Vučić: Tramp i ja doživljavamo isti medijski tretman

комшија

Stara legenda
Poruka
91.003
http://rs.n1info.com/a280277/Vesti/Vesti/Vucic-Tramp-i-ja-dozivljavamo-isti-medijski-tretman.html

Vučić: Tramp i ja doživljavamo isti medijski tretman

Tan2017-6-29_92336740_5.jpg


Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je u intervjuu za Sputnjik rekao da smatra da će se dijalog Beograda i Prištine i zvanično podići na predsednički nivo. Vučić je takođe rekao da on i predsednik SAD Donald Tramp u sličnoj poziciji kada se radi o tretmanu medija prema njima.

Kad pomislim na te razgovore, nikad mi nije lako, ali ne žalim se, verujem da ni Hašimu Tačiju nije prijatno da sreće mene", izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, uoči neformalnog razgovora sa Tačijem u ponedeljak Briselu i dodao da misli da će se pregovori Beograda i Prištine i zvanično podići na predsednički nivo.

Vučić je u intervjuu za Sputnjik rekao da ovog puta neće imati precizno utvrđene teme, već će pričati o tome kako vide Kosovo i Metohiju za godinu, pet, deset, petnaest godina.

Upitan šta će se dogoditi ako Ramuš Haradinaj bude premijer Kosova i da li će to Zapad prihvatiti, Vučić je rekao da je "od zapadnjaka više puta čuo da bi to za njih bila neprijatna situacija, ali da bi radili sa svakim koga izaberu Albanci".

"Srbi će sa tom činjenicom morati da žive, a Beograd ne može da bude oduševljen ni Haradinajem ni Kurtijem. Između njih ne vidim razliku, osim što se jedan dokazao u borbi protiv Srba, a drugi još nije, pa bi možda da bude veći Haradinaj i od Haradinaja", istakao je Vučić.

U svakom slučaju, to je komplikovan proces, ali bolje da se razgovara nego da nema dijaloga, dodao je on.

Teško do konsenzusa za promenu Ustava

Pominjući unutrašnji dijalog o Kosovu koji je najavio, rekao je da je na konsultacijama za izbor vlade predstavnicima stranaka rekao da je važno za društvo da ne stavljamo stvari pod tepih i da nemamo unapred pripremljene odgovore nego da znamo šta nam je činiti.

"Da znamo težinu položaja na Kosovu, da znamo koliko je Srba, da znamo šta za njih možemo da uradimo i da vidimo šta je to što je realno".

Upitan da reaguje na komentare da realnost na Kosovu znači da želi da prihvati faktičko stanje da Kosovo nije u Srbiji, Vučić je odgovorio da o tome uopšte nije govorio.

"Ja sam kao predsednik Republike položio zakletvu držeći desnu ruku na Ustavu Srbije i izgovarajući reči o Kosovu i Metohiji. To ne znači da nisam spreman da čujem šta se zaista dešava na Kosovu. Pitam sve političke heroje koji mi zameraju — zašto nisu 2008. godine intervenisali kada je Kosovo protivpravno proglasilo nezavisnost. Zašto tad nisu rešili problem na svoj način kad su toliko hrabri. Zašto su pokvareni? Zašto to sada traže?", rekao je Vučić.

On je napomenuo da kada je govorio o dijalogu za promenu Ustava, nije ni razmišljao o Preambuli.

"Sada vam kažem, teško ćemo doći do konsenzusa za promenu Ustava, ali ja želim da otvorimo diskusiju. Imamo mi dve trećine u parlamentu, nije to problem, ali ja ne želim kao predsednik da menjamo Ustav bez širokog dogovora. Ustav se ne donosi na silu, pa da traje godinu, dve ili pet. To je dokument koji treba da bude na snazi sledećih pedeset ili sto godina. Užasno je važno da tako svi pristupimo tome. Dakle, ponudio sam dijalog u Srbiji, a onda sam video da malo ko želi stvarni razgovor", rekao je Vučić.

Srbija ostaje vojno neutralna

Prema njegovim rečima, Srbija ostaje vojno neutralna.

