Meksikanac rekao ženi da ide po cigare i pobegao u Rusiju na utakmicu!
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Meksikanac rekao ženi da ide po cigare i pobegao u Rusiju na utakmicu!

Poznat црна брада (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

Podrazumevano Meksikanac rekao ženi da ide po cigare i pobegao u Rusiju na utakmicu!

Evo dokaza koliko neki muškarci više vole fudbal čak i od svoje žene ili porodice.
    View image on Twitter

Jedan Meksikanac koga je supruga prijavila policiji zbog nestanka, ispričao je za tamošnje medije šta se dogodilo i zašto ga nekoliko dana nije bilo kod kuće.
    Arturo Garsija, veliki fudbalski fanatik i navijač reprezentacije Meksika, rekao je ženi da ide u „Oxxo“ popularan tržni centar u Meksiku po cigarete, ali umesto u prodavnicu, on je otišao na aerodrom na kojem je kupio avionsku kartu za Nemačku, a odatle za Rusiju, kako bi tamo gledao meč sa Meksikom na Kupu Konfederacija.
    Foto: Twitter/Peter Mellow

„Izašavši iz kuće, prvo sam se u autobus za Monterej a odande u avion za Volfsburg. Tamo su me dočekali rođaci i malo smo se zabavili tog popodneva. Igrali smo fudbal pa sam povredio nogu i morao sam u bolnicu na lečenje. Izašao sam narednog dana i ušao u rođakov auto s kojim sam proputovao Evropu i na kraju stigao u Kazanj. Čuvao sam svu ušteđevinu za ovu avanturu“, rekao je Garsija indirektno potvrdivši da je ovaj odlazak iz kuće planirao mesecima.
    „Cena za mene nije važna. Jedino važno bilo je biti tamo s našim fudbalerima“, rekao je Garsija.
    Meksiko je pobedio Rusiju sa 2:1 ali je izgubio od Portugala u meču za 3. mesto.

Eto, ko ima ženu, taj i beži od nje!

Veoma poznat ChristopherWalken (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    370

Podrazumevano Re: Meksikanac rekao ženi da ide po cigare i pobegao u Rusiju na utakmicu!

Pa se ti zeni...
    This life is an illusion, Your mind is perceptive.
    We were born alone, We will die alone.
    We are all, Alone

Elita hypnotoad (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    430

Podrazumevano Re: Meksikanac rekao ženi da ide po cigare i pobegao u Rusiju na utakmicu!

car

Domaćin
    Učlanjen
    31.08.2016.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

i ja kažem...car

Aktivan član
    Učlanjen
    07.05.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nije to više voli fudbal, jednostavno čoveku došlo da učini nešto, iskoči iz šina i da sebi oduška; svaki dan isti posao, žena ti sere, deca se deru, nakon par decenije bar jednu maluveliku stvar za sebe da priušti i odvaži. Pa tako neko ode u Rusiju da prati svoj tim, neko ode par meseci na Kubu da peca,... Ono, bilo bi lepo da se javiš i kažeš gde ideš, u nekom idealnom svetu, al čemu, em bi mu žena kukala kako bolje da je kupio nove zavese i okrečio kuću, em bi se sve i da ga pusti (fantazija) jednako brinula gde je i šta radi. Ovako od ponedeljka nazad na u svakodnevicu i šteta samo što nije bilo više pobeda za Mexico.

Moderator fortes (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    2265

Citat Original postavio Hari Poter Hari Pogledaj poruku
    Nije to više voli fudbal, jednostavno čoveku došlo da učini nešto, iskoči iz šina i da sebi oduška; svaki dan isti posao, žena ti sere, deca se deru, nakon par decenije bar jednu maluveliku stvar za sebe da priušti i odvaži. Pa tako neko ode u Rusiju da prati svoj tim, neko ode par meseci na Kubu da peca,... Ono, bilo bi lepo da se javiš i kažeš gde ideš, u nekom idealnom svetu, al čemu, em bi mu žena kukala kako bolje da je kupio nove zavese i okrečio kuću, em bi se sve i da ga pusti (fantazija) jednako brinula gde je i šta radi. Ovako od ponedeljka nazad na u svakodnevicu i šteta samo što nije bilo više pobeda za Mexico.
    Ajde žena manje više ali ako ima decu ko zna šta im je prolazilo kroz glavu dok se vodio kao nestao. Ili barem pošalji poruku kad si već zapalio,nećeš ženi imaš roditelje,brata,druga,kolegu...ne moraš agoniju da im priuštiš

