajmo na pice" zeludac mi se okrene za 360 stepeni. Prica prica i samo prica, zapamtite. I budite strpljivi.
 
Poslednja izmena:
Jednom, eventualno dva puta. Odmah se na osnovu izgovora i ponasanja vidi jel zainteresovana ili nije.

Prvi put pitam, i ukoliko odbije, vec vidim otprilike jel zbog toga sto nije zainteresovana ili je izgovor opravdan.
Drugi put pitam u slucaju da sam pogresio u proceni, posle toga vise ne smaram. :D
 
Poslednja izmena:
Ne zovem ih uopste. Sta da radim ako pristanu? Pogotovo u drugoj polovini meseca kada nemam ni dinara u dzepu a i ne znam sta bih pricao sa njima. Mozda nesto ukombinovano kako je drzava trulez i kako je losa cena malina sa citatima Zdravka Colica i Fila Kolinsa.
 
Mozda da ipak odredis sto je zoves na pice, m?

Ako je zoves da se nalocete je jedno, da se tucete u kafani drugo,

ona pretpostavlja da je zoves radi kresa, ali se ti ne daj zavarati mozda je bolja u lokanju.
 
Poslednja izmena:

Back
Top