"Imamo korektan odnos i sa NATO i sa ODKB, tako će i da ostane i niko nam neće birati od koga ćemo da kupujemo oružje. To sam javno rekao pred svima", podsetio je on.

Ponovio je da nije odgovorio uvredama iz Crne Gore, već je samo rekao da ni NATO ni Crnogorci niti bilo ko neće napadati Srbe ni na Kosovu i Metohiji niti bilo gde drugo. Izjava je jasna i fer, smatra on.

"Mislim da je crnogorski zvaničnik Predrag Bošković pozvao Vulina da mu kaže da je ta izjava izvučena iz konteksta ili tako nešto. Svakako, to što se Srbima dogodilo devedesetih neće se ponoviti i to sam rekao i u Jasenovcu i svuda. To sada govorim i kao vrhovni komadant. Nikoga da napadamo nećemo, ali nećemo dozvoliti ni proterivanje i ubijanje našeg naroda", poručio je Vučić.

Vučić je rekao i da misli da će veoma brzo da stignu Migovi iz Rusije i da će Srbija biti značajno sigurnija posle dana i nedelja koje su pred nama.

"Očekujem skori dolazak ministra Sergeja Šojgua, kao i dolazak tenkova i izviđačkih vozila. To je za nas značajno. Iako su neke neznalice govorile „šta će nam“. Potrebni su nam, to je ogromna zaštita. To u značajnoj meri menja stvari za našu zemlju. Naše sposobnosti odbrambene dramatično rastu u jednom danu", naglasio je Vučić.

Ponovio je da će Srbija čuvati vojnu neutralnost i nezavisnost.

"Nije lako. Borba traje na dnevnom nivou. Ali, Vlade pre nas slale su dnevni red u ambasade na odobravanje, pa su ga telefonski usvajali. Danas u Srbiji ne vladaju ambasadori", rekao je on.

Kada bih rekao kakve sve pritiske trpim, morao bih u penziju

Upitan da li će kao predsednik uvek znati šta vlada usvaja odgovorio je: "Ne na dnevnom nivou, ali strateški sigurno".

"Pa zar bi neko da ukine demokratiju u Srbiji. Ja sam predsednik najveće stranke u Skupštini koja je izabrala Vlada. Ne misli valjda neko da može da nam ukine pravo da kao stranka koja je pobedila na izborima, da donosimo važne odluke za zemlju", rekao je Vučić.

Upitan da li oseća direktne pritiske spolja, kao što ambasador Skat kaže, da u Srbiji postoji „maligni uticaj Rusije“, kao i da li je mu neko iz Rusije rekao da Dačić mora da bude premijer Vučić je odgovorio da nije imao priliku da to iko od njega traži.

"Nije to ni Skat radio. A i njemu smo javno rekli da ne vidimo nikakav maligni uticaj Rusije. Svima kažemo da radimo korektno sa ruskim, američkim i evropskim partnerima. Ali, šta god bih rekao kakvih sve pritisaka imam, morao bih da odem u penziju, a ja još nisam za penziju. Ali imam beleške od briselskih pregovora pa na dalje i možda ih jednom i objavim. To bi bilo čitano štivo", smatra Vučić.

Nismo u lakoj situaciji oko Humanitarnog centra u Nišu

On nije hteo da komentariše pisanje pojedinih medija o NIS, jer je, kako kaže, štampa je slobodna u Srbiji i ne bi da komentariše pisanje dnevnih novina.

"Partneri smo sa Gaspromom i važan je novi dogovor o skladištu. Rudna renta je niska, ali smo to ranije potpisali i nemamo kome da se žalimo, dodao je on.

Upitan kako će se rešiti problem sa statusom Humanitarnog centra u Nišu Vučić je rekao da "nismo u lakoj situaciji".

"Nije jednostavno da govorim o svemu. Ali svi znaju da nismo u lakoj situaciji. Vlada će doneti dluku po tom pitanju" naglasio je on i dodao da je to veliko opterećenje jer, šta god da uradi vlada ili neće biti fer i pošteno ili ćemo imati drugu vrstu posledica.