A treba sebi katkad dati oduška, ovako za svoju dušu...hebeš puste pare....to podržavam
    Nessun maggior dolore che ricordarsi del tempo felice nella miseria-Dante Alighieri

Aktivan član
    Učlanjen
    07.05.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa kaže da je bio prvo kod rođaka u Nemačkoj, žena je verovatno znala već tad gde je otišao. A i do tada verovatno je mislila da negde ispija meskal sa društvom. Mslm nemam pojma za njega konkretno, al po nekim sličnim iz okoline uvek nekom bliskom prenesu gde idu. I žene im svejedno brinu ko i da su nestali.

Al da postoji ovakvo ponašanje kod muških 50+/oko 60, postoji.
    Poslednji put ažurirao/la gost 356368 : 04.07.2017. u 17:12

Moderator fortes (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    2265

vid' stvarno ...bio kod rođaka prvo...e onda aferim hombre
    Nessun maggior dolore che ricordarsi del tempo felice nella miseria-Dante Alighieri

Zaslužan član DeeLite (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3955

Citat Original postavio црна брада Pogledaj poruku
    Evo dokaza koliko neki muškarci više vole fudbal čak i od svoje žene ili porodice.
    View image on Twitter

Jedan Meksikanac koga je supruga prijavila policiji zbog nestanka, ispričao je za tamošnje medije šta se dogodilo i zašto ga nekoliko dana nije bilo kod kuće.
    Arturo Garsija, veliki fudbalski fanatik i navijač reprezentacije Meksika, rekao je ženi da ide u „Oxxo“ popularan tržni centar u Meksiku po cigarete, ali umesto u prodavnicu, on je otišao na aerodrom na kojem je kupio avionsku kartu za Nemačku, a odatle za Rusiju, kako bi tamo gledao meč sa Meksikom na Kupu Konfederacija.

„Izašavši iz kuće, prvo sam se u autobus za Monterej a odande u avion za Volfsburg. Tamo su me dočekali rođaci i malo smo se zabavili tog popodneva. Igrali smo fudbal pa sam povredio nogu i morao sam u bolnicu na lečenje. Izašao sam narednog dana i ušao u rođakov auto s kojim sam proputovao Evropu i na kraju stigao u Kazanj. Čuvao sam svu ušteđevinu za ovu avanturu“, rekao je Garsija indirektno potvrdivši da je ovaj odlazak iz kuće planirao mesecima.
    „Cena za mene nije važna. Jedino važno bilo je biti tamo s našim fudbalerima“, rekao je Garsija.
    Meksiko je pobedio Rusiju sa 2:1 ali je izgubio od Portugala u meču za 3. mesto.

sasvim ok...mekar nema cenu
    mukami

Ističe se gholub (avatar)
    Učlanjen
    05.07.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Nema shta .
    Profi odradjeno .
    pussy jazz
    postkapitalistichke gusle

Iskusan *samouka* (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    252

Citat Original postavio црна брада Pogledaj poruku
    View image on Twitter

Kad ne zna da izabere!
    ebes tu ženu koja neće da pusti muža na Fudbal
    I ja bih pobegla
    X

Poznat
    Učlanjen
    05.05.2017.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    206

i meni dodje..samo da odem, al da se ne vracam

Veoma poznat
    Učlanjen
    12.09.2015.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

...odlazim al ne kao pre ...

Slične teme

1. Ozračeni pepeo ide u "Južni Jadran"?!
    Autor MMMD u forumu Politika
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 03.08.2012., 23:02
  2. Osumnjičeni za ubistvo se predao, pa pobegao iz policije
    Autor jagodinac035 u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.10.2009., 18:28
  3. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 01.04.2009., 16:49
  4. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 09.08.2004., 04:10

Pravila za slanje poruka