Kad ljubav predje u naviku

Gospodjice, nalupala si se. Nemoj vise zivota ti
Distance je u pravu za sve.

A to sto je tebi majka nabila na nos svoju zrtvu i ti sad zivis onako kako je ona zelela da zivi je tvoj problem

Decu ne treba da zanima i ne zanima osecanje mame i tate u braku
Deci treba sigurnost ljubav porodica
Zabole ih jel mama srecna i tata zadovoljen
I treba da ih zabole
Samo sto su neki sebicni pa im je samo svoje dupe na prvom mestu

Aj za to nalupala si se neću ni da ti odgovorim. Što se ostalog tiče, samo se vi žrtvujte bre, ko vam brani, zabole me štikla. Moji stavovi su takvi kakvi su, i ostaće takvi kakvi su, naročito sad kad si se ti složila s Distance. Mislim, slatka si i sve, ali umno....:neutral:
 
Aj za to nalupala si se neću ni da ti odgovorim. Što se ostalog tiče, samo se vi žrtvujte bre, ko vam brani, zabole me štikla. Moji stavovi su takvi kakvi su, i ostaće takvi kakvi su, naročito sad kad si se ti složila s Distance. Mislim, slatka si i sve, ali umno....:neutral:

Vrlo ograniceno posmatras

Kod tebe ima samo sebicluk i zrtva
Nista izmedju

Ne mozes da prihvatis da neko nosi svoje odgovornosti uz ljubav
Ta opcija za tebe ne postoji?

- - - - - - - - - -

Vidimo svi koliko si pametna :p

- - - - - - - - - -



Super izgledas :heart:
Hvala... Znam :malav:
 
Zašto je to prva asocijacija? Činjenica je da kad neko prestane da te privlaci i da više ne gajis ona ista osecanja pocinjes da primecujes druge, ali drugog nisam nasla. Zelim da se jave oni koji su kroz ovo vec prosli, da cujem iskustva drugih. On mi je i dalje bitan u zivotu, otac je moje dece i jer ga znam pola svog zivota i ne zelim da prenagljujem sa odlukama. Da li je dovoljan razlog ostaviti bracnog druga jer ne osecas vise ljubav prema njemu?


Пре ће бити да ти се никада није посебно ни свиђао него си се удала јер тако треба.

- - - - - - - - - -

Nisi ti njega prestala da voliš, nego ga nikad nisi ni volela.
Volela si neku svoju predstavu o njemu, njega uopšte nisi poznavala.
Pretpostavljam da si se udala posle podrobnog razmišljanja i vaganja argumenata "za" i "protiv".
Sad, kad si ga posle 10 godina braka upoznala, vidiš da se on ne uklapa u tvoju predstavu.

Hoćeš savet? Razvedi se, ne muči ni sebe ni njega, ni decu.

A sledećeg muškarca ne biraj glavom, nego ptičkom i nosom.


То је то.
 
Posle deset godina braka, ljudi koji su u njega usli sa zeljom da ostanu zauvek zajedno,

trebalo bi da bude bolji i zanimljiviji.

Normalno je da za one koji nemaju pravih razloga za brak postane monoton i dosadan,

ali je to do njih samih, jer su nezainteresovani za sve aspekte zivota.

Tacnije, ne znaju sta bi sa sobom. :)
 

Back
Top