Mediji se po ceo dan bave Trampom i Vučićem

Vučić je ocenio i da su predsednik Amerike Donald Tramp i on u sličnoj poziciji.

"Po ceo dan se mediji bave nama dvojicom :hahaha: :rotf: Ono što njemu rade Njujork tajms i CNN i meni rade, ne ta dva medija, ali po istom principu", rekao je predsednik Srbije.

Upitan da li će do Srbije doći neki gasovod sa istoka, pošto se izjalovio Južni tok, Vučić je odgovorio da je za nas od ključnog značaja novi dogovor.

"Ono o čemu smo razgovarali i sa Aleksejom Milerom, a o tome sam pričao i sa Bojkom Borisovom, naveo je on pominjući da Rusi rade „Turski tok“.

"Mi smo tranzitna zemlja, ali od nas idu krakovi ka Republici Srpskoj, BiH, Prištini, Hrvatskoj i dobijamo tranzitne takse. Svaki gasovod koji prolazi kroz Srbiju nama odgovara, ali ovo je najbolja varijanta. Ovo je velika razvojna šansa za našu državu, ekonomiju, industriju. Kompletnu gasnu mrežu bismo izgradili", ocenio je Vučić.

Upitan da li će ga sada kada je postao predsednik biti manje u javnosti Vučić je odgovorio da neće biti neaktivan.

"Ne mislim da se rivalima dodvoravam pričama da ću manje da radim, praktično, da ću biti lenj da bi oni bili srećni. Radiću marljivo, biću vredan, obavljaću teške poslove, donosiću odgovorne odluke i moraće na drugačiji način da me pobede. Ne mogu se uzdati u moju lenjost ili neaktivnost", poručio je.
 
Ovaj MI^pudlica poredi sebe sa Trampom???
Pa zar nije sva medija u Srbiji na njegovoj strani
dok je u Americi protiv Trampa.

Treba nasem vodji da promene naocare.

To sto je vodja rekao "Tramp i ja" se za mene ne razlikuje od "nas i Rusa 300 miliona" (a bez njih saka jada...). Magla.

Osim par lokalnih televizija nema nikoga u Srbiji da je protiv. RTS se trudi da izvestava neutralno tako da ga necu staviti ni na jednu stranu. A tabloidnih provladinih televizija ima koliko hoces.
Papirnih tabloida ima, i tu je situacija vec nesto drugacija... samo se nesto ne secam da se vodja bunio kada su neki tabloidi radili protiv DSa. Onda mu je bilo sve potaman.

- - - - - - - - - -

:rotf::rotf::rotf:..... овај наш ће дефинитивно завршити НА ЗАТВОРЕНОМ "Ф" ОДЕЛЕЊУ "ЛАЗЕ ЛАЗАРЕВИЋА"

Negde sam procitao da "f dijagnoza" pokriva toliko mnogo stvari, da moze da se koristi za svaku potrebu. Otprilike, od nervoze do potpunog rastrojstva - gde vecina stvari uopste nije kriticna u smislu radne sposobnosti.
 
Negde sam procitao da "f dijagnoza" pokriva toliko mnogo stvari, da moze da se koristi za svaku potrebu. Otprilike, od nervoze do potpunog rastrojstva - gde vecina stvari uopste nije kriticna u smislu radne sposobnosti.

F odeljenje
Odeljenje u Specijalnoj bolnici za psihijatrijske bolesti u kom su smešteni samo najteži pacijenti. Jedan umišlja da je Napoleon, drugi Buda, treći Hemfri Bogart. Za njih u 99 posto slučajeva nema leka i ostaju takvi do kraja svog života. Psihijatri koji paze na njih i sami postaju kao ti pacijenti usled dugog boravka na ovom odeljenju.

