Facebook: Blokiranje pristupa ličnim podacima

Atomic™

Srebrna tastatura
Poruka
226.159
Pozdrav svima.
Molim Vas da mi odgovorite šta je potrebno da uradim kako bih blokirao "aplikaciju" da pristupi mojim ličnim podacima.

Naime, u decembru sam preko Facebook-a rezervisao kartu u Arena Cineplex te je bioskop pristupio mojim ličnim podacima.

Molim Vas da mi kažete šta je potrebno da uradim kako Arena više ne bi imala pristup mojim ličnim podacima.
 
Pozdrav svima.
Molim Vas da mi odgovorite šta je potrebno da uradim kako bih blokirao "aplikaciju" da pristupi mojim ličnim podacima.

Naime, u decembru sam preko Facebook-a rezervisao kartu u Arena Cineplex te je bioskop pristupio mojim ličnim podacima.

Molim Vas da mi kažete šta je potrebno da uradim kako Arena više ne bi imala pristup mojim ličnim podacima.

u cmu je problem? imaju tvoje osnovne podatke...niko na svetu nema frku oko ''licnih podataka''' osim srba. kako mogu da iskoriste tvoje podatke? nikako. sta se przis?
 
u cmu je problem? imaju tvoje osnovne podatke...niko na svetu nema frku oko ''licnih podataka''' osim srba. kako mogu da iskoriste tvoj podtke? nikKO.

Niučemu nije problem

Naime, danas sam zbog prijateljice morao da prisupim aplikaciji kako bi joj like-ova fotografiju koju je postovala zbog takmičenja te sad aplikacija ima pristup mojim podacima.

Kada se završi takmičenje hoću da se odjavim sa aplikacije ali ne znam kako?
 
Niučemu nije problem

Naime, danas sam zbog prijateljice morao da prisupim aplikaciji kako bi joj like-ova fotografiju koju je postovala zbog takmičenja te sad aplikacija ima pristup mojim podacima.

Kada se završi takmičenje hoću da se odjavim sa aplikacije ali ne znam kako?

kaze nas mudar narod - dala baba dinar da u kolo udje, a dala bi sto da iz kola izadje

nema sinko izlaska kad otvoris pandorinu kutiju
 
To je to.
Hvala Miki208!:D

uqYrGaU.png
 
Internet je uopšteno zlo

Mozda je zlo, ali to zlo je uveliko olaksalo kontakt medju ljudima, poslovanje, marketing, itd.

- - - - - - - - - -

Sve vise je zlih ljudi na ulicama i bez FB-a.Pitanje je kuda svet ide i mi sa njim.

Ne znam kuda tacno ide, ali znam da mi se nimalo ne svidja. :D

Kako kazu: "Kud svi, tu cemo i mi, a gde ce svi, to ne zna niko" :lol:
 
Mozda je zlo, ali to zlo je uveliko olaksalo kontakt medju ljudima, poslovanje, marketing, itd.

- - - - - - - - - -



Ne znam kuda tacno ide, ali znam da mi se nimalo ne svidja. :D

Kako kazu: "Kud svi, tu cemo i mi, a gde ce svi, to ne zna niko" :lol:
Sada ispade da smo ko muva bez glave,ali kad bolje razmislim i nismo daleko od toga."Kar bo pa bo"sto kazu skovenci.
 
Paranoja (što dolazi od od grčke riječi παράνοια za "ludilo" ili "bezumnost") je izraz kojim se opisuje tjeskoba i strah neke osobe uzrokovan iracionalnim idejama i/li nesposobnošću razlikovanja mašte od stvarnosti. Obično se pod tim podrazumijevaju psihopatološki simptomi vezani uz vjerovanje neke osobe da su on ili bliske osobe meta zavjere, zbog čega se kao jedan od sinonima za paranoju koristi i izraz manija proganjanja. Paranoja se najčešće javlja kao simptom duševnih bolesti, od kojih je najkarakterističnija paranoidna shizofrenija, ali se u starijoj psihijatrijskoj literaturi mogu naći i opisi tzv. "čiste" paranoje prilikom koje intelektualne sposobnosti pogođene osobe ostaju potpuno očuvane. Paranoja se također može javiti i kao posljedica specifičnih okolnosti (tzv. zatvorska psihoza), ali i tzv. induktivna psihoza, prilikom kojom paranoik svoje sumanute fiks-ideje uspjeva prenijeti i nametnuti sebi bliskim osobama.
 

Back
Top