Sredovečni bogati muškarci i lepe sirote žene

Gotika

Ističe se
Poruka
2.476
Zašto ovaj tip muškaraca ženi jako lepe žene ono vamp, ne vamirice i te onostrane ili fatal....one ih malo oderu za kintu...a oni kao fora opet uleću u naručje mlađih, takođe sirotih....proklinju oni ženski rod u međuvremenu...ali opet traže replike predhodnih..i tako dok je para i muzike.....
 
Poslednja izmena:
Da s'tim što ti muškarci bivaju sve ozlojeđeniji i ogorčeniji i omrznu ženski rod....koje tu pa odgovoran za njihovu jed?

Treba uci u dublju psihoanalizu (verovatno razmazeni, narcisoidni itd itd) al u svakom slicaju su sami sebi doneli tu jad. Ako skupljas zenske kao statusne i vizuelne simbole bez udubljivanja u njihov karakter i posle budes izigran, ostavljen, sam si sebi kriv.
 
Treba uci u dublju psihoanalizu (verovatno razmazeni, narcisoidni itd itd) al u svakom slicaju su sami sebi doneli tu jad. Ako skupljas zenske kao statusne i vizuelne simbole bez udubljivanja u njihov karakter i posle budes izigran, ostavljen, sam si sebi kriv.

Ma da...ali čemu onda mržnja prema ženama.....ne uzimaju u obzir svoju odgovornost....hoće trofeje, hoće da im svi zavide, zahtevaju od njih da izigravaju i glume poštene žene ( a to njima mukicama teško pada u pm)...a oni lepi . pa lepi ko Vudi Alen kada je bio beba...bebice su uglavnom slatka bića
 
Koliko para toliko i muzike, pa ne vidim sta je tu cudno sto bogati sredovecni zene lepe i mlade devojke. Tako je u 99% slucajeva, jednostavno mogu da biraju, da ne mogu ne bi bili sa njima. Jednima i drugima tako odgovara i obe kategorije su u poziciji da imaju izbor.

Sve si ti to u pravu...ali kada prostudiraš malo na temama o ženama...kako im prići?...šta ih pali?...te traćala i danguba teme ima dosta animoziteta prema ženskinjama...sve neki opečeni i preprepečeni...osmuđeni skroz na skroz...

- - - - - - - - - -

Hm,pa za pare se vise i bolje potrude

A šta spada u taj trud..recimo?
 
Sve si ti to u pravu...ali kada prostudiraš malo na temama o ženama...kako im prići?...šta ih pali?...te traćala i danguba teme ima dosta animoziteta prema ženskinjama...sve neki opečeni i preprepečeni...osmuđeni skroz na skroz...

- - - - - - - - - -

Гђице Готика, ви сте само лепи, или сте и сиротица?
 
Искрено. Ви сте драгоцена жена сваком озбиљном мушкарцу.

Baš sam se sada nešto postidela...mada ima istine i ako se šališ

- - - - - - - - - -

Objektivno-subjektivne rupe i zakrpe i najgora drzava ;)

Drugi put pominješ državu..... deder objasni kakve ona ima direktne veze sa ovim fenomenom....i ko je prvi počeo

- - - - - - - - - -

Za sada fini neki muški svet...ni traga, a čekam ih od glavnih mrzitelja vamp žena...koje bi rado imali uza se....ali avaj neće ih gologuzane
 
Baš sam se sada nešto postidela...mada ima istine i ako se šališ

- - - - - - - - - -



Drugi put pominješ državu..... deder objasni kakve ona ima direktne veze sa ovim fenomenom....i ko je prvi počeo

- - - - - - - - - -

Za sada fini neki muški svet...ni traga, a čekam ih od glavnih mrzitelja vamp žena...koje bi rado imali uza se....ali avaj neće ih gologuzane

Са женама се шалим само приликом флерта.
Био сам мртвачки озбиљан.
 
Zašto ovaj tip muškaraca ženi jako lepe žene ono vamp, ne vamirice i te onostrane ili fatal....one ih malo oderu za kintu...a oni kao fora opet uleću u naručje mlađih, takođe sirotih....proklinju oni ženski rod u međuvremenu...ali opet traže replike predhodnih..i tako dok je para i muzike.....

Cista trampa, on ima ono sto ona zeli ( citaj pare ) ona ( mladost i lepot ) ..traje dok nestane para ili mladosti... ali u sustini, sve je razmena robe. Pa ko voli...
 
Са женама се шалим само приликом флерта.
Био сам мртвачки озбиљан.

Eto mene to mrtvački, mrtav beo, mrtav ladan, mrta-mrtav ....blaga reč zanima...golica...šašolji

- - - - - - - - - -

Cista trampa, on ima ono sto ona zeli ( citaj pare ) ona ( mladost i lepot ) ..traje dok nestane para ili mladosti... ali u sustini, sve je razmena robe. Pa ko voli...

Jeste ko voli nek izvoli...a što posle kukaju. plaču u tišini, pišu pesme ala Marina Tucaković, lome čaše od kristala.....seku vene...mada čaše od kristala lomiti greota
 
Eto mene to mrtvački, mrtav beo, mrtav ladan, mrta-mrtav ....blaga reč zanima...golica...šašolji

- - - - - - - - - -



Jeste ko voli nek izvoli...a što posle kukaju. plaču u tišini, pišu pesme ala Marina Tucaković, lome čaše od kristala.....seku vene...mada čaše od kristala lomiti greota

A sta ja znam sto? Nisam iz te price, odgajana sam na drugim vrednostima, ali i ne osudjujem, imamo jedan zivot i zivimo ga onako kako smatramo da treba.
 
Eto mene to mrtvački, mrtav beo, mrtav ladan, mrta-mrtav ....blaga reč zanima...golica...šašolji

- - - - - - - - - -



Jeste ko voli nek izvoli...a što posle kukaju. plaču u tišini, pišu pesme ala Marina Tucaković, lome čaše od kristala.....seku vene...mada čaše od kristala lomiti greota

Имам четку за леђа и лептир за груди.
Главу ником не дам а паре немам.
Лоша сам прилика, барем на теми.
 

Back
Top