Zenska ocekivanja

Koji trud, sta to ulazete u sebe da bi nam se svidele? Ako mislis na fizicki izgled, onda ne odgovaraj, lepota se nalazi na mom 5-om mestu od onih stvari koje ocekujem od svake devojke da bih mogao da imam nesto sa njom.

Dobro ajde, u tvom slucaju onda trud da zanemarim posto jesam mislila na fizicki izgled, ali ostalo sto sam navela stoji i dalje. Nemate ni malo postovanja a ni osecaja.
 
Dobro ajde, u tvom slucaju onda trud da zanemarim posto jesam mislila na fizicki izgled, ali ostalo sto sam navela stoji i dalje. Nemate ni malo postovanja a ni osecaja.

Eto vec si napravila gresku time sto pominjes izgled, nije sve u izgledu, ne mozes tako da razmisljas. Mene uopste ne privlaci to sto si pomenula "mi se trudimo" a mislis na izgled kao sto si i sama rekla, dzaba je meni i da si najlepsa zena na svetu ako nemas nista u glavi. Mozak ja prvo pregledam pa onda idemo na ostalo, a i ako ces sigurno. Nema tu pravila, vi morate da znate sta hocete prvo. Reklo mi je dosta devojaka da je problem kod vas sto ne znate sta hocete i zato ste takve.
 
Eto vec si napravila gresku time sto pominjes izgled, nije sve u izgledu, ne mozes tako da razmisljas. Mene uopste ne privlaci to sto si pomenula "mi se trudimo" a mislis na izgled kao sto si i sama rekla, dzaba je meni i da si najlepsa zena na svetu ako nemas nista u glavi. Mozak ja prvo pregledam pa onda idemo na ostalo, a i ako ces sigurno. Nema tu pravila, vi morate da znate sta hocete prvo. Reklo mi je dosta devojaka da je problem kod vas sto ne znate sta hocete i zato ste takve.

Ma ajde molim te, 90% njih prvo gleda kako devojka izgleda. Ali dobro ako to izuzmemo, ja generalno mislim da jesam pametna i znam sta hocu. I svaka moja veza je tuznija od prethodne, i sta cemo sad. Evo i da ti odgovorim konkretno na temu : hocu finog, postenog i ambicioznog momka koji ce prosto da bude opsednut sa mnom :manikir:
 
Za pocetak da se uozbiljite, da nas ne iskoriscavate samo kad vam se cefne i da pocnete da cenite trud koji ulazemo da bi vam se svidele.

(Iskulirajte me danas, povredjena sam od strane jedne bitange)

Ko te diro predsednice kluba dijaspore?

- - - - - - - - - -

Ma ajde molim te, 90% njih prvo gleda kako devojka izgleda. Ali dobro ako to izuzmemo, ja generalno mislim da jesam pametna i znam sta hocu. I svaka moja veza je tuznija od prethodne, i sta cemo sad. Evo i da ti odgovorim konkretno na temu : hocu finog, postenog i ambicioznog momka koji ce prosto da bude opsednut sa mnom :manikir:

Takvi su već zauzeti na žalost...:(
Evo ja sam ti prvi primer
Mada nisam nešto ambiciozan, može lepota umesto ambicije?
 
Ma ajde molim te, 90% njih prvo gleda kako devojka izgleda.

Gledaju, glupi muskarci koji se ne pitaju sta ce im se desiti kad se mnogo zaljube a ona ga sutne zbog nekog drugog.Eh sad tesko je meriti u procentima ali nije bas toliko. :)

hocu finog, postenog i ambicioznog momka koji ce prosto da bude opsednut sa mnom :manikir:

Da li si ti sigurna da mozes da mu vratis isto tako? Pazi, na ovaj odgovor ce odgovoriti 99,9% devojaka, a vreme kasnije pokaze suportno.
 
Ko te diro predsednice kluba dijaspore?

Jedan nevaljalac :aha:

- - - - - - - - - -

Takvi su već zauzeti na žalost...:(
Evo ja sam ti prvi primer
Mada nisam nešto ambiciozan, može lepota umesto ambicije?

Sta mi vredi kad si zauzet :manikir: :lol:

- - - - - - - - - -

Gledaju, glupi muskarci koji se ne pitaju sta ce im se desiti kad se mnogo zaljube a ona ga sutne zbog nekog drugog.Eh sad tesko je meriti u procentima ali nije bas toliko. :)



Da li si ti sigurna da mozes da mu vratis isto tako? Pazi, na ovaj odgovor ce odgovoriti 99,9% devojaka, a vreme kasnije pokaze suportno.

Sigurna sam da mogu. E sad, sta se desava vremenom to niko ne zna.
 
Ja neću da lažem - prvo me privlači izgled.
Ali ništa joj ne vredi izgled, ako nije pametna.
Ali za dužu vezu sa mnom nije dovoljno da bude pametna lepotica - mora da bude lujka povrh svega.

Normalne me ne mogu trpeti duže od par dana, a i ne privlače me nešto.
Sreća pa u današnje vreme imamo lujki u izobilju, inače bih morao da naručim lutku iz Japana.
 
Eto vec si napravila gresku time sto pominjes izgled, nije sve u izgledu, ne mozes tako da razmisljas. Mene uopste ne privlaci to sto si pomenula "mi se trudimo" a mislis na izgled kao sto si i sama rekla, dzaba je meni i da si najlepsa zena na svetu ako nemas nista u glavi. Mozak ja prvo pregledam pa onda idemo na ostalo, a i ako ces sigurno. Nema tu pravila, vi morate da znate sta hocete prvo. Reklo mi je dosta devojaka da je problem kod vas sto ne znate sta hocete i zato ste takve.
A rekle su ti ovo pre nego si im pregledao mozak, ili posle?
Pregledavate li si uzajamno, mada zvucis samopregledano, ne verujem da bi se dao da te zena pregleda. :roll:
I kakve smo "takve"?
 

Back
Top