Država plaća 80.000 dinara botove za pisanje komentara!

villaret

Veoma poznat
Banovan
Poruka
13.303
Radio-televizija Vojvodine angažovala je osobe koje za mesečni honorar od 80.000 dinara pišu komentare na vesti za zvanični sajt RTV-a, saznaje Vojvođanski istraživačko-analitički centar (VOICE).

Osobe o kojima je reč niko u Web redakciji nije video, a većina ih i ne poznaje. Njihova uloga navodno je da pišu takozvane botovske komentare i pozitivno ocenjuju pojedine vesti, najčešće one u kojima se pojavljuju državni funkcioneri. To je za VOICE prokomentarisao i jedan od novinara RTV-a, koji tvrdi da je u poslednjih nekoliko meseci primetno da je broj botovskih komentara naglo porastao.

http://www.kurir.rs/vesti/politika/...ove-za-pisanje-komentara-ovo-je-krunski-dokaz
 
глупост , то се ради свуда у свету и јако мало се добије новца .минималац око 20 е на месец и то баш да се ради сваки дан по 12 сати .

али то нема везе са политиком , нити партијама .

- - - - - - - - - -

нити има везе са државом .то су приватне веб странице .тј рад на интернету и са тих страница људи зарађују новац и плате за истраживање јавног мнења и читање вести и коментарисање
и то се ради на свим језицима и у свим државама света
 
Zna li neko gde mogu da se prijavim?

Molim te stani u red! Ja sam prva pitala :lol:

Провери ди ти је личњак.....постоје крађе индентитета, па легају на туђ рачун...

:eek:

- - - - - - - - - -

Kad me vec optuzuju da sam bot, daj bar neke pare da zaradim a ne za dzabe da imam svoje misljenje :mrgreen:
 
Radio-televizija Vojvodine angažovala je osobe koje za mesečni honorar od 80.000 dinara pišu komentare na vesti za zvanični sajt RTV-a, saznaje Vojvođanski istraživačko-analitički centar (VOICE).

Osobe o kojima je reč niko u Web redakciji nije video, a većina ih i ne poznaje. Njihova uloga navodno je da pišu takozvane botovske komentare i pozitivno ocenjuju pojedine vesti, najčešće one u kojima se pojavljuju državni funkcioneri. To je za VOICE prokomentarisao i jedan od novinara RTV-a, koji tvrdi da je u poslednjih nekoliko meseci primetno da je broj botovskih komentara naglo porastao.

http://www.kurir.rs/vesti/politika/...ove-za-pisanje-komentara-ovo-je-krunski-dokaz

А...Виларет? Хвалиш се због новог запослења, а?

Зато ти не разумеш оног несрећника из Гоше.
 

Back
Top