Napoleon: Moramo napasti Prusku i Veliku Britaniju za najmanje 4 sata. Sutra biće kasno već. Pošaljite na London 156 mojih kraljevskih jedrenjaka, da uništimo Tauer Bridž.
Cezar: Nemaš ti pojma, otrcani paoru. Ja ću vas prvi uništiti sa mojim legijama koje su bez premca. Juriš na Aleziju!!
Buda: Stanite deco, budite dobri. Nemojte da kvarite svet i da ga rušite, rešenje leži u ljubavi prema svima. . .Ali ovi Islamićani me zabrinjavaju, spremaju tajni napad na ceo svet!! Saladine moraćeš da staneš na svom putu ka Americi i ostalim državama, Napoleone, ostavljaj se Engleske i zaustavi ovog oholog saracena.
Saladin: Osvetiće se ovi moji kad tad. Bar i na početku trećeg milenijuma. . .
Doktor: Ajmo deco na spavanje! (Zamišljeno) Mada mogao bih ja da budem Čerčil. Oni je nekako elegantan, prefinjen i svi ga slušaju. To je to. . .

 
F odeljenje
Odeljenje u Specijalnoj bolnici za psihijatrijske bolesti u kom su smešteni samo najteži pacijenti. Jedan umišlja da je Napoleon, drugi Buda, treći Hemfri Bogart. Za njih u 99 posto slučajeva nema leka i ostaju takvi do kraja svog života. Psihijatri koji paze na njih i sami postaju kao ti pacijenti usled dugog boravka na ovom odeljenju.

Napoleon: Moramo napasti Prusku i Veliku Britaniju za najmanje 4 sata. Sutra biće kasno već. Pošaljite na London 156 mojih kraljevskih jedrenjaka, da uništimo Tauer Bridž.
Cezar: Nemaš ti pojma, otrcani paoru. Ja ću vas prvi uništiti sa mojim legijama koje su bez premca. Juriš na Aleziju!!
Buda: Stanite deco, budite dobri. Nemojte da kvarite svet i da ga rušite, rešenje leži u ljubavi prema svima. . .Ali ovi Islamićani me zabrinjavaju, spremaju tajni napad na ceo svet!! Saladine moraćeš da staneš na svom putu ka Americi i ostalim državama, Napoleone, ostavljaj se Engleske i zaustavi ovog oholog saracena.
Saladin: Osvetiće se ovi moji kad tad. Bar i na početku trećeg milenijuma. . .
Doktor: Ajmo deco na spavanje! (Zamišljeno) Mada mogao bih ja da budem Čerčil. Oni je nekako elegantan, prefinjen i svi ga slušaju. To je to. . .


Ti to znas kao da si redovni pacijent.
 
Трамп? Вучић и Трамп?

Вучић може да се пореди само са неким рептилом или сличним бићем своје класе. Трамп је, пре свега, врло успешан човек, а не безначајни политичар чији успеси су невидљиви голим оком. Може да се иде и даље, у било ком правцу - природа медија у Србији и у САД, рецимо - али зашто трошити речи коментаришући Вучићева баљезгања?

Вучић је нула.
 
F odeljenje
Odeljenje u Specijalnoj bolnici za psihijatrijske bolesti u kom su smešteni samo najteži pacijenti. Jedan umišlja da je Napoleon, drugi Buda, treći Hemfri Bogart. Za njih u 99 posto slučajeva nema leka i ostaju takvi do kraja svog života. Psihijatri koji paze na njih i sami postaju kao ti pacijenti usled dugog boravka na ovom odeljenju.

Napoleon: Moramo napasti Prusku i Veliku Britaniju za najmanje 4 sata. Sutra biće kasno već. Pošaljite na London 156 mojih kraljevskih jedrenjaka, da uništimo Tauer Bridž.
Cezar: Nemaš ti pojma, otrcani paoru. Ja ću vas prvi uništiti sa mojim legijama koje su bez premca. Juriš na Aleziju!!
Buda: Stanite deco, budite dobri. Nemojte da kvarite svet i da ga rušite, rešenje leži u ljubavi prema svima. . .Ali ovi Islamićani me zabrinjavaju, spremaju tajni napad na ceo svet!! Saladine moraćeš da staneš na svom putu ka Americi i ostalim državama, Napoleone, ostavljaj se Engleske i zaustavi ovog oholog saracena.
Saladin: Osvetiće se ovi moji kad tad. Bar i na početku trećeg milenijuma. . .
Doktor: Ajmo deco na spavanje! (Zamišljeno) Mada mogao bih ja da budem Čerčil. Oni je nekako elegantan, prefinjen i svi ga slušaju. To je to. . .


Jel imaju krevet za ove sto zamisljaju da su Tramp.
 
Vučić je napravio neviđenu glupost, sam sebi potpisao brzu smenu i najavio raspad stranke – i taj proces se više ne može zaustaviti. Osim toga on je obrukao Srbiju kao jednu tradicionalnu, patrijarhalnu zemlju, pljunuo upravo svoje glasače koji su uglavnom van Beograda, stariji porodični ljudi koji nemaju toleranciju za gej populaciju i sve ostalo što Brnabić predstavlja.

Ово је на свом форуму "Српска политика" написао Звонимир Трајковић, човек који је измислио "јогурт-револуцију", бивши званични саветник четири председника - Милошевића, Караџића, Коштунице и Ђукановића, али и "незванични" саветник Николића и Вучића.
 
Ово је на свом форуму "Српска политика" написао Звонимир Трајковић, човек који је измислио "јогурт-револуцију", бивши званични саветник четири председника - Милошевића, Караџића, Коштунице и Ђукановића, али и "незванични" саветник Николића и Вучића.

Трајковић је будала, био и остао.

Свако ко Брнапићки замера то што је геј ради за Вучића.

Брнапићка је лош избор, али не зато што је геј. Кога боли патка како се она јeбе и с ким заснива емотивне везе? Само Вучића и његове полтроне. И пар небитних, споредних конзервативних ликова.
 
quote_icon.png
Оригинал поставио eremita

F odeljenje

Odeljenje u Specijalnoj bolnici za psihijatrijske bolesti u kom su smešteni samo najteži pacijenti. Jedan umišlja da je Napoleon, drugi Buda, treći Hemfri Bogart. Za njih u 99 posto slučajeva nema leka i ostaju takvi do kraja svog života. Psihijatri koji paze na njih i sami postaju kao ti pacijenti usled dugog boravka na ovom odeljenju.

Napoleon: Moramo napasti Prusku i Veliku Britaniju za najmanje 4 sata. Sutra biće kasno već. Pošaljite na London 156 mojih kraljevskih jedrenjaka, da uništimo Tauer Bridž.
Cezar: Nemaš ti pojma, otrcani paoru. Ja ću vas prvi uništiti sa mojim legijama koje su bez premca. Juriš na Aleziju!!
Buda: Stanite deco, budite dobri. Nemojte da kvarite svet i da ga rušite, rešenje leži u ljubavi prema svima. . .Ali ovi Islamićani me zabrinjavaju, spremaju tajni napad na ceo svet!! Saladine moraćeš da staneš na svom putu ka Americi i ostalim državama, Napoleone, ostavljaj se Engleske i zaustavi ovog oholog saracena.
Saladin: Osvetiće se ovi moji kad tad. Bar i na početku trećeg milenijuma. . .
Doktor: Ajmo deco na spavanje! (Zamišljeno) Mada mogao bih ja da budem Čerčil. Oni je nekako elegantan, prefinjen i svi ga slušaju. To je to. . .

Ti to znas kao da si redovni pacijent.

Не брини се - нисам пацијент.....:hahaha:...... али редовно пратим податке из те области...
јер свакога дана све више имам контакта са људима за које би могао да потпишем да су лудаци...
а и на улици ако шетам има много оних који ГОВОРЕ САМИ СА СОБОМ....... тако да...... не узбуђуј се
... СВИ ЋЕ ОНИ КОЈИ СУ ЗА "Ф" ОДЕЉЕЊЕ ТАМО И ЗАВРШИТИ, ПОЧЕВ ОД АВ........

п.с. Иначе да те обавестим коликог пацијента имамо на власти када се без блама ПОРЕДИ СА ЈЕДНИМ ТРАМПОМ - а само Њујорк има милион становника ВИШЕ НЕГО ЦЕЛА СРБИЈА ......
а САД има становника
Становништво
2015.
321,887.000

Замисли какав ЛУДАК ТРЕБА ДА БУДЕШ ПА ДА СЕ ПОРЕДИШ........
 
Poslednja izmena:

Back
Top